|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prvošolčki 2009/10
1.9.2009 23:47:09   
ŠpelaP
Tudi naš prvi šolski dan (Timi) in prvi vrtčevski dan (Sara) sta za nami.
Meni so pomalem kar cel dan solze tekle. Vsake toliko sem se spomnila na današnji dan in že sem bila smrkava.
V šoli so imeli naši tudi ful lep sprejem. Imeli so pa tudi tako točko, kjer je prvčke vodila ena plesna učiteljica in so dejansko on pripravili kar tam pred starši dve plesni točki. Res je bilo super. Tudi naši so dobili tortico, sok...
Naš si bo (pa verjetno tudi jaz) pa še po nečem zapomnila današnji dan. Nekaj časa so bili sami z vzgojiteljico, ker je bila učiteljica v drugem razredu s starši. In ša mulo ne bi bil naš, če ga ne bi pritisnilo lulat in je lepo preprosto na WC z njim šla ravnateljica (da mu je pokazala, kje je WC).  user posted image

Tamala je pa imela malo smole v vrtcu. Prvič je bila v vrtcu in še to eno samo uro na uvajanju in jo je že moral en fantalin ugrizniti v roko in to tako, da ima kar malo krasto.user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.9.2009 7:41:24   
diva 4
Je bil lep sprejem.Prvo je vseučence nagovorila ravnateljica v avli, nato smo šli starši v razred z otroci.tam je učiteljica prebrala otrokom pravljico o prijateljstvu starši pa smo tačas poskrbeli za podpis nekih formularjev za slikanje.Nato smo starši odšli.Otroci so tam ostali do pol enajstih.Vmes so jih fotografirali za lokalni časopis,na malico so šli.Ko smo prišli ponje pa je še policist imel kratko predavanje o varni poti v šolo.Pa učitelj podaljšanega bivanje se nam je predstavi.
Me pa nekaj zanima.Koliko otrok mora biti v razredu , da imajo učiteljico in vzgojiteljico?
V našem razredu je namreč 13 otrok in samo učiteljica. Ob tako malem številu ne rabijo pomoje še vzgojiteljice.Sem pa radovedna in me zanima.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Prvošolčki 2009/10
2.9.2009 8:41:31   
Bojana82
Pri nas jih je 17, in imajo vsak dan po dve uri še eno učiteljico ( ne vzgojiteljico )!

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Prvošolčki 2009/10
4.9.2009 22:01:54   
blaža
No prvi vikend user posted image user posted image

prvi šolski dan je bil zelo lep. Na proslavo mislim.

smo imeli tudi 20 obletnico šole in je bila proslava malo bolj obsežna.

Ko so prišli na vrsto naši prvošolčki( sedem jih je), so morali skočiti čez kolebnico na odru, ki sta jo držale njihove bodoče učiteljice. In vsak izmed otrok je skočil kao v prvi razred ( simbolično). In potem so tudi dobili priznanje za skok v 1. razred.user posted image

po tem je na oder prišla Muca Copatarica, jih nagovorila in jih pospremila v razred, kjer jih je čakala torta z slikico Muce Copatarice. Vzgojiteljice so jim sešile še ene take copatke za obesit in notri je bil še ročno narejen en lep velik magnetek v obliki rožice. zelo lušno.

Za nas starše je bilo še veliko peciva v učilnici.

Zunaj pred šolo pa slavnostna zakuska z mini sendvički in pecivom.

vse skupaj zelo lepo in otroci so bili navdušeni.user posted image Res so se lepo potrudli za naše malčke. In sedeli smo v prvi vrsti, je na stolih prav pisalo rezervirano za prvošolčke in rezervirano za starše prvošolčkov.user posted image

Jaz sem se pa uštelala do amena in bila strašno ponosna na svojega sineta, ki je bil tudi uštelan v nulo.user posted image



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Prvošolčki 2009/10
7.9.2009 12:09:49   
ely*
Kako so kaj prvošolčki? So se že navadili? Naš je zelo vesel, čisto je navdušen, da imajo matematiko v šoli. Le danes zjutraj je imel malo težav po vikendu.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Prvošolčki 2009/10
8.9.2009 8:27:17   
Anonimen
Naš je zaenkrat še čist navdušen! Ko je bil vikend, je komaj čakal na ponedeljek user posted image ! Samo pravi, da bi se morali malo več učiti user posted image !
Upam, da še naprej tako ostane!

(odgovor članu ely*)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Prvošolčki 2009/10
9.9.2009 10:24:55   
pepaurb
Naša prvošolka pa je do danes tudi rada hodila v šolo.Ampak danes zjutraj  je pa bila prava nočna mora tako za mene kot za njo.user posted image Najprej ni hotela iz postelje,nato se nismo mogli obleči in na koncu še pravi histerični jok.user posted image Ko sem jo vprašala,kaj je narobe,je rekla da ne gre v šolo,ker je to brezveze in da gre raje z mano v službo.Ko sem ji končno dopovedala (s pomočjo mlajšega bratca ),da mora iti v šolo,je zopet začela jokati in kričati,tako da sem bila že sama na koncu živcev in moči.Končno se nam je uspelo prebiti do avta,zopet jok.Ne grem v šolo .....V vrtcu odložima ta malega in zopet jok.S tabo grem v službo.....Ker niso zalegle lepe besede in prigovarjanja,sem jo malo ignorirala.Malo je zaleglo,vendar v šoli pred razredom zopet jok.Z učiteljico je skoraj nisma mogli potolažiti in ko nama je to le uspelo(s pretvezo,da grem telefonirat v zbornico atiju),sem hitro odšla domov.Imama zelo slabo vest,ker sem jo morala pustiti tam,ampak tudi mi smo se morali navaditi na novo okolje in druge prijatelje.
Upam,da bo jutri boljše(danes bomo imeli doma pravi mali bojni posvet) in da bo šla lažje v šolo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?