|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dovolj osamljenosti
27.2.2010 9:34:01   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Ati3
Tega občutka da nimaš otroka ob sebi po vsej verjetnosti nimaš (ne vem te ne poznam) ampak
ti povem da je to tako hudo, bolj kot pa bilo kakršna osamljenost. Verjami, govorim iz lastnih izkušenj.
Ne mislim ti pameti solit, samo iz lastnih izkušen ti povem da je najlepše imeti družino, nikoli tega ne pozabi.


Dokler so doma, jih bolj malo tako misli, še manj pa jih ravna v skladu s tem. Na veliko žalost.

lp

(odgovor članu Ati3)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Dovolj osamljenosti
31.3.2010 17:04:32   
vednosam
Evo me!! Po dolgem času res dolgem,nisem mel kaj dost časa za računalikom čepet:):) Kak ste mi kaj?

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Dovolj osamljenosti
1.4.2010 23:44:10   
madela
Živjo..no kako kaj napreduješ? Je stanje že kaj boljše?

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Dovolj osamljenosti
2.4.2010 16:23:45   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Sedaj!Me boste,verjetno napadli,ampak resnično si želim ženske,ki  je enako osamljena,kot jaz,kajti žena dosti potuje,kajti dela v tuji letalski družbi,in resnično po teh letih nevem več kaj naj nardim,ne iščem in nočem prevare,le neko žensko družbo,vendar neobračam se zdaj k temu,da bi tu našel,želim le kak pogovor in seveda komentarje kaj bi nardili vi.ALI SE ŠE SPLOH SPLAČA VZTRAJAT IN DRŽAT NAZAJ? kajti resnično nebo konca,denar mi več ne pomeni nič,če ni ljubezni oziroma je vendar na daljavo. Lahko mi pišete tudi nam gmail zarad lažje komunikacije matej0101@gmail.com


To je dokaz, da ljubezen tudi vedno premaga material. Ljubezen vedno združuje in ne oddaljuje. Če ne moreš s tem živeti, da ljubljenega človeka preveč pogrešaš in ga nikdar ni, ne vem, če znaš s tem živeti, daj še naprej, če ne zmoreš, počakaj, da te najde tisto, kar si želiš.

Pohvalno, da se tudi moški kdaj oglasijo!

_____________________________

...

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Dovolj osamljenosti
9.4.2010 17:20:06   
Sync
Zanimivo.

Jaz pa sem samski ze nekaj časa in mi je to kar pasalo.

Čeprav zdaj, pomlad in to he he, če je tukaj kakšna samska!! se lahko oglasis za druzbo. Samo utrinek oz. ideja :)
Nič hudega, če si mamica. Tudi jaz sem očka.

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Dovolj osamljenosti
14.1.2011 7:18:11   
vednosam
Evo! Skoraj po letu dni pišem, situacija je takšna, da sva se čisto odtujila in da resnično mi ne pomeni več nič, vsega kaj se je zgodilo nemorem tu povedat. Sem pa še vedno sam:):):)

(odgovor članu Sync)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Dovolj osamljenosti
14.1.2011 10:38:10   
mojamura
glede na tvoje smile na koncu posta previdevam, da se ti je zgodilo v tem letu dni marsikaj zanimivega :)


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Dovolj osamljenosti
23.1.2011 18:41:42   
zofka15
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Evo! Skoraj po letu dni pišem, situacija je takšna, da sva se čisto odtujila in da resnično mi ne pomeni več nič, vsega kaj se je zgodilo nemorem tu povedat. Sem pa še vedno sam:):):)


A lahko dobim tvojo sliko?user posted image

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Dovolj osamljenosti
24.1.2011 15:54:02   
DragonLady
Sredi pospravljanja, kuhanja, zlaganja perila...sredi največjega dela sm jst z odprtimi usti brala tole temo....user posted image Gospodič Vednosam, čestitam! Mislim, da si eden redkih pripadnikov moškega spola, ki je pritegnil pozornost take množice ženskic na RR...tko ali drugače, hehe.

No, teme in namenov kogarkoli ne mislim kritizirat, vsak ve, kaj hoče in kaj dela. Sej smo zadosti stari, se mi zdi. Ste pa nekateri prav prijetno posebni, hehe. Sem se vsaj malo nasmejala danes...user posted image Mogoče me še kdaj prime, da spremenim gospoda vednosamega v nikolisamega!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Dovolj osamljenosti
24.1.2011 15:56:37   
DragonLady
Naš sosed ma celo leglo čistokrvnih mešančkov, hehe. Jih oddaja, ko za stavo. Si za?

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 510
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 19 20 [21]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?