|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: histeroskopija v lj
4.2.2010 18:18:48   
lara33
No za mano so 3SS. Najbolj sem "jezna", ker me je gin 2 leti gledala, če mam pregrado. Napotnico mi je dala pa po 3SS. Pa še takrat je neki mečkala, da bova spet pogledali. Potem pa mislim, da jo je moj EMŠO mal prepričal, da me je napotila naprej. No ja bo že. Dr. tomaževič mi pa ni povedal kok je velika pregrada. sam rekel je, da je majhna in jo je kar nekaj časa iskal.

(odgovor članu pikicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: histeroskopija v lj
5.2.2010 8:59:33   
pikicamala
tudi jaz sem imela grozno ginekologinjo. po prvem ss so rekli v bolnici, da je treba pogledat za pregrado, pa mi je G pozabila pogledat. pri 2 ss, sem pa šla na urgenco, ker sem krvavela, pa mi je tam zdravnica v 3 sekundah rekla "a je vam že kdo povedal, da imate pregrado?". potem sem šla še k moji ginekologinji (ko sem začela konkretno krvavet naslednji dan), sem ji pokazala slikico UZ, ki sem jo dobila na urgenci in je rekla " O - pa res imate pregrado!". še zdaj sem jezna, ko se spomnim na njo!user posted image zdaj iščem novo G, ker mi je kar slabo, da bi pri naslednji nosečnosti morala spet k njej.
upam, da je bil to moj edini problem. da bo od zdaj naprej vse vredu.
fajn, da nimaš velike pregrade - se ti bo še hitreje zacelilo vse skupajuser posted image , potem pa user posted image !user posted image

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: histeroskopija v lj
5.2.2010 9:38:34   
nati29
Pikicamala, delala sem test v nedeljo in torek, zdaj bom pa še malo počakala, ker pol mi je kar težko, ko vidim samo eno črtico, čeprav sem si rekla, ko bo, bo, še bolš da nisem takoj zanosila, da se bo rana sigurno zacelila, potem ko sem pa test naredila, sem bila pa zelo razočarana.
Meni pa moja G ni odkrila pregrade, samo sumila je, prof. Tomaževič pa v jo je v trenutku našel. Če bi imeli malo bolj napredne UVZ, bi pomoje še kaj drugega malo prej odkrili. Mislim pri vsej tej tehnologiji bi lahko imeli malo boljše UVZ, pa bi nam bile take stvari prihranjene.

(odgovor članu pikicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: histeroskopija v lj
9.2.2010 13:26:59   
nati29
No tako, jaz sem v soboto dobila M, tako da že čakam na nov krog, upam da bo tokrat več sreče.

Pikicamala, kakšno M si pa ti imela drugič? Sem brala, da po HSC ful boli, jaz sem imela kar v redu, ni bilo prehudih bolečin.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: histeroskopija v lj
15.2.2010 8:46:30   
pikicamala
škoda, da si jo dobila. user posted image jaz sem po Hsc imela M samo enkrat (je zelo zamujala), pa je res bila malo bolj močna pa krče sem imela. te dni naj bi prišla naslednja, pa upam, da je ne bo. do jutri počakam, potem bom pa delala test. upam, da bo user posted image user posted image

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: histeroskopija v lj
15.2.2010 15:43:02   
lara33
No pikicamala držim pesti user posted image

(odgovor članu pikicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: histeroskopija v lj
16.2.2010 9:10:54   
nati29
Lara33, kdaj imaš operacijo? Pikicamala, a si že delala test? Lepo bodita.

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: histeroskopija v lj
16.2.2010 11:08:21   
pikicamala
lara33, hvalauser posted image . nisem še delala testa. sem mislila ga delat danes zvečer, sam me je začelo nekaj zbadat v trebuhu, tak da se mi čedalje bolj dozdeva, da ne bo trebauser posted image . bomo videli. javim, takoj ko bo rezultat. lara33, ti imaš kmalu operacijo, če se ne motim, a ne?

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: histeroskopija v lj
16.2.2010 19:46:26   
lara33
Ja jaz sem na vrsti naslednji teden. Me kar malo stiska, ko pomislim.

(odgovor članu pikicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: histeroskopija v lj
17.2.2010 8:10:18   
pikicamala
lara33 - naslednji teden? super! saj ni nič takega. boš videla - samo da bo mimo. jaz sem skozi študirala samo na to, da zdaj bo pa vse vreduuser posted image . pa vsi so tako prijazni! samo potem si vzami čas, pa res leži in se pusti razvajat!user posted image
pri meni je pa tako - sem včeraj delala test, pa je bila taka zelo rahla user posted image . M pa tudi nisem dobila, pa nobenega špikanja ni več.user posted image Pojma nimam pri čem sem! bom počakala do konca tedna, pa če ne bo M, bom delala še enkrat testuser posted image . pa upam, da bo konkretnauser posted image !

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: histeroskopija v lj
17.2.2010 9:22:39   
nati29
Pikicamala, super, to je to. Vidiš, je takoj uspelo. naslednja sem pa jaz :-) sem se odločla.
Lara33, mene je tud kar malo stiskalo, preden sem šla, še posebno, ker sem mojga pikca pogrešala, pol ko sem pa prišla v Ljubljano, je bilo pa čist uredu, imam čist dobre spomine na čas, ko sem bila v bolnici. Res pa, da mojedva fanta nista nič k meni na obisk hodila, ker bi mi bilo potem preveč hudo, ko bi šla. Boš vidla, ko boš enkrat noter, bo čist OK.

(odgovor članu pikicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: histeroskopija v lj
17.2.2010 14:00:34   
lara33
pikicamala super. Verjetno je res to to.
Hvala vama za vzpodbudne besede. Ja tudi mene najbolj stiska, da bom 3 dni v bolnici. Upam, da mi čimhitreje mine.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: histeroskopija v lj
17.2.2010 14:46:52   
pikicamala
upam, da res. bom videla konec tedna, kaj bo test pokazal. javim, kaj bo iz tega.user posted image
lara33, priporočam ti, da si vzameš zraven kako ful zanimivo branje - pa naj bo lahko. jaz sem imela neko malo bolj "pametno" knjigo zraven, pa sploh nisem mogla brat. so mi potem drugo prinesli. na kaj inteligentnega se težko skoncentrirašuser posted image . pa musko. meni je mp3 ful prav prišel! user posted image   lp

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: histeroskopija v lj
21.2.2010 11:15:37   
pikicamala
no, zdaj sem pa že 3 teste naredila, 3 je pa pokazal konkretnouser posted image . sedaj sem pa res user posted image . pri prvih dveh sta bli bolj nežni črtici, pa sem hotela bolj močneuser posted image . tako, da nati29, naslednja si ti, potem pa lara33. lara33, kdaj greš? lp obema

(odgovor članu pikicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: histeroskopija v lj
21.2.2010 18:54:06   
lara33
user posted image pikicamala. Sem res prav vesela zate. Želim ti čimlepšo nosečnost.
Jaz grem v sredo.

(odgovor članu pikicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: histeroskopija v lj
21.2.2010 20:19:52   
pikicamala
hvala ti lara33! fajn zrihtaj, boš videla, da ni nič groznega. malo dolgočasno, ampak se preživi. potem pa res pridno počivaj, tudi, če se boš od začetka počutila, da lahko okrog hodiš!user posted image   pa javi potem, kako si! želim ti, da ti čimprej mine!user posted image lp

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: histeroskopija v lj
23.2.2010 9:33:08   
nati29
Pikicamala, to je super, čestitam. Ja upam, da bo nama čimprej uspelo. Sedaj velikrat rečem, prej sem imela težave zaradi pregrade, zdaj imam to porihtano, kaj če zdaj pa ne bom mogla zanosit. Vem, da je še prekmal, ampak vseen malo tko razmišljam, se pa ful ne obremenjujem.
Lara, boš vidla, da je vredu, jaz sem prvi dan šla zvečer malo TV gledat v kuhinjo, sem imela že dost čez dan branja, tko da sem gledala 24 ur pa razočarane gospodinje, ob 10 zvečer pa uspavalno tableto pa celo noč lepo spala, naslednji dan pa operacija, po operaciji pa itak hitro mine, ker itak bol počivaš. Boš vidla, da bo čist OK.

(odgovor članu pikicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: histeroskopija v lj
23.2.2010 9:33:55   
nati29
Lara srečno, potem pa sporoči, kako je bilo.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: histeroskopija v lj
24.2.2010 16:19:07   
pikicamala
nati29, nič ne študiraj "kaj pa če je kaj drugega narobe"! jaz sem že, ko sem iz bolnice prišla,sama sebe prepričala, da bom takoj zanosila. zato se sploh nisem obremenjevala. sem bila skozi prepričana, da sem itak zanosila. (samo okoli M me je bilo malo strah, ker sem čutila neko zvijanje, samo so tudi tisti dvomi hitro minili). zgleda, da je nekaj tudi na pozitivnem mišljenjuuser posted image . zdaj, ko pa sem zanosila, pa se skozi prepričujem, da bo itak zdaj vse vredu, nič ne bo narobe,....user posted image
pa veliko sreče in pozitivnih misli!!!user posted image lp


(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: histeroskopija v lj
2.3.2010 8:20:36   
lara33
Evo, da se vama javim. Sem OK. Dan pred op je bil res stresen, potem je pa kar šlo. Boli me ne, krvavim malo. Kako sta kaj vidve?

(odgovor članu pikicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: histeroskopija v lj
2.3.2010 8:36:19   
nati29
Pikicamala, vem da je to neumno razmišljanje, da nič ne pomaga, če sama sebe spravljam v stres, jaz sem bila tudi odločena, da takoj po operaciji zanosim, mogoče sem zato toliko bolj razočarana, mogoče ni uspelo, ker je bila še pretanka sluznica. Ta mesec pa zelo zelo upam, da bo oz. je uspelo. Pa še ne vem, kdaj naj bi dobila M, ker prejšnji mesec sem jo imela kar na 37 dni. Pa že tako težko čakam, iščem znake, da boljš da ne govorim.
Lara, no super, da je zdaj to za tabo, zdaj pa kar počivaj. Koliko časa boš pa doma? A še jemlješ tabletke? Jaz sem bila 10 dni vse skupaj.

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Oblačila
Michonne RR

Kako pogosto kupujete otroška oblačila?

Vsak teden (9%)

1x na mesec (11%)

Ob menjavi sezone (11%)

Po potrebi (69%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!