|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: obupana
27.6.2009 13:47:58   
poli*
Mi smo imeli podobno težavo pri normalni porodni teži. Z GH sem poskusila pri 5m, pa še 2 meseca nisem spravila nič vanjo, razen mojega mleka. Pri 7 mesecih je vzljubila samo frutek, sedaj pri 8 mesecih že zelo rada je zelenjavno mineštro (mora biti pasirana, brez kakšnega koščka, ker se čene kar davi).

Če ti pač papca samo frutek, ji nekaj časa dajaj to, ker ni čisto nič narobe, če je trenutno samo na industr. hrani. Čez kakšen dan spet ponudi mineštro.... če ne bo hotela, ponovi vajo čez nekaj dni.

(odgovor članu Topsi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: obupana
7.7.2009 23:48:12   
yania
 Joj, ko tole berem, je kot bi brala sebe...jaz sem mojo prvo zbujala ponoči, pa podnevi, da je ja na 3 ure jedla, in ni in ni šla teža gor....sva se mučile 4 leta...šele nekje pri 4 letih je začela "normalno" jesti...zakaj normalno?...začela je uživati v hrani....prej smo jo silili, pa jo hecali z raznimi igračkami da je odpirala usta, pa hodili za njo z žlico, in to vse zato, ker nam je pediatrnija utrujala, da se premalo trudimo....zdaj pri drugem imamo HB drugo pediatrinjo...ki je res zlata....mali je koje lačen, in to na 3 urce podnevi, ponoči spi od 21 do vsaj 6 ali celo več.....priden je , res....aja, še to, moja 1.je bila 3 dni čez rok, pa tak lenček zahrano, samo po mojem smo se ji mi res malo zamerili, ker smo jo silili,,,in veliko staršev slišim, ko delajo enako in se tega zavedajo....in so tudi rekli, da pri naslednjem tega ne bo....ja ni kaj, ko pa mislimo da s tem delamo dobro..pa ne...
No, moj mali bil rojen en mesec prej, star bo kmalu 5 mesecev (koreg 4), pa sva že na banani 5 dni in danes celo večerni obrok rižek z aptamilom. Poskusil je tudi korenček, pa jabolko, pa banana zmaga...
Ja, ne poslušaj drugih, delaj po občutku, ti vidiš kako je s tvojo user posted image , kdaj je lakota in kdaj ne...ne sili je, to ne pelje nikamor....po mojem tudi nima smisla ukinjati dojenja, če lepo je pri tebi.
Mogoče čuti da si tudi ti znervirana, ker ne je, in zato zavrača hrano, ko praviš da pri tvojem user posted image  lepše je....
premisli...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Topsi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: obupana
8.7.2009 0:20:22   
Anonimen
Kolko časa pa to stanje že traja?
Naša je bila rojena v začetku 38. tedna s samo nekaj čez 170g več kot vaša pri 6ih mesecih je imela pa 7230g ... pa je ratala velik jedec šle zdaj, ko že fino je GH ... pa tut prej je imela en mesec obdobje ko ni hotla jest ... mogoče vsega skupaj 200ml AM na dan ... sem bila že čisto panična, ko se ni nič redila pa mi je P rekel naj se ne sekiram, ker mala nič presušena ne zgleda pa da ima pač tako obdobje in ji ne paše jest. Je rekel, da mora biti s tako malimi otroci že nekaj res hudo narobe, da bi bili res lačni in nebi hoteli hrane. Tak da jaz sem ji ustrajno ponujala AM in sčasoma je spet začela normalno jest ... čeprav šele zdaj pri 7,5 mesecih za večerni obrok popije okoli 210ml AM, prej je bilo pa 180ml že res tisti hud maksimum.
A to prav flaško zavrača, al pač AM? Si probala s Tommee Tippee cuclji, ki naj bi bili najbolj dojki podobni?

(odgovor članu yania)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: obupana
9.7.2009 14:40:20   
emica2008
no po več kot mesecu dni obupavanja s hranjenjem je naša user posted image  začela že skoraj normalo jesti. zdaj zelo rada je keksolino, gresolino, medolino in podobno. tud frutke obožuje. zelo rada ima juhice. problem pa je pri bolj gosti hrani, kjer je kakšen košček malo večji, tam se pa spet ustavi. najbrž ker še nima zobkov in ni ta pravega občutka. imamo pa sedaj problem, ker se noče že 2 dni nič dojit. mleka po flaški pa tud noče. čaja pa tud ne popije veliko in se mi zdi da spije premalo tekočine.
kljub vsemu je stanje za 70 % boljše. hvala vsem za nasvete....lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: obupana
9.7.2009 17:28:30   
Katy78
emica2008 - naš malček tudi noče nobene tekočine, tudi zdaj ne, ko sva začela že z GH. Vodo sprejme edino po žlički (čaja sploh ne povoha), ampak saj veš, voda po žlički gre bolj mimo kot pa v usta. Zdaj ko mu za malico skuham kakšno sadje, npr. jabolko in hruško, sem zadnjič vodo, ki je ostala, dala v flaško in mu jo ponudila - da ti vidiš, kako je vlekel. Pa sploh ni bilo zelo sladko, celo bolj kislo je bilo. Poskusi. user posted image

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?