|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mala spalnica
26.10.2009 9:03:37   
mala zirafa
Drugo leto bova dočakala novo spalnico, tako da bo ta mala imela svojo sobo, najino sedanjo.Stvar je v tem da bo ta mansardna spalnica merila 318x275cm, majhna, ampak bo notr samo postelja 180x200 pa dve omarici, ki bosta do zida.Ker mi je bela barva sten dolgočasna, bi rada kaj spremenila.Kaj lahko čaram?Vem da morajo bit svetli odenki.Rada bi kakšno steno kako dekorirala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mala spalnica
26.10.2009 13:20:32   
naja17
Lepih pastelnih barv imaš ful na izbiro. Midva imava spalnico na severni strani, tako da je tud bolj temno, pa sva vzela tako nežno lila in bom kombinirala z belo in morda kje kaj temno lila (2 steni nežno lila, okoli okna bela, postelja bo vrjetno bela, posteljnina v viola-rožnatih odtenkih, vrata vgradne omare bela z morda temno violo, bel okvir nad pojstlo kjer je stena barvna)...
V trgovini prosi naj ti dajo paleto barv NCS, kjer imaš ogromno izbire in boš sigurno kaj našla...

Nekaj "svetlih" predlogov:

http://www.hoby.si/files/hobi/userfiles/galerije/spalnice/orig/a-spalnice-1.jpg
http://www.go-design.si/imagelib/comment/novi_nasveti/jasna_odgovor_1.jpg
http://www.niken.net/wp-content/uploads/2009/07/purple-bedroom-582x447.jpg
http://bedzine.com/blog/wp-content/uploads/2007/06/22.jpg
http://thelennoxx.files.wordpress.com/2009/08/24050_0_8-1936-tropical-bedroom.jpg

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mala spalnica
26.10.2009 17:49:43   
Paštetka
Približno te dimenzije imam jaz. Midva sva dala na sredini stene (vzglavje) tapeto z zlato, rjavimi spiralami v 2 linijah.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mala spalnica
26.10.2009 21:35:32   
naja17
No vidiš, al pa tko narediš kot Paštetka:

http://www.tapetedecor.si/shop/
http://www.dekoracije.si/
http://www.primawall.com/sl/products/?c=PrimaOblike#

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mala spalnica
28.10.2009 9:43:04   
mala zirafa
Hvala.Verjetno bom tudi jaz dala v dveh linijah.Ali pa celo vodoravno ker bo zid ob vzglavju nižji-mansarda.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mala spalnica
28.10.2009 9:48:11   
Petka09
Lahko pa steno, ki je najnižja (ob vzglavju torej, kjer se spusti streha) v celoti pobarvaš z neko nežno pastelno barvo (vijolična, zelena, modra...), ostali dve steni, ki se dvigujeta (torej leva in desna stena) pa pobarvaš z isto barvo samo nekje do sredine ali pa še to ne, vendar prehod na belo barvo ne narediš oster (torej prvo recimo lila barva, potem pa kar bela naprej, ločeno z ostro črto), ampak narediš kao črtno kodo (z gradbenim lepilnim trakom narediš navpične črte od stropa do tal in potem vmes barvaš (lepilni trakovi naj bodo različnih širin, da bo črtna koda res izgledala kot črtna koda).

Ko bi lepilne trakove odstranila iz stene bi dobila čudovito črtno kodo oz. lep prehod iz ene barve v drugo.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mala spalnica
28.10.2009 16:37:11   
mala zirafa
Hvala, Petka.Sem si zrisala z barvicami in optično res poveča prostor.Razen črtne kode mi niso pri srcu.Mogoče bi namesto kod zalepila tapete na črte?Zelo zanimivo.Verjetno bomo na ta način pleskali.user posted image Komaj čakam.
Barva postle je češnja.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mala spalnica
28.10.2009 16:48:16   
Petka09
Mala zirafa, če ti črtna koda ni všeč pa se menda dobijo kake šablone, ki jih prilepiš na zid (recimo kakšno cvetje, listje, kaki drugi abstraktni znaki) in potem barvaš. Ko odstraniš zalepljeno šablono pa imaš spet en lep prehod iz barvne na belo steno.
Da pa bi tapeto nalepila čez črto (ločnico med barvno in belo steno) mi pa nekak ne paše. Se mi zdi, da če nardiš en tak "mehak" prehod iz barvne stene v belo, da je boljše in poveča prostor.

Evo, taka je naša... Čeprav ti koda ni všeč, samo toliko za vzorec, da vidiš, kaj mislim, ko govorim o "mehkem prehodu" iz ene barve v drugo:

user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mala spalnica
28.10.2009 17:23:57   
mala zirafa
Zelo lepo.Ni slabo.V mislih sem imela ta pravo črtno kodo ki se jo da dobit.Ste se ful matrali trofnit ravne črte?Upam da ni zahtevno.Drugače pa super zgleda.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mala spalnica
28.10.2009 17:31:53   
Petka09
Ja, trakove smo nalepili od stropa do tal (hja, je kar težko trofit res ravno - si pomagaš z "vaservago", hehe) pol pa čez barvali.

No, srečno tudi vam z barvanjem user posted image !!

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mala spalnica
28.10.2009 17:36:54   
mala zirafa
Hvala.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mala spalnica
23.12.2009 7:03:23   
ratatuj
user posted image smrk smrk... midva sva v dnevni naredila te črte-- pa se je vse "pofržulilo" user posted image !
Barva je prišla tudi pod trak-  tako da črte niso ravne, ampak so tako malo pacaste.....
Kako naj to popravim?
Oz. kaj sva delala narobe?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mala spalnica
24.12.2009 22:38:07   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: ratatuj

user posted image smrk smrk... midva sva v dnevni naredila te črte-- pa se je vse "pofržulilo" user posted image !
Barva je prišla tudi pod trak-  tako da črte niso ravne, ampak so tako malo pacaste.....
Kako naj to popravim?
Oz. kaj sva delala narobe?



Popravit nimaš kaj, razen na novo pobarvat, če se sploh da eno čez drugo - oziroma samo zožat bele pasove, če je šlo pod pasove le malo barve.
Kaj sta delala narobe? Kaj pa vem. Vem, da se je moj mož res namatral, da je trakove nalepil "v nulo" natančno in da so bili res povsod ob robu trdno zalepljeni. Zgleda pa super. Po hiši imamo kar nekaj teh črtnih prehodov rumene, oranžne in rdeče - meni super izgleda.

(odgovor članu ratatuj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mala spalnica
24.12.2009 23:26:00   
mateyka
rTtuj,to je zato,ker je barva pretekoča. probaj tisti del barvat na roko z gostejšo barvo (še enkrat nalimaj trakove in pazi, da ne bo lufta ob robu kot je že sazi rekla, da treba pazit). čopič s katerim nanašaš, pa naj bo pravokotno odrezan kot je za šablone barvat. in nato tapkaj robove z barvo, ne vlečt. s tem se boš izognila kakemu zalivanju (zato mora bit barva bolj gosta). lahko ta način probaš tudi s kako fino gobico. oboje bo delal.

user posted image
user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mala spalnica
25.12.2009 6:30:52   
Hope2
Tudi mi imamo črtno kodo in ja res moraš fajn pogladit salotejp oz trak. Jaz sme ga kar nekaj časa drgnila, gladila. Potem pa je pomembno tudi kdaj odlimaš vstran te trakove, ne sme se preveč zasušit in ne sme biti še premokro, celo če je tekoča barva. Če mi je fejst šloz atrak, sem še nekrat zraven zalimala trak in ponovno dobarvala, tokrat res z malomanj barve in ful pazljivo. Če je bila to samo 1-4 kapljice na traku, pa sme vzela nožek in malo tam postrgala, se nič ne opaziuser posted image
Te stvari ko je zalimala na sliki mateyka pa dobiš v obiju, so prav čopiči za take stvari (šablone) in tudi posebna barva, ker je najbrž prav zato gosta. S tem bi bilo res najboljeuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Varanje
binyy

Ali bi prevarali svojega partnerja,če le ta nebi nikoli izvedel?

da, takoj (7%)

ne, nikoli (58%)

mogoče (11%)

ne vem (18%)

sem ga že (6%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!