|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj na tla namesto puzzlov?
10.8.2009 13:21:11   
Splet.Ka
Imamo malčka in dojenčka, ki se plazi, tako da smo večinoma na tleh.

Preprog zaradi težav z dihali in zaradi alergij nimamo. Na tleh imamo tiste puzzle, ki se nonstop razstavljajo.

Ali obstaja kakšna taka enotna podloga za na tla in kje se jo kupi? Kot tiste blazine za fizioterapijo ali kaj podobnega?

_____________________________

Cvetim...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
10.8.2009 13:28:57   
Tisana
Npr. Airex blazina:

tukaj


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
10.8.2009 15:36:16   
tinaaja
Super so une pene za v kopalnici na tleh, prodajajo v creatini v btc npr. Imas razlicne sirine x dolzino ti odrezejo po zelji.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
10.8.2009 16:14:50   
2 Sraki
Mi smo na spodnjo stran puzzlov enostavno prelepli širok rumeni lepilni trak (tisti, ki se ga uporablja pri barvanju sten) in zadeva je rešena. Če jih že imate samo prelepite, škoda kupovat nove, če pa imate premalo mehke površine pa je airex blazina res vredu. 

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
11.8.2009 15:16:58   
livia
Samo moje osebno mnenje glede na to, da imam podobno situacijo.

Mi smo tudi skoz po tleh, imamo sicer talno gretje in sem imela puzzle, ki pa jih začuda nista dajali narazen. Samo gor pa nikoli nista bili. Vsepovsod drugje, samo gor ne. Tako da so bile gor zložene igrače, igrali smo se pa na parketu.
Po mojem je nakup česarkoli stran vržen denar.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
14.8.2009 23:56:27   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

Mi smo na spodnjo stran puzzlov enostavno prelepli širok rumeni lepilni trak (tisti, ki se ga uporablja pri barvanju sten) in zadeva je rešena. 


Mi smo tudi tako naredili, pa je zadeva ok, nič se ne razstavlja user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
15.8.2009 11:00:44   
Jessy
Mi smo dobili 4 blazine v velikosti 1 x 1 m, katere imajo po centrih, kjer trenirajo judo. So kar drage, sam so super in kot puzzle se med seboj sestavijo. Najbolj so mi všeč zato, ker se jih da lepo čistiti, pa niso prav zelo mehke, visoke so cca 2-3 cm in v dveh barvah (rdeča in modra).

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
15.8.2009 19:21:05   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Po mojem je nakup česarkoli stran vržen denar.


Uh, to pa ne....

Airex blazina nam odlično služi že 3 leta in še vsaj toliko časa jo bomo imeli v dnevni sobi namesto tepiha. Ublaži tudi vse padce iz sedežne user posted image

Dejstvo je, da se otrok ne bo igral sam nekje v kotu ali celo svoji sobi - otrok se bo igral v centru dogajanja, zato je treba tja dat ustrezno podlago.


Pa še to, ker je Airex precej drag: Hofer je imel že nekaj časa nazaj v posebni ponudbi blazine iz enakega materiala,  le malo ožje. Za cca 20€. Če bi dali dve skupaj, bi dobili odlično igralno površino. Akcije se ponavljajo, malo je treba spremljat.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
15.8.2009 19:30:04   
Anonimen
Jessy, kje pa se kupijo tele blazine in koliko stanejo? se mi zdijo kar odlična ideja tudi za kasneje, ko otroci telovadijo (in namen imam kupiti plezalno steno,... pod njo pa bi bile tele blazine spet odlične)...

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
23.8.2009 22:19:59   
beba beba
Firma MPI iz Kranja ti po posti poslje po meri odrezan armaflex (debelina 1 cm). Sama sem vzela 150x200cm, skupaj s postnino je bilo 40eur.

Debelina 1 cm zadosca, se super obnese za igro, telovadbo,...ful ceneje od airexa.

Kontakt:
Phone: 00386 4 234 2 599
Mobile: 00386 40 360 706


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
23.8.2009 22:21:57   
sonček33
Mi smo kupili v Merkurju kar tisto peno, ki je sicer za v kopalnice in ti jo odrežejo . Superca. Pa še za zmerno ceno.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu beba beba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
19.6.2012 7:03:57   
caramel
Mogoče kateri tale info prav pride: v novem Petrolovem katalogu so ležalne blazine (ala armafleks) velikosti 100x180 cm za 20€. Mislim, da bi bila super za igralno podlogo. Mi jo bomo verjetno kupili za na balkon.

V dnevni sobi imamo sicer Airex, ki je res enkraten, ni pa poceni. Midva sva ga naročila iz Nemčije za 80€. Sem kar nekaj časa spremljala, če bo kdo prodal rabljenega, pa se očitno pozna, da ga v razvojni ne predpisujejo več kar vsem, ki obiskujejo fizioterapevta.

Drugače pa ima tamala pri mojih starših za igralno blazino peno, ki je namenjena za tepeciranje. Kupljena v Obiju za 17 € (dimenzije 200x100, debeline 4 cm). Oblekli smo jo v (prilagojeno) prevleko za kovter in je tudi super. Edini minus je, da je za čiščenje potrebno oprat prevleko v pralnem stroju.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
19.6.2012 9:30:31   
Tutan
Mi smo imeli fitnes blazine, ki se sestavijo skupaj - 4 blazine 1x1m, ki se sestavijo skupaj kot puzzle. Še sreča, da sva jih kupila z namenom, da se kasneje prestavijo v klet v fitnes, ker ali so bile v kotu ali na sredini dnevne sobe, takoj ko se je mali začel plazit, je on odšel raziskovat po stanovanju in nikakor ni bil omejen z blazinami. Tudi igrače si je vedno znosil nekam drugam. In ja, vstran vržen denar bi bil, če bi to kupovala zgolj zanj. Za tiste prve mesece pa smo imeli itak igralni center na tleh - še en vstran vržen denar, ker mu je bilo zanimivo točno 1 teden, potem pa je kar vreščal, ko sem ga položila not. Mu je bilo veliko bolj zanimivo udarjat s kuhalnico po posodiuser posted image
Pa kaka blažitev padcev pa ne vem, kaj še vse. Če je padel, potem ziher ni padel na blazinah ali na blazino user posted image Murphy :P

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
19.6.2012 9:58:51   
5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: beba beba

Firma MPI iz Kranja ti po posti poslje po meri odrezan armaflex (debelina 1 cm). Sama sem vzela 150x200cm, skupaj s postnino je bilo 40eur.

Debelina 1 cm zadosca, se super obnese za igro, telovadbo,...ful ceneje od airexa.

Kontakt:
Phone: 00386 4 234 2 599
Mobile: 00386 40 360 706




tole mam tud jst in sem ful zadovoljna.


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu beba beba)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
19.6.2012 10:20:56   
caramel
Pri nas pa je bila blazina vsekakor eden boljših nakupov za otroka. Je vsakodnevno veliko v uporabi.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
19.6.2012 12:45:59   
zaspancek1

Imamo (še vedno) tatami blazine 1m×1m, debelina 2 cm.
Še vedno so super uporabne kot navadna podloga in kot telovadna blazina.
Drugače pa je imel ne dolgo nazaj Hofer super blazine (čisto podobne tem airex) za 20 EUR.

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
19.6.2012 12:54:15   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1


Imamo (še vedno) tatami blazine 1m×1m, debelina 2 cm.
Še vedno so super uporabne kot navadna podloga in kot telovadna blazina.
Drugače pa je imel ne dolgo nazaj Hofer super blazine (čisto podobne tem airex) za 20 EUR.


Evo, to smo mi imeli user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
19.6.2012 13:40:30   
caramel

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1
Drugače pa je imel ne dolgo nazaj Hofer super blazine (čisto podobne tem airex) za 20 EUR.

Pa so bile tudi te široke 1m? Jaz sem zasledila le telovadne podloge običajnih dimenzij...

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
19.6.2012 15:08:30   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: caramel


IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1
Drugače pa je imel ne dolgo nazaj Hofer super blazine (čisto podobne tem airex) za 20 EUR.

Pa so bile tudi te široke 1m? Jaz sem zasledila le telovadne podloge običajnih dimenzij...



To pa res ne vem, najbrž ni tako široka, vseeno pa se mi je zdela širša od navadnih armafleksov. Nisem sicer 100%, da je to tale. Pa tudi ta je dovolj široka (in širša od zgoraj omenjene Airex blazine), prav tako pa je bila rebrasta.

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj na tla namesto puzzlov?
19.6.2012 15:33:34   
caramel
Mi imamo Airex širok 1m, pa se mi zdi super širina. Tole blazino v Hoferju sem pa res spregledala... Bom pa zdaj v vsakem primeru verjetno kupila kar tisto na Petrolu, ker mi dimenzije bol ustrezajo.
Hvala za odgovor!

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




joh ansa jansa
gabb

jansa sucks - yes or no?

yes (64%)

no (36%)


Število vseh glasov: 221

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!