|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Domače torte
24.3.2010 8:22:25   
NEA_TEJA
Punce mene pa zanima z čim rišete obrobe na slikah na ticini masiin rabila bi en preizkušen recept maslene kreme za pod njo oz kaj priporočate rabim pa za sadno in čokoladno torto

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Domače torte
27.3.2010 6:56:07   
bralka
hm... a jaz to prave fotografije tort gledam? A to so lepe torte? Naj me nekdo rasvetli prosim. 

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Domače torte
29.3.2010 8:11:54   
teta torta
bralka a lahko ti pokažeš svoje??

_____________________________

http://domacetorte.blogspot.com/

(odgovor članu bralka)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Domače torte
29.3.2010 8:38:48   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: bralka

hm... a jaz to prave fotografije tort gledam? A to so lepe torte? Naj me nekdo rasvetli prosim. 

user posted image
zakaj pa ne pokažeš ti tvojih tort, da vidimo, če se upravičeno čudišuser posted image .

Neja Teja
, predvidevam, da tudi druge delajo obrobo s čokolado.

maslena krema: sladkor v prahu in margarina (maslo ali kokosova mast) v razmerju 1:1

(odgovor članu bralka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Domače torte
31.3.2010 9:25:19   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: bralka

hm... a jaz to prave fotografije tort gledam? A to so lepe torte? Naj me nekdo rasvetli prosim. 


Se me ne tiče a se mi zdi, da ti ni potrebno žalit ljudi, ki ustvarjajo. (čeravno ne vem čigave torte se ti ne zdijo lepe) Vsak izdelek je po svoje lep. V kolikor ustvarjaš potem veš, da v izdelek vložiš ogromno časa in truda.

Tudi sama pečem torte pa niso niti ena proti približno tako lepe kot od blaže. Je pa vsaka moj izdelek in posledično v vsaki del mene in sem ponosna na svoje izdelke.
Pa brez zamere.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu bralka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Domače torte
31.3.2010 11:43:32   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: bralka

hm... a jaz to prave fotografije tort gledam? A to so lepe torte? Naj me nekdo rasvetli prosim. 


Da te rasvetlim, Vsake oči imajo svojega malarja,



(odgovor članu bralka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Domače torte
8.4.2010 6:00:55   
bralka
Vsakdo ki se spravi pečt, pač ne naredi LEPIH tort, so pa verjeto dobre. Ampak vzdihovat na lepimi tortami, ki to niso, je pač svetohlinsko.  Všeč mi je bila tale, čeprav je otroško prenačičkana, ni pa moja! 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Domače torte
8.4.2010 11:15:56   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: bralka

Vsakdo ki se spravi pečt, pač ne naredi LEPIH tort, so pa verjeto dobre. Ampak vzdihovat na lepimi tortami, ki to niso, je pač svetohlinsko.  Všeč mi je bila tale, čeprav je otroško prenačičkana, ni pa moja! 

Dej pokaži kakšno tvojo torto user posted image

(odgovor članu bralka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Domače torte
20.4.2010 12:42:15   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: bralka

Vsakdo ki se spravi pečt, pač ne naredi LEPIH tort, so pa verjeto dobre. Ampak vzdihovat na lepimi tortami, ki to niso, je pač svetohlinsko.  Všeč mi je bila tale, čeprav je otroško prenačičkana, ni pa moja! 


Lahko je pokazat tujo lepo torto ja. Lahko ti jaz še kakšno ki je lepša od te najdem. Amo daj ti meni tvojo pokaži, ki je lepša od teh ki tebi niso všeč!!!

(odgovor članu bralka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Domače torte
20.4.2010 12:57:58   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Detece

IZVIRNO SPOROČILO: bralka

Vsakdo ki se spravi pečt, pač ne naredi LEPIH tort, so pa verjeto dobre. Ampak vzdihovat na lepimi tortami, ki to niso, je pač svetohlinsko.  Všeč mi je bila tale, čeprav je otroško prenačičkana, ni pa moja! 


Lahko je pokazat tujo lepo torto ja. Lahko ti jaz še kakšno ki je lepša od te najdem. Amo daj ti meni tvojo pokaži, ki je lepša od teh ki tebi niso všeč!!!


ma ne dej, pokaži raje kera ti je bla tko grda.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Domače torte
20.4.2010 13:05:14   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: NEA_TEJA

Punce mene pa zanima z čim rišete obrobe na slikah na ticini masiin rabila bi en preizkušen recept maslene kreme za pod njo oz kaj priporočate rabim pa za sadno in čokoladno torto


to z obrobami nisem razumela kaj misliš. Drugače pa jaz rišem na tičino z čopičem in jedilno barvo.

malseno kremo dam spodaj 1:1 sladkor v prahu in margarino. namažem minimalno, če je sadna dodam malo sadne arome, npr. od maline ali jagode za sadno iz gozdnih sadežev, tako tudi malo kremo obarva na roza in bolj diši, ter je seveda tudi malo bolj okusna.

Pod čokoladno nikoli ne dajem maslene kreme, vedno oblijem z čokolado, včasih pa tudi na sadno dam beli čokoladni preliv. ( čokolada od Mannerja prav za torte oblit)

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Domače torte
3.6.2010 13:50:07   
2violina
Ne bom odpirala nove teme in bom kar tu vprašala.
Všeč so mi vrtnice narejene z maslene mase. Baje potrebuješ za izdelavo poseben modelček. Zanima me kak, kje ga naj nabavim in kako se potem te vrtnice izdelujejo?

Upam, da ni preveč vprašanj za enkrat.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Domače torte
3.6.2010 15:48:33   
Jessy
2violina, vse za izdelavo tort in okraskov, dobiš v Pekarni Vrhnika v Črnučah. Izdelavo pa si poglej na www.youtube.com. Je zelo nazorno prikazano. Tam vtipkaj butter roses in dobila boš kar nekaj filmčkov.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Regratov med
Zdravilna rastlina regrat je poznana vsakemu. Zdravilni so listi, korenina in tudi cvetovi. Iz cvetov lahko pripravite ...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?