|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba za 2 - letnika
21.8.2009 8:27:09   
Tanchy
Naš 2-letnik je živahne narave in zato smo se odločili, da ga jeseni vpišemo v kakšen gibalni "krožek".

Zanima me kam ste ve vpisovalesvoje otročke oz. jih boste?
Kaj glede na izkušnje priporočate?
Nam so najbolj aktualne Domžale ali ta konec, drugače pa tudi Ljubljana (vem za DIF potem se pa konča).

Hvala za informacije!

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba za 2 - letnika
21.8.2009 11:50:25   
tanci29
http://www.g-rega.si/

ravno včeraj sem brskala za našega in se mi je tole zdelo super...

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba za 2 - letnika
21.8.2009 12:18:42   
Zala01
Moj falotek je bil lani sicer 3-letnik, ampak je celo leto hodil na atletiko k Brigiti Bukovec, ni pa to atletika v pravem pomenu besede, ampak bolj telovadba, kjer skozi igro spoznajo atletske veščine. Mi smo bili zelo zadovoljni, mali skoraj ni bil nič bolan...superca res. Imajo pa vadbo v Lj, na 2 lokacijah. Če te še kaj zanima, lahko na ZS, da ne bo kakšnih problemov z reklamouser posted image .

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?