|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Petletnik in spiderman, ninja želve,....
1.12.2009 13:40:29   
Nia30
Pozdravljene!

Malo sem prebrskala, če ste o tem že kdaj debatirale, pa nisem nič našla. Torej, zanima me vaše mnenje glede risank in filmov Spiderman, Ninja želve, Ben Ten,... Naš fant je star 5 let in že dobro leto (prej več kot manj) gleda samo te vrste risank in filmov. sama sicer nasprotujem gledanju takih vsebin, atiju pa se ne zdi kaj slabega. poleg risank in filmov na to temo igra tudi računalniške igrice. in ko se zunaj igra, se igra seveda za ninje in podobne stvari. Vse lepe in poučne risanke seveda niso zanimive.

Ali dovolite svojim otrokom, da gledajo risanke in filme s tako vsebino?

Lp,N.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Petletnik in spiderman, ninja želve,....
1.12.2009 13:52:20   
bskrle
Ne!
Imamo punce in winksice  pri nas redko gledajo . 1x na mesec


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Petletnik in spiderman, ninja želve,....
1.12.2009 14:04:42   
**Tinkara78**
Moja petletnica pogleda risanko Avtomobili. V bistvu zelo malo gleda tv, še največ potem Baby tv, ker ji je zanimiva enostavna angleščina.

Na računalniku ve, da obstajajo Nick jr., Karli, Nodi.

Otrok izve za take igrice (pri starosti 4 leta) samo prek staršev in mi ji pač tega nismo pokazali. Jih vidi pri bratrancu, pa bi ona to takoj imela, samo ji vedno povemo, da je še premajhna.

Ima pa dve Winxici, ker si jih je res želela in jih je dobila zato, ker bi drugače imela samo avtomobile. Risanko pa je gledala 1-2x.

Te sodobne igrice so povsem neprimerne.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Petletnik in spiderman, ninja želve,....
1.12.2009 14:10:36   
Gordana-3
jaz imam dve punci, 3,5 in 5,5 let. doma imamo vse tri spidermane in jih gledamo skupaj. ta večja je sploh nora na filme že od nekdaj. risanke pri nas niso zelo popularne. očitno sta obe po atiju, ker je moj mož NOR na filme. v preteklosti se je večkrat zgodilo, da si je iz videoteke prinesel kup filmov in jih po cele dneve gledal.
torej, mi smo že gledali spidermana, narnijo, gospodarja prstanov in podobne filme. ampak vedno jaz z njima, da poleg razlagam, kaj in zakaj se dogaja.
sploh pa je spiderman eden izmed ta boljših filmov.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Petletnik in spiderman, ninja želve,....
1.12.2009 16:57:25   
nuala
Imam 5 in 7 letnika.
Gledata vsega po malem.
Razumem namrec, da zelita biti na tekocem z aktualnim dogajanjem ( in pri njunih vrstnikih so to npr. Ben 10 ).
Ker pa imata omejen cas gledanja TV na pol ure dnevno ( le kaksen redek dezeven dan se spravimo pred TV za dalj casa ) in so omenjene risanke na sporedu skoraj vedno ob casu, ko smo zunaj, nimam tezav s tem, da bi gledala tudi kaj drugega. Ful rada imata Tom in Jerryja, Asterixa, Mickey Mouisa, Popeya, Scoby Dooja,...
( se opravicujem, ker veciina imen ni prav napisanih )


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Petletnik in spiderman, ninja želve,....
1.12.2009 17:17:46   
bumerang
Ne, ne dovolim in še lep čas ne bom dovolila.
Poleg tega, da televizija itak sama po sebi otrokom škodi, te risanke še dodatno spodbujajo nasilno vedenje.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Petletnik in spiderman, ninja želve,....
1.12.2009 21:11:59   
tikatonka
Ja tudi naš 5 letnik bi bil ves čas pred tv in gledal te user posted image risanke ampak smo enostavno zakodirali programe.Je bi user posted image zdaj je pozabil na to. drugi problem so pa računalniške igrice, sprva sva mu dovolila pol ure na dan. Samo problem je v temu, da se naš mali kar poistoveti s temi risanimi junaki. In zadnje čase je res ratalo prehudo, tako da tudi računalni samo 1 dan na teden po pol ure. Zopet sem bila najslabša mama na sveti, samo mislim, da se je splačalo.


_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Petletnik in spiderman, ninja želve,....
1.12.2009 21:46:37   
urška
jaz mojemu skoraj 6 letnemu sinu ne dovolim teh risank. nasplošno zelo omejujem tv. 

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?