|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ne vem kako naprej....
10.8.2009 5:58:41   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: buči

Moj je komenitiral: "Natakarca = natikarca."

Pakiraj mu kufre ... Itak imata še 6 mesecev časa oz. jih ima on. Če se spremeni, je vedno še ena šansa.
no no...to pa ni lepo...nismo vse 20 frajle ki jo sam se vlak ni podru....

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ne vem kako naprej....
10.8.2009 8:09:57   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

Ah dej no,nosečnost je samo izgovor,ne upaš si ostati sama.In se tolažiš stem da bo dober očka in da je ljubeč partner.Ja če imaš tolk nizko samospoštovanje da boš lahko celo življenje gledala skos prste kako še drugo zraven naskakuje,ti kar ostani znjim.Vglanem zaradi otrok se ne ostaja skupaj,več škode narediš če ostaneš skupaj samo zaradi tega ker pač imata otroka,sej otroci niso slepi,sej vidijo kaj se dogaja doma in da ne štima vse med očkom in mamico.
Jaz imam tud zlateg moža in otročka zjnim ki ga ima ful rad,pa bi takoj popokala kufre če bi mi to naredil,ker imam zelo visoko mejo samospoštovanja.Aja pa nisem odvisna od odnosov!

se pod tole kar podpišemuser posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ne vem kako naprej....
11.8.2009 16:25:24   
ShopGirl
Tko kot so že pred mano napisale - odločaj se tako, kot bi se odločala če ne bi bila noseča. Glej, lagal ti je - in to ne enkrat. Sploh ni več važno a sta po čudežu res samo prijatelja ali pa dejansko kej mata med sabo. Vem, da ti more bit full hudo..., še bolj ti je, ker si noseča in si še bolj ranljiva in si želiš imet družino z njim. Samo tkole ne gre - če boš tole zdej požrla in mu oprostila, jo bo na naslednjo "furo" spet s sabo vzel, tebe bo žrlo, on bo pa tisti, ki bo na konc mel vse - punco, ki ga čaka doma, otročka, pa še ljubico.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ne vem kako naprej....
12.8.2009 14:52:16   
amii
Nisem prebrala kaj so napisale ostale, ampak punca, poberi kovčke in idi. Halooo ..............

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ne vem kako naprej....
12.8.2009 15:07:55   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: *m*t*

če se odločim, da bom samska mamica, bi imela podporo od moje družine in od prijateljev.

To je ful v redu, drugače pa ga zapusti, prekini z njim, ker ga res ne potrebuješ. Pomoč imaš od družine, torej naj te ne skrbi, kako boš zmogla, ker boš zmogla. On si te ne zasluži in oprosti, ampak mi je ful hudo in slabo, ko sem brala tvoj post. Ti ne boš izgubila nič, celo dobila boš detete, on bo pa izgubil vse. Pa naj potem premišljuje...
Saj bo, samo verjemi in tudi zate bo sonček posijal.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu *m*t*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ne vem kako naprej....
12.8.2009 20:26:02   
katipi
Punca, znebi se ga po hitrem postopku!!! Če imaš vsaj malo spoštovanja do sebe, boš tako naredila. Ker bo samo še slabše in boš trpela ti in tvoj otrok. Njemu pa se bo veselo fučkalo. Če se postavim v tvojo kožo in si predstavljam, kaj vse počneta, se mi kar črno dela pred očmi. In ta mrha, ta mora biti p**s**a posebne sorte! FUUUJ!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj si sploh zaslužita, da trpiš zaradi njiju?!?! Mlada  si šele 25 let!! Kaj res misliš, da zate ni boljšega kot tak osebnostni invalid?!?! Upam, da boš naslednjič javila, da je zate le še lanski sneg! user posted image

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ne vem kako naprej....
12.8.2009 21:57:47   
ShopGirl
Ma OK kakšna ta punca je, al je totalna bitch al pa pač čist OK punca, pač zaljubljena in zaslepljena, tuki sploh ne igra vloge. On je tisti, ki je nekogaršnji fant, on je bodoči očka in koc koncev je ON tisti ki se je napačno odločil. Tko da - pustmo to bejbo na miru, zame je glavni krivec ta egoističen pras...! Sj ne morm vrjet, da je šou tako štalo nardit svoji nosečki - neoprostljivo.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ne vem kako naprej....
17.8.2009 23:12:39   
ronja
No, ja, jaz ne bi sklepala tako hitro: sama sem precej preštopala, tudi s tovornjakarji in včasih smo bili tudi po par dni skup, če so se nam poti ravno ujemale, pa nisem z nobenim spala ali imela karkoli. Moja sestra se je dostikrat že tu zmenila, da so jo tovornjakarji peljali, ker je imela fanta v tujini - in tudi ni spala z nobenim od njih, vsaj kolikor vem - ji tudi precej pomeni zvestoba, precej več kot meni...
Mogoče hoče punca samo v Anglijo. In mogoče je on lagal zato, da te ne bi razburil. Vem pa seveda ne. Samo obstaja možnost, da pač še nista nič imela, mu je pa gotovo simpatična. Ampak jasno, da te moti skrivanje in logično, da se bojiš v kaj bo to prijateljstvo zraslo, tudi če je zaenkrat samo to. Lagat ti ne sme! Če se odločiš, da boš ostala, mu daj zelo resno vedet, da je bilo to zadnjič, da se ti je tako zlagal, ker naslednjič greš.

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ne vem kako naprej....
18.8.2009 8:54:17   
amii
Sem za to temo povedala mojemu možu, ki dela v špediciji. Pa se je samo nasmejal. Baje imajo kar nekaj primerov, ko žene pridno čakajo doma, šoferji pa si zraven vozijo "prijateljice", tak da.......... (upam da ne govorimo o isti špediciji user posted image )



_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ne vem kako naprej....
18.8.2009 9:18:37   
MLADAMAMICA
amii kako pa si lahko tako prepričana, da tudi tvoj ni eden od njih user posted image

(odgovor članu amii)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   [Brisano sporočilo]
18.8.2009 11:13:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ne vem kako naprej....
18.8.2009 11:37:27   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

No, ja, jaz ne bi sklepala tako hitro: sama sem precej preštopala, tudi s tovornjakarji in včasih smo bili tudi po par dni skup, če so se nam poti ravno ujemale, pa nisem z nobenim spala ali imela karkoli. Moja sestra se je dostikrat že tu zmenila, da so jo tovornjakarji peljali, ker je imela fanta v tujini - in tudi ni spala z nobenim od njih, vsaj kolikor vem - ji tudi precej pomeni zvestoba, precej več kot meni...
Mogoče hoče punca samo v Anglijo. In mogoče je on lagal zato, da te ne bi razburil. Vem pa seveda ne. Samo obstaja možnost, da pač še nista nič imela, mu je pa gotovo simpatična. Ampak jasno, da te moti skrivanje in logično, da se bojiš v kaj bo to prijateljstvo zraslo, tudi če je zaenkrat samo to. Lagat ti ne sme! Če se odločiš, da boš ostala, mu daj zelo resno vedet, da je bilo to zadnjič, da se ti je tako zlagal, ker naslednjič greš.


tudi jaz sem na to pomislila....ampak me je pa vseno zmotilo tisto, ko je rekel, da si pa on ja lahko sam prijatelje izbira - ker to mi zveni kot napad. in vsi vemo, da je napad najboljša obramba. le zakaj se tvoj partner mora braniti.
mi2 z mojim sva skupaj zdaj skoraj 6 let....si res zaupava, ampak tega mu pa ne bi verjela, da je punca le prijateljica ...ne ne bi nasedla. prevečkrat so me že v življenju nasrali, da bi še zdaj lahko bila tako naivna

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ne vem kako naprej....
18.8.2009 14:05:04   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

IZVIRNO SPOROČILO: *m*t*

katrin30, ko sva skupaj, se lahko pogovarjava o vsem in tudi po več ur, nikoli nama ne zmanjkat debat. tudi drugače je pozoren do mene (sploh sedaj ko sem noseča), nežen. ujameva se skoraj na vse področjih, imava dosti skupnih interesov. zna me potolažiti, nasmejati, presenetiti. če ne bi bilo teh laži in skrivanj, bi bila srečna. tako je pa to neka ovira. vem tudi da bo dobri očka, sej ima rad otroke in se rad z njimi ukvarja.
tako, da res ne vem....



Ampak zdaj je čas za konkreten, oster pogovor. Ali naj pozabi na to "kozo natikarico", ne najdem boljšega izraza za njo, ali naj spoka.

Najbrž je zelo nežen in pozoren tudi z njo... Ma, da bi moj to naredil... njega čez vrata, njej razbijem gofljo. Brez pomisleka.

Veliko sreče ti želim! In imej rada tudi sama sebe. Vem da ti je hudo, vidim, da ga imaš še zelo rada, ampak takih dejanj mu res ne smeš dovoliti.


po moje je res potreben konkreten pogovro, ker...za vse napisano si to oba sigurno zaslužita...če je res tako... ne pa se mu pustit, saj nisi obsojena na propad ampak še na kaj lepega pri svojih 25 letih in otročku...uuuuuu še  se da krasno živeti tudi brez njega...user posted image
 
Jaz pa njej ne bi goflje razbijala...ona ni kriva, saj ni ona z njo v zvezi...razbito gofljo si zasluži on, če ne bo potegnil prave in zate pričakovane poteze...Drži se punca, in imej se RADA!! Karkoli si že pod to predstavljaš! Mislit je treba nase!

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 18.8.2009 14:06:33 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?