|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:04:18   
Žaka
Ojla drage dame !

Tečko ne pričakujem 12.4. Delala sva veselo na bejbiki. Zanimivo pa mi je že to, ker imam ponavadi vedno močam pms. Zdaj pa me joški ne bolijo in tudi v ledvenem predelu ne, kod ponavadi. Imam samo občutek napihnjenega bušija. Zadnjič sem zavohala dobesedno tisto stvarco tekočino,ki jo frizerke nanesejo na trajno.user posted image user posted image user posted image Danes zjutraj pa sem prav vohala lešnike v čokoladi. Upam da bo kaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:13:38   
zband
ojla dame ?????????user posted image user posted image user posted image user posted image


sem oče treh otrok ZALA 1M,NEŽA 2L TER ANŽE 5L pa sem na FORUMU(ženske;kaj se ne pogovarjate z moškim??????da surfate na forumu,,,,,,,,,,OP. MENI ŽENA PUSTI,ker mislim,da se tudi očetov tičejo te zadeve

upam in vama želimo,da vama je uspelo  ZBANDuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:14:52   
Anonimen
user posted image ZBAND, jst sem se cist lepo pogovarjala s tabo na eni temi, da bos vedu!!!!user posted image


user posted image

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:15:17   
Anonimen
aja žaka...tud jst drzim pesti da vama je ratalo;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:21:21   
zband
Miška..... Jaz to vem,ampak žaka misli,da se pogovarjajo samo ženske-mame,,,,jaz osebno mislim,da tudi možje,fantje,oz očetje radi sodelujemo pri vzgoji in odraščanju otrok.


Smo zauser posted image user posted image user posted image user posted image vse tisto, kar vi ne dovolite

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 8.4.2009 12:45:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:22:13   
Anonimen
jst sem prav vesela menja nasprotnega spola, in tud lazje se z dedci pogovarjam marsikatere stvariuser posted image

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:23:00   
zband
Miška..............



Štajerci pravijo 


Pupika naj bouser posted image user posted image user posted image user posted image

_________________________________________

Prosim, da pišete z malimi črkami, ker so velike manj pregledne in pomenijo kričanje.

Hvala in lp,
Bonnie

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 8.4.2009 12:48:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:23:35   
Anonimen
ja, vse kaze da bo res pupika....sam morm pocakat do 20,4, da mi potrdijo

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:24:13   
Anonimen
žaka bo huda....temo sva ukradlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:28:33   
zband
NE NI ŠANS,DA JE HUDA SAJ TO,DA dobiš bebiko je nekaj najlepšega,kaj se ti lahko zgodi.mislim pa da sva že imela temo glede prisotnosti pri porodu.zband

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:44:34   
Penelope84
Žaka, jaz upam, da vama je uspelo in da 12.4. ne bo prišlauser posted image . Jaz sem jo danes dobila, kot sem pričakovala, vendar sem glede na znake upala, da je ne bo. Sedaj pa bom poskusila vse odmislit in ko bo bo.
držim pesti zate, ker je možno, da si user posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali nama je uspelo ?
7.4.2009 18:53:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zband

NE NI ŠANS,DA JE HUDA SAJ TO,DA dobiš bebiko je nekaj najlepšega,kaj se ti lahko zgodi.mislim pa da sva že imela temo glede prisotnosti pri porodu.zband

ja, ta tema, ja.....
penelope, skoda....ma saj bo pa naslednjic bolje.....
zaka ti pa nam javi ce je uspelo!!!

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?