|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FANTKI 5 LET - MB
10.9.2009 14:09:17   
PIAF
Kam vpišete fantke stare 5 let v Mariboru - v kakšno dejavnost? Razmišljam o gimnastiki, ampak ne vem, kje je. Vem le za center MB; kar pa mi najbolj ne ustreza. Ali kdo ve še za kakšen drug termin?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FANTKI 5 LET - MB
10.9.2009 14:34:48   
tikatonka
Sicer nisem iz MB ampak vseeno nekaj predlogov: nogomet, akrobatika, karate, mogoče glasbena šolauser posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FANTKI 5 LET - MB
10.9.2009 15:18:26   
Todala
Mi hodimo na plavanje (NK Branik), drugače ravno ta teden delijo letake športne šole Juhuhu.
http://www.juhi.si/novice/39-urnik---j-maribor.html

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: FANTKI 5 LET - MB
4.10.2009 15:48:05   
Darči76
Športna šola Juhuhu ima zelo dober program: mislim, da je 2x tedensko, spoznavajo pa več športnih displin skozi celo leto. Mi sicer še ne hodimo, smo pa bili na tečajih za manjše (od 2 do 3 leta) in bili zelo zadovoljni.

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu Todala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FANTKI 5 LET - MB
4.10.2009 15:52:57   
NinaNiki
pobrežje partizan, ima telovadbo ob pon. mislim da od 18-19.Jaz grem pogledat zdaj, in lahko napišem takrat več.

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?