|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mercatorjeve počitniške kapacitete za zaposlene
10.2.2009 13:24:18   
miška1
Je kdo bil kdaj v kateri in kje. Kakšno je stanje?

lp miška

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
11.2.2009 9:46:10   
Anonimen
Mi smo bili 5 let nazaj v Nerezinah,v merkatorjevih hiškah.Bilo je super,okolica lepa,sam zdej se mi zdi,da je Merkator te hiške razprodal.Škoda,ker plaža za otroke je bila peščena,v tem naselju so bili pa sami slovenci,ker so bile vse hiške od različnih firm.Zdi se mi,pa da ima Merkator še v Čateških bungalove.

(odgovor članu miška1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
11.2.2009 10:00:23   
nena m
Moja tašča hodi v Čateške ali v Atomske. Upokojenci imajo zelo poceni, za zaposlene ne vem.

V Čateških so hiške, lani prenovljene.

V Atomskih pa je apartma v aparthotelu Rosa, tudi lepo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
14.2.2009 10:56:35   
karamela
bila lani  za vikend  v Kranjski gori.

Od zunaj ful fancy, res lepo, na novo prenovljeno, fasada okna..  Notri pa še ni bilo obnovljeno. Pohištvo staro, vendar mislim, da so medtem času tudi notri že kaj obnovili, če jih ni recesija zadržala.user posted image

Drugje pa nisem bila.

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
20.2.2009 19:08:27   
lutiropan
Mi smo bili v Maredi...
Ni nam bilo všeč. Oprema stara, pa nismo zbirčni, saj smo zelo malo v apartmaju, ampak vseeno bi lahko malo bolš opremili....Smo bili v najvišjem nadstropju....stopnic kar nekaj za prehodit. Dobro, da so otroci že toliko večji, letos, ko je tamala stara eno leto  si ne predstavljam, kako bi bilo... No, saj pa v končni fazi, za tako ceno tudi ne moreš prav veliko pričakovati. Pa plaža je daleč, razen, če greš čez kamp, za to pa moraš plačati. Mi smo se potem dnevno vozili v Pineto ali Novi grad.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
13.3.2010 19:44:40   
silvika
Pozdrav !
Mene pa zanimajo apartmaji v Kranjski Gori .Kakšno je stanje sedaj ? Ali so med tem časom tudi notranjost obnovili?
LP

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
29.7.2010 0:14:53   
iplusj
zdravo:)
mi gremo letos v maredo preko mercatorja.Ker ste že bili tam,me zanima ali imaš hiško za sebe ali imaš samo stanovanje,in kaj približno vsebuje,nevem TV,hladilnik,...?:)
Lp!

(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
23.8.2010 17:03:34   
lenika83
Še jaz bi se priključila kar tukaj.

Me zanima, če katera kaj bolje pozna Marcatorjeve apartmaje v čateških toplicah? To, da so obnovljeni, že vem. Zanima me bolj konkretno kako izgledajo (nadstropni, pritlični, imajo teraso,...)?

Sicer smo pa mi bili letos že 2-krat v Mercatorjevih apartmajih. Prvič smo bili marca v Kranjski Gori in so apartmaji res super. Povsem prenovljeni, pohištvo je zelo lepo usklajeno, kuhinja je super opremljena, zelo čisti, nič uničeni, v glavnem res lepi.

Drugič smo pa bili v Svetem Pelegrinu. Tam je bila pa povsem druga pesem. Meni osebno totalna katastrofa. Do zdaj sploh nisem vedela, da še obstajajo apartmaji z 1 zvezdico user posted image  Pohištvo ful staro, sicer čisto, ampak je vse smrdelo, apartma majhen (1 soba je tako ozka, da sta v njej samo 2 postelji ena za drugo, ker več ni prostora), dvorišče čisto zanič (za moje pojme). V naselju ni niti trgovine, plaža mi pa tudi ni bila všeč, ker so same skale, pa nič sence, pa še za sprehajanje ni nič pametnega. Pa nisem na splošno preveč zakomplicirana glede tega, ampak mi je bilo res totalno antipatično. Smo se nonstop vozili nekam drugam na plažo, pa na sprehode.

(odgovor članu iplusj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
30.8.2010 21:51:55   
karamela
Bila letos tudi v Čatežkih. Apartmaji so lepi, prenovljeni, čisti. Hiške so dostopne, v pritičju imaš hodnik, kopalnico, kuhinjo z dnevno, zgoraj po stopnicah mansarda  pa 2 sobi za spanje. Iz pritličja ven imaš teraso oz. zunaj mizo klop in čisto dovolj prostora za zasebnost. Ful primerno tudi za družinice...

jaz sem bila res zadovoljna.




(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
30.8.2010 21:59:31   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: karamela

Bila letos tudi v Čatežkih. Apartmaji so lepi, prenovljeni, čisti. Hiške so dostopne, v pritičju imaš hodnik, kopalnico, kuhinjo z dnevno, zgoraj po stopnicah mansarda  pa 2 sobi za spanje. Iz pritličja ven imaš teraso oz. zunaj mizo klop in čisto dovolj prostora za zasebnost. Ful primerno tudi za družinice...

jaz sem bila res zadovoljna.







Karamela, a si tam zaposlena?
Obstaja tudi varianta da najame kdo od zunaj?

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mercatorjeve počitniške kapacitete za zap...
3.9.2010 17:26:35   
karamela
Ne, nisem zaposlena v M. Je pa prijateljica in smo šli skupaj. Žal res ne vem, če lahko kdo od zunaj najame. predlagam da pokličeš kar v Mercator pa ti bodo dal podatke oz. informcije.


(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?