|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 13:20:16   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

eh ne bom....


user posted image , si že ...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 13:20:25   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

no kaj bi pa ve naredile

mojega je včeraj en fantek močno amoak res močno ugriznil v hrbet.moj ni začel,baje je tisti fantek prišpel do njega in ga kar ugriznil.ž
ima pa res kar ranico na hrbtu.ornk.
je pa danes že malo bolje.

no da vidm?



kaj pa češ narestuser posted image
kaj pa če bi tvoj grizel?
kaj bi pa pol nardila?



ma dj no zakaj skos neki "zatiraš"
sj nism rekla nič slabega.ali pač?
in ja moj je tud že enkrat ogrizel,pa sva pol že doma poštimala.
sj a sm slučajn kj koga napadla al kaj.


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 13:20:50   
oka
no kaj bi pa ve naredile

mojega je včeraj en fantek močno amoak res močno ugriznil v hrbet.moj ni začel,baje je tisti fantek prišpel do njega in ga kar ugriznil.ž
ima pa res kar ranico na hrbtu.ornk.
je pa danes že malo bolje.

no da vidm?


Mojo je prvo leto ugriznila druga punčka. In to hudo, v lice, da je bila konkretna rana. Mi je vzgojiteljica povedala, da se je zgodilo tako hitro, da je v trenutku, ko je opazila, da se nekaj dogaja preskočila mizo in bila pri malih dveh pa je bilo prepozno.  Kaj pa čem naredit? Nakurit punčko, starše, vzgojiteljico? Do tega pride, sploh pri večji skupini otrok. Vzgojiteljice niso nadljudje in od njih tega ne moremo pričakovati. Hudiča, saj sami sebi dopuščamo napake in iz njih ne delamo cele drame, zakaj bi potem od vzgojiteljic pričakovali, da naredijo vse 100% prav. O.k. eno je, da poskrbijo za varnost in dobro počutje naših otrok, za to so tam. Drugo pa je, da jim postavljamo merila kako se morajo na svojem delovnem mestu obnašati, da se mešamo v njihovo delo, ki ga roko na srce niti ne poznamo preveč dobro ampak se držimo enih svojih standardov in lastnih predstav o tem kakšna bi po naših merilih vzgojiteljica morala biti. Vsak ima svoja merila in vsak pričakuje nekaj drugega in vsak to vsiljuje na svoj način. In če je v skupini 20 otrok, je to 20 parov staršev s svojimi merili in svojim pričakovanji in z minimalno pripravljenostjo prilagajanja (moj otrok pa tega ne bo, ne pustim to, ne pustim ono, hočem, da je tako...). In potem se čudimo, da eni vzgojitljici prekipi in napiše žolčen post? Malce hinavsko je pričakovati strpnost in prilagajanje, ko pa sami očitno nismo sposobni tega. Vse samo, da je nam prav, ne glede na druge otroke, ne glede na vzgojiteljice, ker one so itak samo zato tam, da upoptevajo naše mnenje in samo naše. Mi pa ja vemo, kaj je najboljše za naše čmrleke.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 13:25:20   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Malce hinavsko je pričakovati strpnost in prilagajanje, ko pa sami očitno nismo sposobni tega. Vse samo, da je nam prav, ne glede na druge otroke, ne glede na vzgojiteljice, ker one so itak samo zato tam, da upoptevajo naše mnenje in samo naše. Mi pa ja vemo, kaj je najboljše za naše čmrleke.



a ti to v svojem imenu pišeš? Ker jaz definitivno ne spadam tu not.


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 13:28:03   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Malce hinavsko je pričakovati strpnost in prilagajanje, ko pa sami očitno nismo sposobni tega. Vse samo, da je nam prav, ne glede na druge otroke, ne glede na vzgojiteljice, ker one so itak samo zato tam, da upoptevajo naše mnenje in samo naše. Mi pa ja vemo, kaj je najboljše za naše čmrleke.



a ti to v svojem imenu pišeš? Ker jaz definitivno ne spadam tu not.




matr no pa to ni noben reku če bi blo tako bi pol jz mogla takoj z otrokom it tja pa zarobantit da bom ne vem koga poklicala pa ne vem kaj še vse tožila in ne vem kaj.
ja kaj čem pač otroci tud grizejo.je.bi ga.
hotla sem samo to rečt da ne moreš vsakih vsega na grd način narest,rešit,

pravjo da lepa beseda lepo mesto najde.

če pa tako ne gre pol pa ostane samo še tista grda pot.
in vse se da rešit s pogovorom z vzg. že takoj.če se le hoče.


_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 13:28:39   
oka
a ti to v svojem imenu pišeš? Ker jaz definitivno ne spadam tu not.


Ne, na splošno in glede na to, kaj vse sem okoli teh nesrečnih vzgojitljic že prebrala na tem forumu.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 13:32:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

HB za naše krasne vzgojiteljice in še bolj krasne pomočnice. Teče jim od riti, ampak otroci jih obožujejo. Glede na zgodovino postov mojce345 pa nisem nič kaj dosti presenečena nad njenim pisanjem.

Aja, še to... po eni strani se moram z mojco345 strinjat, ker nekateri starši imajo res nenormalne zahteve in zilijon navodilc, kako je treba pazit na njihovega otroka in podobne vaje. S tega vidika se ne čudim, da se kateri od njih odpelje.


Podpis. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 13:35:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: oka

a ti to v svojem imenu pišeš? Ker jaz definitivno ne spadam tu not.


Ne, na splošno in glede na to, kaj vse sem okoli teh nesrečnih vzgojitljic že prebrala na tem forumu.



kar na splošno pišeš kako  starši težačijo vzgojiteljicamuser posted image in samo zato, ker je nekaj mam zbeganih in v skrbeh in postavi vprašanje. Hvala bogu da nisi doživela nič hudega s strani vzgojiteljic, tudi jaz nisem oz. moja hčera ne. Je pa moja prijateljica oz. njena hčera. Žal dejansko obstajajo psihičke kot je mojca345. če nimaš izkušenj s takšnimi, ne pomeni da ne obstajajo.

In ne, jaz tu gor, koliko sledim, nisem zasledila nobene težaške mame. Kvečjemu prestrašene, ki ne upajo nič reč in sprašujejo, če imajo prav ali ne, da bi si sploh upale odpret usta pred vzgojiteljico. Na koncu iz tega itak ni nič, ker dobijo odgovore, kot je higuys pisala.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 13:54:58   
oka
Kje sem pa napisala, da nisem doživela nič hudega? Tudi pristanek v bolnici sem že doživela zaradi okoliščin, ki bi jih lahko pripisala malomarnosti. Ampak okoli tega nisem nikoli delala neke fame in pljuvala po vzgojitljicah in jim postavljala neke norme.

Ne govorim na pamet ampak iz trenutne situacije, ki je pri nas: otroci so stari 4-5 let. Nekateri potrebni popoldanskega spanca, drugi ne oz. starši ne pustijo, da bi se otroci vsaj umirili na ležalniku. In tukaj pride do tega, ko so različne želje staršev. Eni starši želijo, da bi otroci spali, drugi pa tega ne dopustijo niti pod razno. Vsak tabor ima svoje zahteve in vsakič sproti tečnari vzgojiteljici. In polovica otrok zaradi trmastega vztrajanja hodi iz vrtca domov kot tečni neprespani zombiji, saj ne spijo zaradi nekaj posameznikov, ki pač ne smejo. In vzgojiteljice vsak dan poslušajo eno in isto: moj mora počivat, moj niti pod razno ne sme počivat... Da bi pa vsaj ena stran pomislila na drugo in se malo prilagodila, ne to pa ne. To je tisto o čemer govorim.

In glede tega foruma. Ne gre vedno samo za neka prestrašena vprašanja in iskanje nasvetov. Prebereš lahko vsemogoče obtožbe od tega, da kradejo, da ne dajejo pit, da to, da uno... Malo pobrskaj pa boš videla o čem govorim.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
16.9.2009 14:02:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 14:05:08   
pety78
moj niti pod razno ne sme počivat...


Lej, mislim pa da vseeno mal pretiravaš, ker dvomim, da kak starš tako reče.

Pri nas smo se tudi prejšnji teden še malo lovili s spanjem. Mali ni spal celo poletje čez dan, ker je bil doma, star bo pa čez 10 dni 4. leta. Spanca čez dan niti ne potrebuje, ker ni zaspan, tečen, ...
Pa sem se v vrtcu dogovorila, da ne rabi spat, ne da ne sme, razen, če bo sam zaspal, pol pa ni panike. No in naš prvi dan zaspi šele po eni uri, spi malo več kot pol ure, ko pridemo ponj in ga budim ko zmešana. Buditi jih itak začnejo ob pol treh, ker se selijo v drugo igralnico. Tako da v tistem trdnem spancu otroka budit, da ne ve zakaj se gre, je koma, trmast joče... Bi raje videla, da sploh ne bi spal.
No, pa sem povedala oziroma so tudi same videla, da je to problem. Ker ali otrok spi, da se naspi, ali pa ne gre spat. Vzgojiteljica je mojega dragega klicala v službo in mu rekla, da so našli rešitev, da lahko kamot podaljša spanec še pol ure, ker je vedno nekdo v igralnici. Sedaj se mi zdi se v našo igralnico združijo, tako da naš spi, tudi do dvajst čez tri...Važno, da se dobre volje zbudi in da ima kaj od spanca.
Posledično pa sicer doma do cca 22. ure ne more zaspati. Ampak ok, bolje, kot ga tulečega vleči iz vrtca. user posted image
Pa smo se vse čisto lepo zmenili in našli rešitev, ki ustreza obema stranema.


_____________________________



(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 14:11:23   
TiaSara
TiaSara je že res kaj si napisala... ampak bi te vprašala tole: A bi ti dala svojega otroka v varstvo tejle mojci345?


Sem še dolžna odgovor:
Ne vem, morda. Ker mislim, da ne morem soditi človeka po dveh postih, niti po parih stavkih. Nekateri ljudje znajo biti neskončno sladki in vedno najdejo prave besede, samo če njihova dejanja ne sledijo besedam, jih jaz ne maram. Nasprotno pa nekdo nikoli ne špara jezika in pove vsako stvar, ki mu pride na misel, še predno pomisli, pa če so njegova dejanja na mestu, je za mene mnogo boljši človek, kot tisti zgoraj. Kakšna je tale mojca345 pa ne vem, ker je ne poznam.

Se pa podpišem pod zadnji post od Nalin.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 14:31:31   
oka
Lej, mislim pa da vseeno mal pretiravaš, ker dvomim, da kak starš tako reče.


Zanmivo, ko napišem kako je meni vzgojiteljica opisala zadevo pa pretiravam oz. potemtakem pretirava vzgojiteljica, starši pa očitno ne.

NO pa saj ni važno. Lepo, da ste se dogovorili ampak naš problem je vseeno malce drugačen.


< Sporočilo je popravil oka -- 16.9.2009 14:34:42 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 15:08:01   
Nattoule
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl
no kaj bi pa ve naredile
mojega je včeraj en fantek močno amoak res močno ugriznil v hrbet.moj ni začel,baje je tisti fantek prišpel do njega in ga kar ugriznil.ž
ima pa res kar ranico na hrbtu.ornk.
je pa danes že malo bolje.
no da vidm?


Ojej bad girl,

Moj sin je bil tisti, ki grize :( Ene dva tedna je vsak dan ugriznil kakšnega otroka. In smo se doma pogovarjali in pogovarjali, mu odvzeli najljubšo igračo, mu odvzeli najljubšo igro, ki jo igra z očkatom oz. mu rekli, da se oči ne bo igral z njim dokler grize, vzgojiteljica ga je pošiljala na stolček za ta poredne in še in še. Me je bilo vsak dan strah it v vrtec po njega, ker sem slišala, da je nekoga vgriznil. Vzgojiteljice so ga tudi ekstra pazile, pa je lump vedno našel trenutek nepozornosti in je zobke zasadil v rokico ali kam drugam. Grozno!

K sreči gre za privat vrtec, katerega lastnica in ravnateljica je moja prijateljica, ki mi je verjela, da se RES trudimo doma, da to spremenimo. Potem smo se odločili za varianto, da je moral k ravnateljici v pisarno za kazen in očitno je vse skupaj končno zaleglo. Po DVEH TEDNIH!

*vzdih*



_____________________________

Mamica lepega fantina, rojenega 18.04.2007 in male pupike rojene 14.01.2010.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 17:45:18   
Anonimen
no kaj bi pa ve naredile

mojega je včeraj en fantek močno amoak res močno ugriznil v hrbet.moj ni začel,baje je tisti fantek prišpel do njega in ga kar ugriznil.ž
ima pa res kar ranico na hrbtu.ornk.
je pa danes že malo bolje.



Nic kaj dosti, pricakujem od vzgojiteljice, da resi tako situacijo, ce se zgodi (ne dogaja). Saj je zato tam, da resuje tudi take dogodke. Ob vsaki stvari posegat se mi zdi rusenje njene avtoritete, razen v primeru, da se to stalno dogaja.

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 21:20:04   
sneguljčica
Meni se zdi vse skupaj eno veliko posploševanje in pretiravanje.

Glede une kao tečne mame: razumem, da se ji zdi nedopustno pokrivanje prek glave. To ni prav. Če drugi otroci to sami počnejo, je eno, če njen otrok tega ne počne in to naredi vzgojiteljica, je drugo. Tudi sama sem to doživljala pred 25. leti in se danes živo spomnim, kako ponižano sem se takrat počutila. Druga stvar je metanje naprej bolezni, ker je omenila, da je s pokrivanjem več možnosti za bolezen. Ona je zaradi pljučnih težav svojega otroka poučena o vseh tveganjih, ki jih mi, ki imamo zdrave otroke, ne poznamo, niti ne pomislimo na njih. Če je njen otrok nagnjen k pljučnim boleznim, bo zbolel že tako in tako, ko bojo virusi in je res nepotrebno, da zboli še zaradi drugih dejavnikov, ki se jim da izogniti.

Glede une mojce: eno je, da je naveličana preveč skrbnih staršev, ki se kar ne morejo sprijazniti, da je njihov otrok samostojno bitje in da se bo z odhodom v vrtec odlepil od njih. Drugo je, če otrok potrebuje posebno nego, to moraš pač upoštevati. Nezaslišano pa je, da rečeš, da se "naješ" otrok in da si sit njihovega kričanja in podobno. Seveda se ženske zgražajo, ker si niti zamisliti ne morejo, da bi taka vzgojiteljica skrbela 8 ur na dan za njihovega otroka.

Glede vseh skupaj: res je, da ko ena mamica napiše kakšen pomislek v zvezi z vrtcem in vzgojitelji, dobi največ odgovorov, da teži, da paničari...
Pa pomislite drugače - drugič bomo brali temo, kako so prodajalke v merkatorju nevljudne in so vam predebelo narezale salamo, pa kako v hoferju mečejo v voziček in vam zmečkajo solato, pa kako so une na upravni enoti nespoštljive in so vas kar nadrle... torej bi uslužbenci, ki imajo opravka z ljudmi, morali upoštevati vašo voljo in vaše želje, vzgojiteljicam, ki jim pustimo LASTNEGA OTROKA v varstvo, pa ne smemo nič reči, ker one že vejo kako se temu streže in če ti kaj ni prav, si paničar, težak, bedast starš, ki so jih one že siteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   [Brisano sporočilo]
16.9.2009 21:30:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 21:33:30   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

Glede vseh skupaj: res je, da ko ena mamica napiše kakšen pomislek v zvezi z vrtcem in vzgojitelji, dobi največ odgovorov, da teži, da paničari...
Pa pomislite drugače - drugič bomo brali temo, kako so prodajalke v merkatorju nevljudne in so vam predebelo narezale salamo, pa kako v hoferju mečejo v voziček in vam zmečkajo solato, pa kako so une na upravni enoti nespoštljive in so vas kar nadrle... torej bi uslužbenci, ki imajo opravka z ljudmi, morali upoštevati vašo voljo in vaše želje, vzgojiteljicam, ki jim pustimo LASTNEGA OTROKA v varstvo, pa ne smemo nič reči, ker one že vejo kako se temu streže in če ti kaj ni prav, si paničar, težak, bedast starš, ki so jih one že siteuser posted image


Bom rekla samo to, smo ljudje, ki ne kompliciramo, in so ljudje, ki komplicirajo. Torej tisti, ki ne kompliciramo v vrtcu, ne kompliciramo načeloma nikjer. Komplikatorji pa komlicirajo vedno in povsod. Eni smo enostavno taki, da se ne obremenjujemo za vsak drek, druge pa skrbi vsaka mala malenkost.



Podpis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 22:45:15   
sneguljčica
Ah, sem ful napisala, potem pa "we are sorry..."
Nič posebnega, samo hočem rečt, da razumem ljudi, ki imajo pomisleke, ker pač kakšne stvari ne razumejo kako v vrtcu poteka. Mislim, da lepa beseda pravo mesto najde in tako kot nastopiš do vzgojitelja (ali koga drugega), tako bo tudi on do tebe. Zato sploh nima smisla se tukaj po forumih gnati, ker pravi naslov je tam, kjer se zadeva dogaja.
Na srečo nimam težav z vzgojiteljicami, vse so ZLATE in jim vsak dan z veseljem zaupam moja mulčka. Sploh me gane, ko vidim, da so že pravi prijatelji in je vsak od njih pomemben. Če me kaj zanima, mi z veseljem pojasnijo. Skratka SUPER SO!!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
16.9.2009 23:04:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
16.9.2009 23:26:40   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica

Glede vseh skupaj: res je, da ko ena mamica napiše kakšen pomislek v zvezi z vrtcem in vzgojitelji, dobi največ odgovorov, da teži, da paničari...
Pa pomislite drugače - drugič bomo brali temo, kako so prodajalke v merkatorju nevljudne in so vam predebelo narezale salamo, pa kako v hoferju mečejo v voziček in vam zmečkajo solato, pa kako so une na upravni enoti nespoštljive in so vas kar nadrle... torej bi uslužbenci, ki imajo opravka z ljudmi, morali upoštevati vašo voljo in vaše želje, vzgojiteljicam, ki jim pustimo LASTNEGA OTROKA v varstvo, pa ne smemo nič reči, ker one že vejo kako se temu streže in če ti kaj ni prav, si paničar, težak, bedast starš, ki so jih one že siteuser posted image


Bom rekla samo to, smo ljudje, ki ne kompliciramo, in so ljudje, ki komplicirajo. Torej tisti, ki ne kompliciramo v vrtcu, ne kompliciramo načeloma nikjer. Komplikatorji pa komlicirajo vedno in povsod. Eni smo enostavno taki, da se ne obremenjujemo za vsak drek, druge pa skrbi vsaka mala malenkost.



Podpis.


Še en podpis. In še podpis pod Oko.

Jaz tega foruma (vrtec in varstvo) skoraj ne berem več, ker kar nervozna postanem ob vsem kompliciranju, ki ga nekateri premorejouser posted image



In ja, moj prvi otrok je grizel druge v vrtcu. A greva zdaj s sinoma na grmado zato? Ali morda vzgojiteljica?

In ja, moj drugi otrok je že parkrat prišel pogrižen iz vrtca. A naj pošljem onega drugega grizajočega otroka + njegove starše + vzgojiteljico + še celotno vrčevsko upravo na grmado?

In ja, kmalu bo še moj tretji otrok začel spoznavati pluse in minuse socialnega življenja. In kaj zdaj?

Živel prvi maj! Ker bi očitno vsi (kirvi, nedolžni, vpleteni, zgolj naključni ...) mogli goretiuser posted image - ampak hvala bogu, nas je še par trezne glave na tem svetuuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
17.9.2009 9:00:26   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

no kaj bi pa ve naredile

mojega je včeraj en fantek močno amoak res močno ugriznil v hrbet.moj ni začel,baje je tisti fantek prišpel do njega in ga kar ugriznil.ž
ima pa res kar ranico na hrbtu.ornk.
je pa danes že malo bolje.



Nic kaj dosti, pricakujem od vzgojiteljice, da resi tako situacijo, ce se zgodi (ne dogaja). Saj je zato tam, da resuje tudi take dogodke. Ob vsaki stvari posegat se mi zdi rusenje njene avtoritete, razen v primeru, da se to stalno dogaja.




Se kar podpišem.

Našo trenutno en fantek pljuva, pa se zaenkrat ne mislim vtikat v to. Skupina je nova, vzgojiteljica za to pljuvanje ve in njen pristop je tak, da se stvari najprej rešujejo v skupini, če pa se zadeve stopnjujejo, se vključi tudi starše. Če se bo stvar ponavljala še kakšen teden, dva, imam namen stopiti do vzgojiteljice in jo o tem povprašat. Diplomatsko in prijazno, kot znam samo jaz user posted image . Kako je s to zadevo, kaj lahko jaz kot starš naredim, da se bo pljuvanje končalo, kako lahko pomagam hčerki, vzgojiteljici in temu fantku. Saj smo menda tam vsi za to, da se otroci fajn počutijo, torej je treba težiti k sodelovanju in reševanju težav v skupno zadovoljstvo, ne pa tekmovat, kdo ima bolj prav, se obtoževat in si spodbijat avtoriteto.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
17.9.2009 9:09:16   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: rija

V dno duše me je ganil tale post....in ker sem optimist, verjamem, da jih ni veliko takih....user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345


Privat varstvo ...hahhaha....Taki starši gredo ponavad v privat varstvo. to se popolnoma strinjam, ker upajo, da bodo tam dosegli SVOJE, ker kot smo že ugotovili, oni pač VSE VEDO kaj in kaj je treba delat. Iskreno ti tak starš požre toliko živcev, da jih potem doma nimaš več. Tak starš bi moral meni plačevat 500 eur na mesec, da bi jest njenega otroka vzela v varstvo, ker otrok najbrž ne bi bil problem, ampak ona. Toliko komplciiranja za prazen NIČ.

Ko pa domov pridem, se p aponavadi samo še derem na svojega moža, ker nimam živcev. Sodelavka ponavadi pride v službo že vsa razjarjenja že par let, ker si vi starši sploh ne znate predstavljat kaj ta poklic zahteva od človeka : psihično in fizično predanost.

Če je kateri poklic zaj**** je to vsekakor vzgojitelj, pa še tako malo je plačan. Moj oče mi je zadnjič rekel, da bi rad, da še kaj živcev prišparam, ker jih potem za svoje lastne otroke nebom imela. In se popolnoma strinjam. Na ješ se teh otrok, tega kričanja, teh staršev...Za bruhat je...

Boga tista reva, k bo vas dobila v varstvo, misleč sam dobro, v uvajanju pa se bo potem pokazalo VSE LEPO....








Nisem brala drugih postov.

Draga mojca, resnično mislim da bi si mogla poiskat neko pomoč, pa kako lahko sploh tako razmišljaš??? Zakaj si se pa odločila da boš vzgojiteljica?? Potem pa ni čudno da imajo ljudje toliko za povedat proti vzgojiteljicam, če obstajajo takšne kot si ti. Bogi otroci, res.

Saj ne vem več kaj bi napisala, nimam komentarjev no. Naj ti pa še samo povem, v vednost, da imamo mi privat varstvo in do zdaj v 4. letih še nismo imeli slabih izkušenj s starši. Vsak ima svoje individualne potrebe, to je res, ni pa res da zahtevajo nemogoče oz. da so vzvišeni itd. Prav super so vsi.

Lp

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
22.9.2009 8:49:34   
pety78
Citiram iz že prej omenjene teme...

IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

Ve boste men sodile ali si zaslužim otroka ali ne!!!! Tko arogantno in vzvišeno se obnašajo samo odrasli otroci, ki niso dozoreli še in tudi vprašanje, če kdaj boste. Otroci se rojevajo...... povsod po svetu....različnim staršem in različnim kulturam...Naravi je vseeno v kakih pogojih se otrok rodi, kakšnim staršem, o pripravljenosti bodočih staršev na otroka ne misli....Edino kar je važno je to, da se otrok rodi, da dobi osnovne stvari in preživi tako ali drugače. Ni važno kako, samo da zraste in da gre rod naprej.

Ve kure, enkrat niste delale v vrtcu, in nimate pojma kaj vrtec v resnici je. Ker ne lažem in govorim resnico, me sodite, ker ste glupe in ne znate uporabljat svojih možganov, ne znate mislit! In vedno iščete nekoga, da ga postavite na sodni cilj in v njega streljate z svojimi sodbami, ki niso pol k**** vredne.

Tistega kar ne razumete, sodite in je v vaših možganih označeno kot slabo. Pameten človek ne sodi tistega kar ne razume ampak vtihne in si vzame čas za razmislek.

To je vse kar imam za povedat. vsak stavek več je škoda moje energije !


Brez besed!

user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Vzgojiteljice, hudičevke, živčne razvaline?
22.9.2009 9:21:29   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Vzgojiteljice niso nadljudje in od njih tega ne moremo pričakovati. Hudiča, saj sami sebi dopuščamo napake in iz njih ne delamo cele drame, zakaj bi potem od vzgojiteljic pričakovali, da naredijo vse 100% prav. O.k. eno je, da poskrbijo za varnost in dobro počutje naših otrok, za to so tam. Drugo pa je, da jim postavljamo merila kako se morajo na svojem delovnem mestu obnašati, da se mešamo v njihovo delo, ki ga roko na srce niti ne poznamo preveč dobro ampak se držimo enih svojih standardov in lastnih predstav o tem kakšna bi po naših merilih vzgojiteljica morala biti. Vsak ima svoja merila in vsak pričakuje nekaj drugega in vsak to vsiljuje na svoj način. In če je v skupini 20 otrok, je to 20 parov staršev s svojimi merili in svojim pričakovanji in z minimalno pripravljenostjo prilagajanja (moj otrok pa tega ne bo, ne pustim to, ne pustim ono, hočem, da je tako...). In potem se čudimo, da eni vzgojitljici prekipi in napiše žolčen post? Malce hinavsko je pričakovati strpnost in prilagajanje, ko pa sami očitno nismo sposobni tega. Vse samo, da je nam prav, ne glede na druge otroke, ne glede na vzgojiteljice, ker one so itak samo zato tam, da upoptevajo naše mnenje in samo naše. Mi pa ja vemo, kaj je najboljše za naše čmrleke.



Podpis in čista 10 za post.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?