|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krst-pogostitev
27.5.2009 11:01:07   
keira1977
Prosim za pomoč,

julija krstimo mojo pikico in nevem kako naj zrihtam pogostitev za 18 ljudi. Po eni strani bi raje doma skuhala, sam potem ni časa in seveda moram ostat doma pri štedilniku namesto, da grem v cerkev....če naročim v gostilni bom plačala celo premoženje (pijača je draga kot žafran hrana niti ne toliko).....piknika ne morem naredit, ker je moja žlahta sama finesa in za krst se to ne spodobi. Sem iz okolice Ljubljane. Prosim punce dajte mi kakšen nasvet kako naj rešim to zadevo. Aja pomislila sem celo na to, da bi povabla samo botre na kosilo, pa je že blo kar nekaj opazk, češ da je to pomemben dogodek in morajo ostali člani (ožji del družine) biti prisotni. Za catering pa nevem če vozijo domov samo za 18 ljudi.

LP S:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krst-pogostitev
27.5.2009 11:31:48   
mojamura
prvo kot prvo....krstiš svojega otroka, ti boš plačala (kjer koli že bo pogostitev) in ti odločaš. zakaj se toliko oziraš na svojo fino žlahto. če jim pa piknik ni povšeči pa naj ne pridejo. kot drugo catering se mi zdi da bi se sigurno v kakšni gostilni dalo zmeniti za to.

še najboljša varianta je, da povabiš le botre pa greste na kosilo v gostilno in to je to.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krst-pogostitev
27.5.2009 11:33:09   
aluš
Jaz sem sicer iz Gorenjske, tako da konkretnih navodil za Lj. ne morem dat.

Mi smo imeli pri drugem krstu (ki je bil pozimi) doma noter in smo se zmenili v bližnji gostilni, da so nam pripravili hrano (ala plošče) za določeno uro in je šel potem mož sam iskat. Doma sem skuhala samo juho + naredila solato. Meso, krompir, druge priloge itd pa dovoz iz gostilne. Pazir moraš amo da se dobro zmeniš za uro, da je še toplo na mizi.

Sedaj imamo birmo, pa bomo zopet isto naredili.

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krst-pogostitev
27.5.2009 15:11:06   
gita10
Poglej, catering ni noben problem, čeprav te včasih dražje pride kot pa, da bi se za vse dogovorila v kakšni rstavraciji. Kosilo narediš v restavraciji- tu gre še potem tistih par pijač, potem pa vse povabiš domov na torto.
Drugače pa m itak danes vsi na krst prinesejo denar in plačaš krst iz tega razliko pa daš otroku na banko in potem, če boš enkrat imela več denarja mu še to vrneš.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krst-pogostitev
27.5.2009 15:44:22   
Kliki
v ljubljani odstaja neka firma ki ti hrano pripelje skuhano na dom ti samo še postrežeš, mislim da ti dajo tudi vse potrebno kot so krožniki, pribor.

Moja teta je imela to za stričevo 50letnico pa ni bilo drago.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krst-pogostitev
27.5.2009 17:37:23   
Stigmata
Ti daš svoje dete h krstu, ti plačaš stroške. Razmisli kaj je tebi najugodneje, fino žlahto pa steraj... Bolje prva zamera kot zadnja.

Piknik je čist luštna varianta, nabaviš vse potrebno in preživite lepo popoldne.

Mi smo imeli pri Koširju v tacnu kosilo, smo vzeli kar kosila, ki so jih imeli pač takrat na meniju. Doma  še kava in sladoled pa je bilo.









_____________________________

Altere sempri ignostico, tibi ipsi nomquam. -- "Drugemu vedno oproščaj, sebi nikoli."

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krst-pogostitev
27.5.2009 23:48:28   
Katjusa
mi sploh ne bomo mel povabljencev najprej sma misla nardit sam med prjatli no ko sma pa bolje poštudirala sma se pa odločla za mali krst važno, da dete prejme svetega duha dobi botrčka in da postane kristjanček:) tako da smo povabli samo moje in njegove starše, brata, in eno mojo sestrično z družino, ki je botrca mojmu prvemu sinu pa seveda botra za tamelegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nas bo kakih 10 + ene 4-je otrocuser posted image user posted image user posted image user posted image pa piknik doma in naj govorijo kar hočejo.....

(odgovor članu Stigmata)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krst-pogostitev
2.6.2009 14:03:37   
niki31
Najprej en lep pozdrav!

Pri nas smo tudi imeli takšen primer kot  keira1977, finesa med žlahto...
Sam jst sem vseeno rezervirala prostor sicer je bila to koča ampak ob cesti tako, da je bolj zgledalo kot varjanta gostilne.
Med znanci smo povprašali, če bi kdo pomagal skuhat kosilo za določeno št. ljudi (mi smo dobili poklicnega kuharja in kuhalo se je v koči),
lahko bi vprašala kakšne sosede, če ste v dobrih odnosih ali kaj podobnega...
V glavnem se je odvilo vse super, kosilo je bilo odlično, dodatki tudi in pecivo se je naročilo v pekarni in seveda torta tudi.
Čeprav je bila polovica povabljencev finih in na začetku razočaranih, ker smo imeli žur narejen po domače so to pogostitev
ravno finese najbolj pohvalile in dodale komentar, da so se poičutili kot v gostilni. Sicer pa je tako kot so ti že pred mano povedali
tvoja odločitev kako in kje boš naredila pogostitev in ne se sekirat kaj si drugi mislijo saj je tvoj krst in zate najbolj pomemben dogodek.
Samo predstavljaj si kaj bi bilo, če bi naredila vse tako, da bi drugim pasalo in ustrezalo, potem ne bi živela svoje življenje ampak njihovo.
Keira moj nasvet je ta: krstiš svojega otroka potem so glavne tukaj tvoje želje in seveda zadnja odločitev je tvoja...ne obračaj se na druge
in naredi tako, da bo tebi v vsem ustrezalo kaj pa veš morda bodo pa prav tej fini ljudje se najbolj zabavali. Ni vredno, da si beliš
glavo s takimi problemi, ker verjetno tvoj del fine žlahte si ne bi belili glave zaradi tvojega osebnega mišljenja glede zabave, verjetno bi
naredili tako kot bi njim pašalo in tako naredi tudi ti.

Lp niki31


http://soncek31.mojforum.si/



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krst-pogostitev
12.6.2009 22:07:55   
botrca
Naredi to kar tebi paše in kar zmore tvoja denarnica. Malo pretehtaj kaj se ti splača kaj pa ne.

Nas je prišlo kosilo+pijača (torto smo imeli sami) za 12 oseb 150€. Imeli smo juho+plošče+porcijsko solato.

Malo povprašaj za cene tam pri vas, mogoče kaki kmečki turizem. Ne vem, jaz ne bi na ta dan (ki je samo 1x v življenju) kuhala za toliko ljudi, ker se nebi mogla nobenemu posvetit, v cerkev ne bi mogla it, pa pospravljat vse skupaj...ma ni šans.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu niki31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krst-pogostitev
28.6.2009 15:11:21   
tatly
mi imamo 19.7 krst in nas bo 50 in bom plačala 380€ meni zelo poceni v sparu sma zdaj kupla vso pijaco ki je bla akcija minus 20 tako da naju nebo nekaj dosti prislo,sma pa najela en plac in nama bodo hrano pripeljali

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krst-pogostitev
30.6.2009 16:06:23   
EMILY 3
tatly kako pa si lahk prišla tak po ceni skozi???ej mi bomo imeli okrog 30 ljudi pa nucamo okrog 1000e.pa bomo imeli doma....nevem ali jaz preveč hočem in kompliciram ali???

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: krst-pogostitev
1.7.2009 13:32:47   
tatly
IZVIRNO SPOROČILO: EMILY 3

tatly kako pa si lahk prišla tak po ceni skozi???ej mi bomo imeli okrog 30 ljudi pa nucamo okrog 1000e.pa bomo imeli doma....nevem ali jaz preveč hočem in kompliciram ali???
hrana me pride 380€ ker nismo vzeli v gostilni pac pa privat drugje pride na osebo 7.60€ nebom pa nic komplicirala meni izgleda takole-goveja juha,kuhana govedina,riz vinski zos,pecen pisčanec,pecenka,pecen krompir,kruhova rolada,solata in pogaca -je to premalo?namrec nic druga ne bo kot to in pecivo in torta


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: krst-pogostitev
6.7.2009 16:54:29   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: keira1977
Po eni strani bi raje .....piknika ne morem naredit,

Kaj bi pa ti raje?

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: krst-pogostitev
16.12.2016 15:01:11   
Nina mag.farm
Pozdravljeni!

Za vse tiste, ki iščete rešitve, kako praznovati krst, vam lahko toplo priporočam Catering SMILE&GO iz Maribora. Sem bila najprej na 30-letnici, kjer so imeli najet ta catering in je bilo odlično. Zato sta se moj brat in svakinja odločila ta catering najet tudi za krst mojega nečaka. Za vse so poskrbeli, dekoracijo prostora, darilca za goste in seveda odlično hrano in postrežbo. Vse skupaj zelo ugodno. Za več informacij si lahko ogledate na njihovi fb- strani, kjer so tudi kontaktni podatki. https://sl-si.facebook.com/smileandgo/

link=https://sl-si.facebook.com/smileandgo/]https://sl-si.facebook.com/smileandgo/[/link]

(odgovor članu keira1977)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?