|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   scardale dieta
15.2.2010 13:45:55   
rožica2
a pozna kdo to dieto?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: scardale dieta
16.2.2010 10:55:53   
nenanov
ja ravno včeraj sem začela z njo je ena iz med najbolših diet no saj zame ko hujšam po porodu doma imam 3 letnega sinka in 4 mesece staro hčerkico in mi je od obeh porodov ostalo 15 kg in do aprila ko imamo krst bi se rada spravila v tiste cunje ki sem jih nosila pred 4 leti upam da mi bo uspelo

(odgovor članu rožica2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.2.2010 11:23:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nenanov)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: scardale dieta
16.2.2010 13:20:25   
2violina
O dieti:
Dieta Scarsdale je zelo uspešen in znan program, ki je razvil Dr. Herman Tarnower , in pomaga ljudem s preveliko telesno težo. Dieta obljublja izgubo enega kilograma na dan in temelji predvsem na sadju, zelenjavi in zdravih proteinih. Zaželeno je, da namesto sladkorja uporabljate umetno sladilo in ostala sladkorna nadomestila, ki jih najdete v slovenskih trgovinah. Obroki so omejeni na zajtrk, kosilo in večerjo, prigrizki niso dovoljeni.

Strogo se morate držati jedilnika, ki temelji na nizkem vnosu ogljikovih hidratov in velikem vnosu vitaminov in mineralov. Priporočljivo je, da poleg predpisane hrane uživate še razna vitaminska in prehrambena dopolnila, ki bodo pomagala odvajati vodo in škodljive stvari iz vašega telesa.

Dieto lahko izvajate od sedem do štirinajst dni.

Osnova diete Scardale je izogibanje ogljikovih hidratov, nizek vnos kalorij in pitje ogromne količine vode. Voda namreč pomaga očistiti vaše telo, s tem pa pripomore k hitrejšemu izgubljanju kilogramov.

Jedilnik je sestavljen iz sadja in zelenjave. V vsakem obroku je potrebno jesti tudi živila bogata s proteini. Ogljikovi hidrati so dovoljeni v manjših količinah in sicer v obliki zelenjave, fižola in polnozrnatih izdelkov. Izogibati pa se je potrebno rjavemu rižu, bananam, belemu kruhu in podobno. Za boljši okus lahko hrani dodate sol, poper, zelišča, limono, kis, sojino omako, kechup in gorčico.

Forum:
user posted image Diskusija o dieti
user posted image SMSdieta forum

Kako deluje:
user posted image Prikaz delovanja za prvi dan diete







1. dan




Zajtrk:
kava ali čaj sladkan z umetnim sladilom, ½ grenivke

Kosilo:
pečen piščančji ali telečji zrezek, možno tudi file ribe v poljubni količini, paradižnikova solata, kava ali čaj

Večerja:
dušena riba, solata iz paradižnika in zelene solate, grenivka ali pol melone



2. dan




Zajtrk:
kava ali čaj sladkan z umetnim sladilom, ½ grenivke

Kosilo:
sadna solata v poljubnih količinah, kava

Večerja:
pleskavica z kuhano zelenjavo v poljubnih količinah



3. dan




Zajtrk:
kava ali čaj sladkan z umetnim sladilom, ½ grenivke

Kosilo:
tunina solata, genivka ali melona

Večerja:
2 svinska kotleta brez maščobe, mešana zelena solata, kava



4. dan




Zajtrk:
kava ali čaj sladkan z umetnim sladilom, ½ grenivke

Kosilo:
2 jajci, skuta, rezina polnozrnatega toasta, kava

Večerja:
piščančji zrezek (pečen ali dušen), špinača ali zelena paprika, kava



5. dan




Zajtrk:
kava ali čaj sladkan z umetnim sladilom, ½ grenivke

Kosilo:
manj masten sir v poljubnih količinah, špinača, rezina polnozrnatega toasta

Večerja:
dušena riba, kuhana zelenjava ali zelena solata, rezina polnozrnatega toasta



6. dan




Zajtrk:
kava ali čaj sladkan z umetnim sladilom, ½ grenivke

Kosilo:
sadna solata v poljubnih količinah, kava

Večerja:
dušen piščančji zrezek, solata iz paradižnika in zelene solate, grenivka ali melona, kava



7. dan




Zajtrk:
kava ali čaj sladkan z umetnim sladilom, ½ grenivke

Kosilo:
dušen piščančji zrezek, solata iz paradižnika in zelene solate, grenivka ali melona, kava

Večerja:
dušen telečji zrezek, mešana solata, kava

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: scardale dieta
16.2.2010 13:25:27   
sanasan
jaz sem bila pred leti na tej dieti...sem imela celo knjigo, 2x po 14 dni, pa še potem sem se kar navadila na to hrano, le zajtrke sem povečala in zmanjšala količino mesa.... vse skupaj je bilo zelo hitro učinkovito, tudi potem ko sem si jo prilagodilauser posted image
bi bilo dobro spet ponovitiuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: scardale dieta
16.2.2010 13:26:05   
sanasan
aja, pri meni je bila kava le zjutraj ali pa čaj

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: scardale dieta
16.2.2010 13:27:57   
sanasan
sem še enkrat preletela tvoj jedilnik....mislim, da je v knjigi veliko bolj raznovrtsno napisano, pa kup super receptov
marsikaj zelo okusno, ampak ni pa ravno poceni dietauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?