|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj početi popoldan?
19.10.2009 10:04:42   
mate0ja
Že štirinajst dni razmišljam, kaj bova z našo šestnajstmesečnico počeli pozimi. Iz vrtca prideva okrog 16:15 in čez par dni bo takrat že tema in sprehodki in letanje po igriščih, kar sva počeli do sedaj bo odpadlo. Grozno se mi zdi, da bi celo popolndne preždeli doma in se igrali, risali, ustvarjali. Brez veze se mi zdi, da bi hodili krajšat čas po nakupovalnih centrih. Sem si pa zamislila, da bi enkrat na teden hodili na kako telovadba za mamice in male otročiče. A to kje obstaja? Kako vi zapolnite popoldneve v zimskem času?


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj početi popoldan?
19.10.2009 10:13:14   
lukec
Naš je sicer že večji, sva pa vse zime hodila plavat, vsaj enkrat na teden, enkrat obisk pri babi in dediju, en dan igranja doma, obisk kakšne kolegice, ki ima otroke, zdaj ko je večji knjižnica ... pa teden hitro mine. Sicer pa pri nas tudi v mrazu sprehodi absolutno ne odpadejo.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj početi popoldan?
19.10.2009 10:16:26   
Naja31
Mi smo tudi po temi in mrazu zunaj. PA saj ne moreš biti celo zimo not.
Toliko stari se mi zdijo premajhni za kakršnokoli obliko organizirane telovadbe. Igralnice v shopping centrih so leglo virusov, tako da se jih izogibamo.
Imam 4, 5 letnika in 1,5 letnika.  




< Sporočilo je popravil Naja31 -- 19.10.2009 10:18:06 >

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj početi popoldan?
19.10.2009 10:23:40   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Naš je sicer že večji, sva pa vse zime hodila plavat, vsaj enkrat na teden, 


Tole mi bo mogoče redko uspelo (ker malčica hodi ob 19:30 spat pa po vseh pripravah za v bazen in potem oblačenje in sušenje za domov predolgo trajajo)

enkrat obisk pri babi in dediju,


babi in dedi živita 70 km stran, druga babi pa ne želi obiskov med tednom, ker je utrujena od službe) user posted image

  en dan igranja doma, obisk kakšne kolegice, ki ima otroke, zdaj ko je večji knjižnica ... pa teden hitro mine. Sicer pa pri nas tudi v mrazu sprehodi absolutno ne odpadejo.


mraz nas pa sploh ne moti. Smo že dojenčka imeli vsak dan par ur na svežem zraku. Bolj je problem tema. Na obiskih pa tudi ne moreš viseti. Tko da vse predlagano bolj kot ne odpade za nas. user posted image Kakšen dan bomo že izkoristili za kak obisk.



_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj početi popoldan?
19.10.2009 10:44:56   
lukec
Joj pol pa tud meni zmanjka idej. Za kakšno dolgotrajno ustvarjanje in podobno pa res še ni čas.

Za bazen, če je blizu (midva sva se vozila 17 km) se mi zdi dovolj časa. Midva, ko je bil še manjši nisva bila dlje kot kakšni dve uri. Potem sem ga dobro posušila in zavila v topla oblačila, takoj v avto in domov pa se mi ni prehladil. Če greš naprimer ob pol petih, si lahko ob sedmih že doma.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj početi popoldan?
19.10.2009 12:21:55   
kralj matjaž
tudi jaz sem se zaardi tega odločila za telovadbo. Naš je star 19m in hodiva na telovadbo za otroke od 1-2 let  v Ljubljani. Je kar super, čeprav malo drago.
LP

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj početi popoldan?
19.10.2009 12:37:19   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: kralj matjaž

tudi jaz sem se zaardi tega odločila za telovadbo. Naš je star 19m in hodiva na telovadbo za otroke od 1-2 let  v Ljubljani. Je kar super, čeprav malo drago.
LP



Kam pa hodita? To me pa zanima?


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj početi popoldan?
19.10.2009 12:46:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Naš je sicer že večji, sva pa vse zime hodila plavat, vsaj enkrat na teden, 


Tole mi bo mogoče redko uspelo (ker malčica hodi ob 19:30 spat pa po vseh pripravah za v bazen in potem oblačenje in sušenje za domov predolgo trajajo)


Tole je pa res dost časa za na bazen.
Mi hodimo 1x na teden na tečaj plabanja z našo 11-mesečnico. Kaj moram s seboj vzet je že čista rutina (sama se že doma v kopalke oblečem, potem brisačo zame, zanjo, poleg standardne oprave v njeni torbi vzamem s seboj še neoprenček in kako dodatno toplo cunjo. Pred odhodom doma kaj poje. Tja prideva ob 17ih slečem sebe, potem zrihtam tamalo (max. 5 minut) in greva v bazen ... se namakava, skačeva, plavava, poslušava vaditeljico, ... in ena ura vode je za tako male povsem dovolj. nekaj čez 18. uro greva iz vode, jo nesem pod tuš in stuširam, zavijem v brisačo tamalo in sebe, greva v garderobe, jo obrišem in oblečem, dam v vozek, zrihtam še sebe, pred odhodom ven ji posušim še laske, kapa gor in čao ... malo pred 19. uro sva doma, kjer je ne utrujam z umivanjem po celem telesu, ker sem jo že na bazenu. umijemo zobke, zamenjamo plenico, flaša in čao v miževo deželo. Se imamo super in komaj čakamo petke ko gremo na bazen!!! Aja, bazen je pa dobrih 15 minut vožnje od doma.

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj početi popoldan?
19.10.2009 13:08:45   
kralj matjaž
Mi hodimo na ABC šport-nasproti botaničnega vrta. Imajo pa več lokacij in se vpišeš v tiso, ki je najbljižje tvojemu domu. cena je 190 evrov za 30 ur (1xtedensko je vadba) ali 3x 70evrov.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj početi popoldan?
9.12.2009 12:11:37   
Mašinka
Živijo,
mi hodimo na telovadbo ŠD Triumf (OŠ Trnovo) že tretje leto in smo zelo zadovoljni user posted image

Poglej si njihovo spletno stran: www.triumf.si

Pozdravček,

Maša

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj početi popoldan?
23.8.2010 12:39:51   
Ninamama
Jaz ga bom to jesen vpisala na karate. Zdi se mi, da je karate za otroke nekaj zelo koristnega, saj se skozi igro lahko veliko naučijo. Še iščem kaj primernega v Ljubljani, če mi lahko kdo kaj svetuje, bi bila zelo vesela. Mali bo novembra dopolnil 5 let. Ninka

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?