|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turčija - konec oktobra
9.5.2009 14:21:13   
lonja
Zanimajo me počitnice v Turčiji in sicer v oktobru mesecu. Je katera bila, v katerem hotelu (s katero agencijo)in ali ste bili zadovoljni? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turčija - konec oktobra
9.5.2009 15:43:36   
Zala01
Mi smo bili lani oktobra in letos prejšnji teden v Turčiji, v mestu Side, to je zelo lepo mesto prb. 60 km iz Antalyie, bilo je več kot fantastično, bili smo v hotelu Sultan of Side, s petimi zvezdicami, AI. Šli smo preko Neckermana. Naš fantek je zelo užival. Če te ta hotel zanima, lahko poguglaš, imajo tudi svojo internetno stran. Če te še kaj zanima, pa kar vprašajuser posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Turčija - konec oktobra
10.5.2009 7:00:46   
nuala
Jaz sem bila v 2. polovici oktobra. Bilo je fantasticno. Primeren cas za hodit okrog in kaj pogledat. Racunaj pa s tem, da enkrat takrat ze lahko pde tudi kaksen dez.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turčija - konec oktobra
10.5.2009 9:22:42   
S*
Midva sva bila lani v kraju Side sredi oktobra. Šla sva preko Guleta v hotel Sueno 5 zvezdic Ai. Vreme je bilo lepo, en dan je padal dež, drugače pa sončno in toplo, tudi morje je bilo še vedno toplo. Hotel je bil fantastičen, na obali in obdan z drevesi. Edina stvar ki me je motila, je bila mrzla voda v bazenih.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turčija - konec oktobra
13.5.2009 8:07:23   
ssevin
sem bla v turčiji konec septembra, pa kaj pa vem, saj je toplo, samo proti večeru je pa znalu fajn zazebst oz. zapihat mrzlo...oktobra jaz definitivno ne bi šla.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Turčija - konec oktobra
13.5.2009 8:21:15   
honey
Mi2 sva bila na poročnem potovanju od 17. oktobra dalje (14 dni - no, drugi teden ni bil planiran, ampak iz zdravstvenih razlogov nisem mogla domov). In moram reči, da je bilo vseh 14 dni fantastično vreme. Toplo ves čas okrog 30 °C, morje toplo, nobenega dežja, tudi zvečer je bilo prijetno toplo. Edino komarji so bili, ampak to je pa povsod na morju. Bila sva 30 km iz Alanye v hotelu Oz Kaymak (nekaj podobnega se napiše) s 5 *AI  in je bil super hotel. Res so nama šli vsi na roke, tako da nimam prav nobenih pripomb.

Definitivno lahko greš v tem terminu, brez problema.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Turčija - konec oktobra
14.5.2009 22:39:14   
tadejacaci
V Turčiji sem bila 2x in sicer konec aprila in v začetku oktobra. Prvič v hotelu Pegasus 5*,v bližini mesta Side, agencija Gulet, let iz Avstrije - priporočam! Drugič pa v bližini Alanye. Vreme oktobra je super: vroče čez dan, zvečer pa ravno prav za sedeti zunaj.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Turčija - junij 2009
29.6.2009 3:48:46   
d2mr
Mesto-KONAKLI
Hotel-Dizalya 4*
AGENCIJA PALMA
                           ZA DOŽIVETJE POPOLNIH DRUŽINSKIH POČITNIC!HRANA,VODA V BAZENU,ANIMACIJE,ŠPORT,POSTREŽBA,HIGIENA,KOMPLEKS,VSE NAD PRIČAKOVANJI GOTOVO SE VRNEMO DRUGO LETO ČE NE ŽE SEPTEMBRA 2009.V OPCIJI JE SAMO ALL INCLUSIVE KAR JE NALAŠČ ZA NAS IN NAŠE MALČKE.ZA HOTEL SEM SE ODLOČIL PO PREGLEDU NEMŠKIH FORUMOV,KAJTI TAM JEIH JE NAJVEČ PA RUSOV,SLOVAKOV.JEDLI SMO VSI VSE BREZ VSAKRŠNIH PROBLEMOV.HRANA JE FANTASTIČNA ,VSAK DAN ŽAR
SVEŽ TURŠKI KRUH,SLADICE ZARES PESTRA PONUDBA.
  
                                                   THE BEST HOLIDAYS                                               
                                               

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Turčija - konec oktobra
29.6.2009 19:29:23   
Spiria
koliko ste pa plačali, tisti, ki ste šli recimo oktobra ali septembra v Turčijo za aranžma?

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Turčija - konec oktobra
30.6.2009 6:22:59   
Zala01
Za en teden, AI, hotel s 4 *, mesto Side. Smo bili res ful zadovoljni, z rizikom odpovedi in Coris zavarovanjem za 3 osebe smo plačali ok. 1100 eur.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Turčija - konec oktobra
30.6.2009 6:23:34   
Zala01
Aja, pa prvi teden v oktobru je bil ,2008.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Turčija - konec oktobra
2.7.2009 21:15:00   
Nika v službi
Ma, mi smo bili v Turčiji že ene 7x sigurno, vedno v terminih od sredine septembra do sredine oktobra. Čisto vedno smo imeli fantastično vreme, samo 1x se je 2 dni (pa ne zaporedoma) usula ploha, ampak to je bilo kratkotrajno, nekaj uric, potem pa je spet pripekalo. Bili smo v Kemer, Belek in Side območju, različni hoteli, vedno pa 5* all inclusive. Kar se mene tiče je Turčija zakon!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Turčija - konec oktobra
2.7.2009 21:20:12   
Anonimen
Kar se mene tiče je Turčija zakon!


Tudi meni :).
S tem, da sem cepljena na majske termine.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Turčija - konec oktobra
2.7.2009 21:41:55   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kar se mene tiče je Turčija zakon!


Tudi meni :).
S tem, da sem cepljena na majske termine.


Takrat pa jaz še nikoli nisem bila, ker se bojim, da je voda še premrzla. Zame mora biti namreč vsaj 25+, da grem v vodo in zato je Turčija (tudi Egipt, no) terna.

Koliko stopinj pa ima morje maja? Zunaj je verjetno že čisto fajn vroče...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Turčija - konec oktobra
2.7.2009 21:44:06   
Anonimen
Takrat pa jaz še nikoli nisem bila, ker se bojim, da je voda še premrzla. Zame mora biti namreč vsaj 25+, da grem v vodo in zato je Turčija (tudi Egipt, no) terna.

Koliko stopinj pa ima morje maja? Zunaj je verjetno že čisto fajn vroče...


Uf, zate bi bila definitivno premrzla. Nekje 21 do 22, je za plavanje, ni pa za namakanje.
Zunaj je vroce, samo ne tako zelo kot poleti. Okrog 30 stopinj in vedno je bilo sonce.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Turčija - konec oktobra
3.7.2009 13:37:31   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Takrat pa jaz še nikoli nisem bila, ker se bojim, da je voda še premrzla. Zame mora biti namreč vsaj 25+, da grem v vodo in zato je Turčija (tudi Egipt, no) terna.

Koliko stopinj pa ima morje maja? Zunaj je verjetno že čisto fajn vroče...


Uf, zate bi bila definitivno premrzla. Nekje 21 do 22, je za plavanje, ni pa za namakanje.
Zunaj je vroce, samo ne tako zelo kot poleti. Okrog 30 stopinj in vedno je bilo sonce.


Prijetna osvežitev, bi rekla moja mama. Iha, jaz pa ne vem, če bi šla noter.... No, mogoče, ker je ravno Turčija...user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Turčija - konec oktobra
27.7.2011 22:05:30   
azim
Skoraj ne spada sem, pa vseeno. Letos prihajamo iz Turčije. Bili smo v hotelu Selge beach *****. Preko relax-sa. Vse zelo pohvalno ampak RUSOV je pa za znoret preveč user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Turčija - konec oktobra
8.8.2011 8:24:03   
tea
Letos se "krompirjeve" počitnice potegnejo v mesec november. Je takrat še primerno za počitnice v Turčiji? Saj veste, otroci uživajo, če se lahko kopajo. Kateri hotel pa priporočate za družino s 3 otroki? Ne bi bili odveč kakšni tobogani in aktivnosti za otroke.
Hvala za informacije in lep dan!

(odgovor članu azim)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Turčija - konec oktobra
19.8.2011 13:12:46   
Nika v službi
Tudi mi razmišljamo podobno glede krompirjevih počitnic, ampak imam enake pomisleke. Se bojim, da je voda (sploh po mojih normativihuser posted image ) preveč hladna, bazeni pa praviloma tudi niso ogrevani, tako da... mi se nagibamo k Egiptu. V igri je bila pred časom tudi Jordanija, kjer smo se že marca kopali in namakali v morju, tako da bi bila tudi novembra ok, ampak zaradi nemirne situacije zdaj ne bi ravno tja šla z otrokom. Kar se nas tiče, bomo pogledali Egipt, Sharm, kjer smo tudi že bili oktobra in je bilo vrooooče.user posted image

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 19.8.2011 13:15:09 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Turčija - konec oktobra
19.8.2011 13:13:55   
Nika v službi
Eh, 2x objavljen odgovor. Sorči.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 19.8.2011 13:14:28 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?