|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   genetika
28.11.2009 22:15:17   
RMRM
A mi lahko katera pove, v čem je razlika pregleda na genetiki na pediatrični kliniki oz. v porodnišnici?



_____________________________

Otrok je kakor zvon. Kakor boste peli vanj, tako bo odmevalo. (Magajna)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: genetika
28.11.2009 22:37:15   
Anonimen
Mislim da odvisno od bolezni in stanja.

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: genetika
29.11.2009 0:24:21   
nejcko
Po moje ni nobene bistvene razlike, ker morajo v vsakem primeru otroku vzeti kri za gensko (kromosomsko) analizo, to pomeni, da določijo otrokov kariotip. Kolikor vem, imata samo UKC Ljubljana in MB oddelek za genetiko v okviru ginekološke klinike, torej je otrokova kri v vsakem primeru poslana na ta oddelek. Edino če nima pediatrična klinika kakšne pogodbe s kakšno zasebno genetsko kliniko, v kar sicer močno dvomim, v vsakem primeru, če pri nas ne najdejo vzroka za otrokove težave, zadeve predajo tujim genskim laboratorijem. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: genetika
13.1.2010 21:50:01   
Lana_s
V porodnišnici naredijo samo osnovne preiskave, da določijo kromosome. Podrobnejše preiskave pa delajo na genetiki.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Vsaj za dan žena bi mi lahko kupil š...
Vse to, po čemer ženske tako zelo hlepimo od svojih moških, si lahko in moramo dati tudi same. Tudi in še posebej na dan...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?