|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pižama
11.12.2009 22:10:38   
googica
za božička iščem super darilo za mojega deca. zanima me, če med vami, moškimi na forumu kdo ve za trgovino ali link do internetne trgovine z moškimi pižamami s kakšnimi smešnimi motivi. večinoma imajo take dolgočasne, enobarvne, črtaste,... nič posebnega. kašne starwars, al pa superman, al pa karkol tacga, bolj zabavnega bi rada našla..
se priporočam za info, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pižama
11.12.2009 22:11:11   
Anonimen
Motiv helo kiti?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu googica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pižama
11.12.2009 22:13:27   
Anonimen
men pa moj dedec pa pizama .....nekak ne gre skupaj.....





ceprav ne sexamo....no go!

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pižama
11.12.2009 22:19:00   
Anonimen
DRGAC pa kitika je zakon, jaaaaaaaaaaaa.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pižama
11.12.2009 22:24:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

DRGAC pa kitika je zakon, jaaaaaaaaaaaa.....


To si komaj čakala, ne? da dobiš eno pupo in oblačiš malo v roza cunjeuser posted image user posted image user posted image ti povem, še naveličala se boš. user posted image In ko boš prišla do faze, ko boš kupovala v drugih barvah, te bodo zasipali s temi rozikami sorodniki, ki vidijo za punčke samo roza.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pižama
11.12.2009 22:27:03   
googica
haha no lih kitti mislm da mu nebi bla všeč.. ja no, zdej je mraz, ne bo menda nag spal :D. sploh ker je treba ponoč otroka futrat, bo mel mali probleme, če bo fotra nacga gledu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pižama
11.12.2009 22:28:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu googica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pižama
12.12.2009 8:52:34   
mateyka
a ni imel kik ene smešne simpson pižame? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pižama
12.12.2009 8:55:41   
Splišni
Lahko pa kupiš enobarvno in daš kam natisnit poljubno sliko spredaj na zgornji del. Lahko tudi tvojo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pižama
12.12.2009 9:51:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

DRGAC pa kitika je zakon, jaaaaaaaaaaaa.....


To si komaj čakala, ne? da dobiš eno pupo in oblačiš malo v roza cunjeuser posted image user posted image user posted image ti povem, še naveličala se boš. user posted image In ko boš prišla do faze, ko boš kupovala v drugih barvah, te bodo zasipali s temi rozikami sorodniki, ki vidijo za punčke samo roza.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


si nora?????


da se jaz navelicam pinki????

never never never!!!! vem pa da imam samo par let cajta, da si dam duška, ker bo imela tamala prav fobijo pred pink, ko mal zraste!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pižama
13.12.2009 21:25:39   
muco
Moja draga si je kupila ful dobro pižamo vBTC  A . Oranžno spredaj pa je žirafa . Ne vem,če so imeli tudi moške,jaz bi hotel spredi slončkauser posted image user posted image .Se hecam,ampak res je dobra. Problem pa je,da hočta zdej pa še hčerki isto,ampak nimajo tko majhnih.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pižama
17.12.2009 17:47:50   
googica
no,v lekleru majo neki izbire, če bo kdo isku :)
lp

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?