|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruhanje
21.1.2009 18:12:18   
kaya2007
Kaj naredite, ko vaš otrok bruha? naša bejbika (20mes) bruha že od jutra, po žličkah ji dajem juho in čaj, pojedla je tudi malo banane in jabolka...je bilo že videti, da se je bruhanje končalo, ampak je malo prej na žalost spet bruhala user posted image  sem pa skoraj sigurna, da gre za nek virus ali pa angino.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bruhanje
21.1.2009 18:25:31   
*blu*
Čim manj hrane, da se želodec pomiri (če skoz nekaj vnašaš je še bolj vse skupaj razdraženo). Mrzla radenska po žličkah. To nam je svetovala priznana pediatrinja, ko smo imeli en mesec nazaj predavanje v vrtcu.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bruhanje
21.1.2009 19:00:28   
bskrle
Samo tekočino, ne mleka, bobi palčke, grisine ...

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bruhanje
22.1.2009 7:05:14   
katka11
nam je rekla pediatrinja, da ce otrok bruha maj ne pije cajev - toplih, ker se bolj razdrazi, najbojsa je coca cola, ce jo seveda otrok hoce pit, pa voda. hrane, ce noce jest ne silit, sej ponavadi jim ne pase in je ok. drugac pa ne sladkega, bolj lahke stvari

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bruhanje
25.1.2009 18:02:28   
zirafa76
coca cola?????user posted image ... ne vem no, vsaj moj želodec še bolj razdraži...


verjetno ste v dobi trebušne gripe..mi smo jo ravno preboleli..vsi...kaj sem ji dala???
Moja pediatrinja mi je svetovala...blagi otroški nesladkani čaj, razredčene sokove in najbolje mineralno vodo NEGAZIRANO..zaradi vsebnosti snovi, ki jih ima omogoča telesu nagradni vnos, saj telo z bruhanjem izgubi mnogo mineralnih snovi,soli, ionov...zakaj negazirano?? ker otrok ima že tako razdražen želodec, ne potrebuje dodatnega spahovanja, ven bo šlo vse tako ali tako in ne draži ga še bolj....
4e otrok odklanja hrano, ga ne silit..otrok lahko zdrži brez hrane nekaj časa, pomembna je tekočina, ki se jo dodaja po žličkah v prvih rundah bruhanja, ter še nato nekaj časa...kasneje otrok lahko že dela požirke...ponavadi bo utrujen od bruhanja, če zaspi, ga pusti, ko se predrami, začni takoj z žličkami tekočine...ko vidič, da je bolje, probaj s koščkom kruha ali keksom..nekaj takšnega, da se usede na želodec in popivna kislino, ki se je vzdignila ter ga tako pripravi na hrano...nato mu probaj dati juho, kokošja je najboljša, goveja je še pretežka, lahko dodaš košček mesa, ampak čisto razrezan še bolje spasiran rahlo, ker trebušček še ne prenese velikih kosov hrane, ker se spet napenja pri prebavi..zato tekoče je najbolje prvih 12 ur..nato pa sledi občutku....
Definitivno brez mleka prva dva dni po bruhanju, nato lahko uvedeš mlečne izdelke, kot sir ali jogurte...pazi seveda še par dni na težke stvari kot so salame, začimbe, .....

Juho sama skuhaj, dodaj korenček, malo petršilja, piščančje meso..brez zelenjave, ki napihuje.....TEKOČINA



PA BO..meni je uspelo v dnevu in pol jo spravit na normalni tir..je pa takrat bruhala celo noč do žolča, dan za njo še jaz..pa smo ven....


PA SREČNO.....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bruhanje
25.1.2009 19:03:56   
kaya2007
se nam je uspelo rešiti bruhanja v enem dnevu, na srečo. ker je že tako drobna, se ji takoj pozna, če ne je kakšen dan user posted image  sem ji pa dajala juhico s korenjem, čaj..pa potem je že malo banane pojedla in zvečer ej hotela že kakav user posted image  user posted image
koka kole ji pa res ne bi dajala, je pa res da jo priporočajo pri bruhanju..ampak za tako majhne otroke pa res ne.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bruhanje
25.1.2009 19:39:46   
Čupka
Ja, cocacola. Tudi nam jo je pediatrinja svetovala, ko ja mele imela hudo drisko. Ker vsebuje veliko mineralov. Seveda pa se jo mora prej razmehurčkat. V bistu mora bit  Coca cola postana - brez mehurčkov.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bruhanje
25.1.2009 20:13:09   
kjava
Jest sem tud slišala, da je kokakola proti driski, za bruhanje pa user posted image
Kaya, fajn, da je Kaja ok user posted image

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?