|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
16.7.2010 10:14:46   
pelin
Sem se fino zabavala, ko sem zdajle brala tele komentarjeuser posted image ... Moj spada med tiste, ki se jim zdi neko kupovanje daril po porodu čist nepotrebno, ker bi potem moral kupiti še kaj zase, ker se je takooo mučil zraven...Prvič  je blo pa tko...pri prvi, sem imela srečouser posted image , da sem rodila malo pred svojim rojst. dnevom in me je ob prihodu domov čakal kup novih knjig, ki jih je moj nabavil zame  in pa tudi za najino lubiko...Vse tiste enciklopedije in limonadasti romančki s posvetili  so še vedno na posebni polici....prav tako pa je Plahi zmaj (otroška slikanica) še vedno ena izmed najljubših zgodbic  naše srake.Moj namreč dobro ve, da sem nenormalen knjižni molj , tamali, pa je to očitno tudi položil v zibko. Drugače pa moj ne da na ta poporodna darila preveč poudarka... ves čas je namreč razlagal okrog, da sva pač oba rodila in ne le jaz...bil je namreč zraven in straaašno pomagal z dihanjem ,masiranjem, gledanjem na uro...Po porodu je bil tako ponosen, kot bi imel najmanj dve maternici user posted image Tako je bilo tudi drugič... Takrat nas je vse skupaj malo prehitelo in v tem času je bila še ta večja bolna...Skratka , ko sva z malim prišla domov, naju je čakalo lepo pospravljeno stanovanje in slavnostno kosilo, ki  ga je pripravil sam.Veliko mi je pomenilo, ker je potem ostal cel mesec doma in igral gospodinsko pomočnico in kuharico...Hja, jaz sem bolj romantičen tip in priznam ,da bi mi kakšna rožica res veliko pomenila...mojemu to še danes ni čisto jasno...
O tem , kdo je rodil  in kdo je pri porodu bolj trpel bi se dalo pa še pogovarjatuser posted image ...

< Sporočilo je popravil pelin -- 16.7.2010 10:17:03 >

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.7.2010 22:28:17   
lananai
Nič mi ni prinesel. In do danes niti nisem vedla, da nekateri to prakticirajo. Samo njega sem rabila ob sebi in ljubezen do naju obeh.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
19.7.2010 22:38:00   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Nič mi ni prinesel. In do danes niti nisem vedla, da nekateri to prakticirajo. Samo njega sem rabila ob sebi in ljubezen do naju obeh.


Tudi pri nas tako.

Cakali pa so me baloni na vhodnih vratih in stopniscu ter napis dobrodosla doma...user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
27.7.2010 16:31:18   
Pupa1
V naši širši družini ali okolju je tudi običaj, da se ob rojstvu otroka nekaj kupi mamici, predvsem za spomin, darilo, "zahvalo", kakorkoli.... Meni je nakit najboljša izbira. Je pač večen ter z neprecenljivo simboliko. Tko je meni mož ob rojstvu obeh punc kupil zlati ogrlici. Ko bosta punci stari 16 let, dobita ogrlico (vsaka svojo, seveda). Kot sem jaz dobila prstan, ki ga je moj oče kupil moji mami ob mojem rojstvu. Ima posebno mesto v mojem srcu, pa čeprav je od vsega nakita najmanj vreden v denarju. Je pa res, da jaz dam ful na nakit, ga dosti nosim, še posebej mi je všeč, če ima vsak kos svojo "zgodbo" al kako bi se izrazila ( v smislu, ob kateri priložnosti sem ga dobila pa še kaj)

(odgovor članu UT_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
30.7.2010 18:01:14   
sanasan
Sem se fino zabavala, ko sem zdajle brala tele komentarje ... Moj spada med tiste, ki se jim zdi neko kupovanje daril po porodu čist nepotrebno, ker bi potem moral kupiti še kaj zase, ker se je takooo mučil zraven...Prvič  je blo pa tko...pri prvi, sem imela srečo , da sem rodila malo pred svojim rojst. dnevom in me je ob prihodu domov čakal kup novih knjig, ki jih je moj nabavil zame  in pa tudi za najino lubiko...Vse tiste enciklopedije in limonadasti romančki s posvetili  so še vedno na posebni polici....prav tako pa je Plahi zmaj (otroška slikanica) še vedno ena izmed najljubših zgodbic  naše srake.Moj namreč dobro ve, da sem nenormalen knjižni molj , tamali, pa je to očitno tudi položil v zibko. Drugače pa moj ne da na ta poporodna darila preveč poudarka... ves čas je namreč razlagal okrog, da sva pač oba rodila in ne le jaz...bil je namreč zraven in straaašno pomagal z dihanjem ,masiranjem, gledanjem na uro...Po porodu je bil tako ponosen, kot bi imel najmanj dve maternici Tako je bilo tudi drugič... Takrat nas je vse skupaj malo prehitelo in v tem času je bila še ta večja bolna...Skratka , ko sva z malim prišla domov, naju je čakalo lepo pospravljeno stanovanje in slavnostno kosilo, ki  ga je pripravil sam.Veliko mi je pomenilo, ker je potem ostal cel mesec doma in igral gospodinsko pomočnico in kuharico...Hja, jaz sem bolj romantičen tip in priznam ,da bi mi kakšna rožica res veliko pomenila...mojemu to še danes ni čisto jasno... O tem , kdo je rodil  in kdo je pri porodu bolj trpel bi se dalo pa še pogovarjat ...

joj, pelin, sem se nasmejala...ali imava istega moža? no, najverjetneje ne, ker moj ni nič pospravljal, je pa izredno priden v shoppingiranjuuser posted image
zelo podobno je bilo pri nas, samo da se je pri meni po 12h končalo s cr...v porodni sobi so se pa vsi, še posebej ženske, bolj zanimale zanj, kot zameuser posted image
aja, pa moj pravi, da mi je že itak dal najdragocenejše darilo t.j.najino hčerko...
darilo sem dobila pa le od moje tašče - zelo lepo verižico, pa hčerki in sinu je tudi kupila verižici...me je zelo prijetno presenetila...kot ponavadiuser posted image
lani je npr. mojmu rekla, da ima (on) srečo, da me imauser posted image ...pa vsakokrat jambra, da ga ni uspela do konca vzgojit (je šel mlad v tujino)user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
3.10.2010 19:34:45   
doroteja30
ja zelo lepo je od partnerja da se spomni,jaz sem dobila od mojega partnerja svarovski uhane in veliko presenecenje ob prihodu domov.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
13.12.2010 16:50:08   
lenčy
uf, sm poznauser posted image

ja js se lhk pohvalim, da sm dobila zelo veliko oz. oba s sinom. kot prvo je bil z mano pri porodu, doma je potem sestavil posteljico in pospravil, meni je kupil verižico z obeskom srca, sinu zapestnico s srčkom in pa dva velika šopka rož sta naju čakala doba skupaj z napisom dobrodošla doma. in to mi je zlo velik pomenilo, sploh nisem nič pričakovala, kaj šele, da bi se kaj menila o tem. js sm samo zadovoljna, da mi vsak dan pomaga...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
5.9.2012 8:42:23   
matzandz
važno je spoštovanje, iskrenost, in ljubezen......vse druga vsaj meni ne pomeni nič zgolj stvar....

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
16.10.2012 19:52:49   
j.b.

IZVIRNO SPOROČILO: matzandz

važno je spoštovanje, iskrenost, in ljubezen......vse druga vsaj meni ne pomeni nič zgolj stvar....


Ja pa ja deuser posted image Kot da se ti nebi stopila če bi ti dragi rošco prnesu???

Sicer meni nikol nč ne prinese, bi pa skakala do stropa že zarad ene mičkene rošceuser posted image user posted image user posted image Moram ga pa pohvalit, glede na to da nikol nč ne dobim. Nekje je slišal da če se ženi podari zgolj kamen z besedami "rad te mam" je ok oz. bolš kt nič. Mi je potem prinesel največjo skalo ki jo je mogu prnest user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matzandz)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
13.3.2013 8:56:21   
Nastija
jaz sem dobila pri prvi zlat prstan s tremi kamenčki, ki simbolizirajo nas tri in seveda vgraviran datum (je pa res da sem tudi jaz njemu prstan kupla z vgraviranim datumom), pri drugem bom pa tud prstan dubla.

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
13.3.2013 10:53:25   
Zora*
In kako se boš potem odločila kdaj boš nosila prstan od katerega otroka? Pa da ti ne bo kateri ljubši? Prstan mislim user posted image

(odgovor članu Nastija)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
14.3.2013 11:48:15   
Nastija
zora...deset prstov imam user posted image , glede na to da nisva poročena (še) imam kar dosti prostora. Drugače ima pa dragi dober okus tako da me to ne skrbi.

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
14.3.2013 12:32:40   
Zora*
Nastija me veseli, da ne boš imela težav! user posted image

Jaz si velikokrat kompliciram življenje s takimi vprašanji user posted image

(odgovor članu Nastija)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj ste podarili dragi ob porodu?
15.3.2013 9:52:43   
Nastija
Življenje je že samo po sebi preveč komplicirano, da bi si ga še bolj :)

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?