|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev po abraziji
4.7.2005 18:48:44   
ZOOJA
Pozdravljene

zanimajo me vaše izkušnje. Koliko časa po abraziji ste
krvavele? Danes je moj šesti dan po abraziji pa še kar
krvavim. Bolečin nimam, razen v križu.

Hvala za vaše odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   krvavitev po abraziji
4.7.2005 19:27:12   
Jančika_
Krvavela sem 6 dni.

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   krvavitev po abraziji
5.7.2005 9:07:16   
ElaM
Enih par dni, cca 5, je bilo pa malo stare krvi in nobenih bolečin. Če se ti v parih dneh ne neha, vprašaj G, on ti bo najbolj vedel povedat.
Srečno!

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   krvavitev po abraziji
5.7.2005 11:10:10   
pupika
Jaz sem krvavela kar 14 dni. Jaz mislim, da je to kar normalno, ker se ti čisti in verjetno imaš tudi kakšne rane, verjetno je odvisno od čiščenja, kako to opravijo.

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   krvavitev po abraziji
5.7.2005 12:15:17   
_katka_
Jaz nisem krvavela praktično nič, razen takoj po abraziji in sedmi dan malo zjutraj. Dobila sem kapljice Ergotyl in zaradi njih poštene krče. Sicer imam pa še vedno (danes je 13 dan) malo rjavega izcedka.
Abrazijo mi je delal moj G in rekel, da ni potrebno na pregled do druge menstruacije. Upam, da mi ne bo žal, ker ga bom ubogala. Kolikor sem opazila, ste ostale morale prej na kontrolo. Kaj mislite o tem?

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   krvavitev po abraziji
5.7.2005 12:38:56   
*Neja*
Jaz sem krvavela približno dva dni. Za naslednji pregled so mi rekli, da je potreben nekje med 3. in 4. tednom po abraziji.

Vse smo preživeli. Drugače si pa želim (in, jasno, tudi vam vsem) da nam tega ne bi bilo potrebno NIKOLI preživljati.

Ampak... gremo v nove boje, ne?

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   krvavitev po abraziji
5.7.2005 13:33:13   
ElaM
Sama sem imela prvi pregled šele 6 teden po ss. Odvisno je v kateri bolnišnici ti delajo abrazijo, v Kr je kontrola po tolikem času.

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   krvavitev po abraziji
5.7.2005 18:58:31   
gaya
Krvavela sem po malem dobrih 7-8 dni, so mi v bolnici rekli, da naj bi krvavel 10 dni, pol pa se mora kao nehat, če se ne, potem je treba poklicat in se doimenit za pregled.
Jst sem mela abrazijo 17.junija, na pregled sem naročena 22. julija.

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   krvavitev po abraziji
8.7.2005 12:24:33   
klavdijam
V torek sem imela abrazijo v 7 tednu nos. (plod je odmrl). Še zdaj krvavim, a res čisto malo.
Mi je pa moj ginekolog veselo povedal, da ne rabim čakat in lajko z možekom kar veselo:sloncek: in tudi zanosim lahko takoj, ker je bila abrazija toliko hitra.

Zato pogumno in SREČNO!!!!!!:metulj::metulj:

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?