|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Barva sten v otroški sobi
30.4.2009 12:45:12   
lenca1
Ju-hu-hu  iz interneta pa mi uspe prilimat sliko - po navodilčih mateyke (hvala)! Očitno ne gre samo iz Worda.
user posted image

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Barva sten v otroški sobi
30.4.2009 13:13:21   
lenca1
Sicer ne gre za otroško sobo, prikazuje pa slika možno kombinacijo barv, ki jih lahko izberete v otroški sobi. Meni osebno je kombinacija lila/zelena zelo všeč, zato si že ogledujem takšne barvne odtenke. Najbližje tem barvam je Jupol Junior vijola in Jupol Trend olive zelena. Mogoče bi za zeleno vzela rahlo svetlejši odtenek - vaše mnenje glede te kombinacije, vam je všeč?
user posted image

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Barva sten v otroški sobi
30.4.2009 15:04:40   
mateyka
Sm probala prilepit sliko, ki jo imam shranjeno v Wordu, pa mi ne uspe (drgač poznam ukaze Ctrl C in Ctrl V), ne vem kaj delam narobe-bom probala še zvečer!


slika mora bit na netu, da to dela (kopi/pejst). če bi rada svojo sliko iz računalnika not nalimala, jo uploadaš prvo na net, npr. na slikomat in potem skopiraš kodo za forume v post.

lenca1, meni je fajn, samo mogoče za fanta ravno ne lila. za punco je pa user posted image


< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.4.2009 15:06:11 >

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Barva sten v otroški sobi
30.4.2009 16:37:21   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


Klaudia in čebelica01 - ja men se zdi to komplicirano user posted image mislim v primerjavi če barvaš celo steno v eni barvi, to sem mislila. sej drugače tudi meni ni panike, ker uživam risat in slikat user posted image samo je pa veliko lažje eno steno pobarvat v eno barvo kot slikat, lepit trakove itd. to je dejstvo.





Pol pa tko povejuser posted image . Sigurno , da je lažje z eno barvouser posted image user posted image .

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
2.5.2009 22:55:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Barva sten v otroški sobi
3.5.2009 17:42:15   
mateyka
ziveco, nariši ji kake živalce, ki jih ima rada. naša ima rada vse živalce tako da nima veze, kaj bi mela narisano user posted image
lahko se odločiš za bolj fantazijsko varanto in povezano s spanjem npr. (ker gre zvečer spat in lahko povežeš sobo z uspavanjem (naša se rada pogovarja katere dele telesa ima njen tadži=zajči).
lahko je nekaj podobno temu - luna in izbrana živalca
user posted image

če je bolj princeskasto-roza sorte, mogoče grad, ampak tako, da je soba del gradu
user posted image

ali pa porajina in notri živalce, ki jih ima rada (ta bi bil tudi za našo - zajči pa to user posted image )
user posted image

jaz mam rada celostenske ali sobne mural-e, samo je kar veliko dela. zgleda pa hudo user posted image user posted image samo ne smeš krneki gor naslikat. mora bit profi. meni je tale zakon - smešen in dobro zgleda user posted image
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Barva sten v otroški sobi
3.5.2009 17:56:51   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

user posted image




oooo tole si bom pa ziher narisala tale je pa zakon

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Barva sten v otroški sobi
4.5.2009 9:30:15   
lilka
Mi smo tudi ravno pri urejanju otroške sobice in ker je bolj majhna bodo stene kar bele, ker drugače bo za moj okus kar preveč barvno.... Bo pa pohištvo bolj pisano, v glavnem bo cela sobica roza-zelena.
taki bodo pa dodatki:
user posted image      user posted image user posted image   user posted image

user posted image




_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Barva sten v otroški sobi
4.5.2009 15:00:08   
lenca1
lilka se čist strinjam s tabo, da če je pohištvo že dovolj pisano, da so stene dovolj bele, drgač izpade preveč načičkano. Mi imamo pa ravno obratno situacijo - pohištvo belo, zato bomo malce poživili z barvo sten. Nima pa še kompleta otroške sobice, ker je punca stara 17m in spi še v pojstlci 120x60, zraven bomo dodali še belo komodo, ki služi kot previjalna, vse je iz Ikee, sedaj pa smo dokupili poličke, mizico in stolčke iz kolekcije Mammut (tudi Ikea). Pravo otroško sobico bo pa dobila, ko in če bomo naročili še kakšnega člana oz. ko preraste posteljico.

lilka to pohištvo (Hello Kitty) je tud zelo kjut, a to pri nas kupuješ?

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Barva sten v otroški sobi
4.5.2009 15:23:03   
mateyka
ooooo, hello kitty pohištvo, feeensi user posted image ne ravno poceni.. iz neckemanna, sem ga jaz tud gledala, samo je ikea veliko bolj poceni. je pa lepa hello kitty soba user posted image user posted image

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Barva sten v otroški sobi
4.5.2009 16:29:28   
mateyka
ah, na Quelle-ju je blo, tam majo kello kitty pohištvo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Barva sten v otroški sobi
4.5.2009 18:50:53   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Ju-hu-hu  iz interneta pa mi uspe prilimat sliko - po navodilčih mateyke (hvala)! Očitno ne gre samo iz Worda.
user posted image






Tale ta druga je čudovita user posted image  








Medtem ko bi me pri tej verjetno v sekundi kap zadela (še sreča, da nimamo punce pri bajti user posted image ):


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

kaj pa kaj takega?
user posted image









Naša dva imata sladoledno zeleni in rumeni steni, tudi mansardna soba.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Barva sten v otroški sobi
4.5.2009 18:53:03   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Naša dva imata sladoledno zeleni in rumeni steni, tudi mansardna soba.


Kakšne barve pa so to sladoledne????

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Barva sten v otroški sobi
4.5.2009 18:57:40   
CatJa
Kaj pa vem????



























user posted image



Joke. Take otroško-nežne-malce kičaste. Ne znam opisat. Skratka take, ki jih v ostalih prostorih ne bi uporabila. So pa Heliosove, se mi zdi.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Barva sten v otroški sobi
4.5.2009 18:59:17   
čebelica01
aha sem misla, da je to novi trend in bom mogla vsak sladoled posebej pregledat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Barva sten v otroški sobi
5.5.2009 7:50:03   
lilka
Pohištvo je Alples-Planet, ostali dodatki pa so iz Quelle, mizica s stolčkom, ogledalo, obešalnik in posteljnina pride 170 evrov in je res kar dragouser posted image , pa naj bo, če mi je blo pa takoo všeč....sej sem dolgo razmišljalai ali bi naročila ali ne, pa pol včeraj sem....

lenca1: ja če je pa pohištvo belo pa paše kaj barve na steni seveda. Ti povem, da sem tudi jaz gledala iz ikeje Mamut stolčke in vse,ful so mi všeč, tudi imajo roza in zelene, ki bi v našo sobo pasali, samo ko se jaz ne spravim tja in grem gledat in kupit, meni je enostavneje naročit in da mi pripeljejouser posted image , pa ko ji je tale kitty tako všeč, pa nej bo taka punčkasta soba....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Barva sten v otroški sobi
5.5.2009 12:51:02   
mateyka
Ti povem, da sem tudi jaz gledala iz ikeje Mamut stolčke in vse,ful so mi všeč, tudi imajo roza in zelene, ki bi v našo sobo pasali, samo ko se jaz ne spravim tja in grem gledat in kupit, meni je enostavneje naročit in da mi pripeljejo , pa ko ji je tale kitty tako všeč, pa nej bo taka punčkasta soba....


jaz sem ista, toook lažje je naročit user posted image jaz mam to srečo, da ma babi in dedija na švedskem in mi bojo poslal ene zadeve iz Ikee. moj mož pravi, da je plastika brez pravih vibracij, da je boljše naravno, recimo les - tako da so zdaj naročili lesene stolčke in mizi iz Ikee. je pa res, da so uni leseni ful lušno oblikovani - ko pohištvo za palčke iz Sneguljčice user posted image
je pa naši Hello Kitty tud ful všeč. samo sem ji kupila kup nogavic in nekaj majčk - cenejša varianta I suppose user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Barva sten v otroški sobi
8.5.2015 16:47:09   
MarjanJ
Zdravo,

če koga zanima je tukaj: SPLETNA RAZPRODAJA z največjimi popusti v Sloveniji.
Zaloge so omejene.

lp

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?