|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dodatni dnevi dopusta
8.6.2009 23:20:32   
supernova
Pozdravljeni, mene pa zanima ali je samo odločba o dodatku za nego otroka (imamo nižji dodatek), dovolj da ti delodajalec odobri tri dodatne dneve dopusta ali je potrebno priložiti še kakašna druga dokazila? Namreč, ko sem to v zvezi z dodatnimi dnevi omenila delodajalcu, še nikoli slišali. Zanima me na kakšen način ste to urejali v službah?
Lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dodatni dnevi dopusta
9.6.2009 8:54:20   
uwaga
Mi smo delodajalcu pokazali odločbo o usmerjanju otrok - za šolo. Si niso znali kaj pomagat z njo, zato nam je zdravnica napisala potrdilo, da je otrok s PP in imajo starši pravico do izrabe dodatnih dni dopusta.
Upam , da boste čimprej uredili.

(odgovor članu supernova)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dodatni dnevi dopusta
9.6.2009 17:09:26   
barby00
pozdravljena! do dodatnih dni dopusta sta opravičena oba z možem. samo odločbo ki si jo dobila s CSD da imaš otroka s PP neseš delodajalcu. upravičena si od 3 do 5 dni dopusta,odvisno od delodajalca:jaz sem dobila 3 dni (mercator),mož pa 5 dni (slov.železnice). ti pripada po zakonu!!!lep pozdrav

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dodatni dnevi dopusta
4.7.2009 16:05:52   
ana b
Pri meni in možu je bilo dovolj samo potrdilo o dodatku za nego. Oba sva dobila 5 dodatnih dni.

(odgovor članu barby00)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dodatni dnevi dopusta
5.7.2009 21:41:19   
ely*
Midva sva oba nesla odločbo o dodatku za nego. Vsak ima 3 dni.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dodatni dnevi dopusta
17.7.2009 7:45:43   
Anonimen
Moj dobi pet dni za sina jaz sem itak doma pa nimam dopusta.

(odgovor članu ely*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dodatni dnevi dopusta
18.7.2009 13:45:50   
benika
Jaz sem na kadrovsko poslala odločbo o o otroku s PP in dobila 5 dni dodatnega dopusta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dodatni dnevi dopusta
29.8.2009 0:39:04   
Bubamara
Jaz sem pa na kadrovski vprašala o tem predvsem zato, ker sva z možem zaposlena v istem podjetju in so mi odgovorili, da je upravičen do teh dodatnih dni samo EDEN, torej tisti, ki dejansko neguje in varuje otroka.... ve kdo kolko je to res in kolko ne?!...torej, če sta upravičena oba starša al samo en?!
Če velja, da je upravičen samo tisti, ki neguje, se potem to tako al tako uveljavla šele, ko ti poteče porodniška, ker do takrat ga skor ziher neguje tisti, ki je na porodniški, ne?!
Hvala vsem za pomoč!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dodatni dnevi dopusta
29.8.2009 22:26:18   
ely*
Pripada obema, ne se pustiti.

(odgovor članu Bubamara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dodatni dnevi dopusta
30.8.2009 0:14:21   
RMRM
Kot je že ely* napisala, dopust pripada OBEMA. Od 3 - 5 dni, odvisno od delodajalca.

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dodatni dnevi dopusta
30.8.2009 0:32:17   
lunca14
čer rmrm,sem te prišla samo pozdravit,ko vidim,da si tukaj

user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dodatni dnevi dopusta
30.8.2009 22:07:19   
Bubamara
Hvala vsem...drugi teden začnem z 'akcijo! LP

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dodatni dnevi dopusta
4.11.2009 15:51:33   
Bubamara
Moram napisati, ker sem bila neznansko presenečena! Sicer je zdaj že kake 3 tedne, ko sem dobila odgovor.
Kljub temu, da sta mi tako kadrovsak kot pravno-svetovalna služba našega ZD, kjer sva oba z možem zaposlena zatrdili, da dodatne dni dobi samo eden od staršem, nama je obema direktor odobril 5 (!) dodatnih dni...še sreča da se včasih rada nardim 'francoza' in probam...sej baje ni greh, ne...

ne vem če me bo lohk še kdo kdaj kje naplahtal...ampak..nikol ne veš! :(
Držte se in svoje sončke...predvsem pa se pazte virusov... :(

LP

(odgovor članu Bubamara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dodatni dnevi dopusta
5.11.2009 20:41:43   
ely*
superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Katera oblika imena je nalepša?
Beckie

Katera oblika imena Erik vam je najlepša?

Erik (69%)

Eric (4%)

Erich (1%)

Ta ime mi ni všeč (26%)


Število vseh glasov: 582

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!