|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako bi opremili vikend?
25.2.2010 9:31:50   
uškinamama
Recimo, da bi imeli za opremit vikend cca. 100 kvadratov , v črki L. Dve spalnci, kopalnica , wc, hodniček (ki je hkrati še vhod) in en velik prostor za kuhinjo+jedilnico+ dnevno. Spalnic sta v krajšem delu l-ja, dnevni prostor v daljšem.

Vse ideje dobrodošle user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako bi opremili vikend?
27.2.2010 21:34:25   
Anonimen
ful idej user posted image

no, naš je opremljen z ostanki user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako bi opremili vikend?
27.2.2010 21:56:59   
Anonimen
Jaz bi bolj minimalistično opremila (ni treba v modernem stilu, ampk s čim manj neptrebne navlake) pa čim manj odprtih polic ... pač da mi nebi bilo treba pol dopusta za čiščenje in brisanje prahu porabit ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako bi opremili vikend?
28.2.2010 0:03:26   
rija
odvisno kje je in kakšen stil je.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako bi opremili vikend?
2.3.2010 9:33:20   
2violina
Pretežno naravni materiali - les in kamen.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako bi opremili vikend?
3.3.2010 7:39:35   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

odvisno kje je in kakšen stil je.user posted image


Se strinjam, vikend na morju, v hribih ali v prekmurski ravnici vse drugače. Seveda če imaš možnosti in denar ter da že zunanjost izgleda primerna pokrajini. Pa seveda najpomembnejše, včeš ti mora bit tak slog, saj greš tja na oddihuser posted image .

Vseeno pa mi imamo minimalistično, ostanke, rastavne eksponate, nekaj na hitrouser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako bi opremili vikend?
3.3.2010 7:47:19   
uškinamama
sem pozabila na to temo user posted image user posted image

Vikend bo na štajrskem , v okolici radenc.

Najbolj me zanima praktičnost (ko prideš na oddih , da si res na odihu), ogrevanje na tajmer, ki ga naročiš prek telefona ? - ima katera.

Res bom vesela vsake malenkosti , ki se jo boste spomnile.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako bi opremili vikend?
3.3.2010 7:51:03   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

sem pozabila na to temo user posted image user posted image

Vikend bo na štajrskem , v okolici radenc.

Najbolj me zanima praktičnost (ko prideš na oddih , da si res na odihu), ogrevanje na tajmer, ki ga naročiš prek telefona ? - ima katera.

Res bom vesela vsake malenkosti , ki se jo boste spomnile.


A ti bi imela pameten vikenduser posted image ?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako bi opremili vikend?
3.3.2010 7:53:32   
uškinamama
Mika , jaz sem tudi čudno gledala (ampak jaz sem blond) , ko sem to poslušala...mah, sto let za kačami. Sicer pa je ravno ta teden sejem dom- oprema, bo treba it kaj pogledat.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako bi opremili vikend?
3.3.2010 8:35:15   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mika , jaz sem tudi čudno gledala (ampak jaz sem blond) , ko sem to poslušala...mah, sto let za kačami. Sicer pa je ravno ta teden sejem dom- oprema, bo treba it kaj pogledat.


Ti kr poglej na sejmu. poznam nekoga, ki ima pametno hišo. Ampak to je predrago. Za moje pojme vstran vržen denar. Ta oseba ima vse na daljinsko upravljanje od luči, žaluzij, centralne...kar pač lahko.  

Mogoče lahko nastaviš samo ogrevanje in je cenovno sprejemljivo.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako bi opremili vikend?
3.3.2010 9:52:58   
Anonimen
Ja ogrevanje je res fajn tako ... mi imamo priliko vsake tolko najet kočo na Veliki Planini in je sploh pozimi kar kriza, ko prideš gor in preden se tista reč ogreje lahko v bundi in kapi notri kosilo kuhaš ipd. 

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako bi opremili vikend?
3.3.2010 9:57:40   
Hope2
Še ceneje je, da soseda angažiraš za kurjavouser posted image

Mi imamo klimo, pa električni radiator in ene 2 kaloriferja. Čez zimo vedno gledamo, da pridemo dopoldan, zalaufamo gretje in se do večera lepo pogreje. Mi je škoda denarja za te pametne stvari, je pa odvisno tudi kolikokrat boste rabili zadevo v mrzlih dneh. Mi je ne veliko in nam potem to čisto zadostuje. V Času ogrevanja pa gremo kam na sprehod, kosilo, na obisk, v trgovino, na kavico ali tortico....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako bi opremili vikend?
3.3.2010 13:00:01   
Anonimen
najlepše je bilo spat pri -20°C user posted image  zdaj pa raje pokličemo in nam grejo zakurit, da pridemo v 0°C user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?