|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelenortski otoki
26.2.2010 14:18:08   
srša
Zanima me, če imate kake izkušnje, z počitnicami na Zelenortskih otokih. Odločam se za počitnice v mesecu marcu, pa sem zasledila, da je tam temp. okrog 27 stopinj. Zanima pa me vse, če so možni kakšni izleti, kakšni so hoteli, klima....
hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zelenortski otoki
26.2.2010 15:23:42   
al1*
Mi smo bili pred petimi letimi - menda je nekaj slik še v mojem albumu.
Mi smo bili prvi teden v novembru in je bilo še fajn toplo, tudi morje je bilo zelo toplo. Mi smo bili na otoku Sal.
Šli smo na izlet po otoku, si ogledali puščavo, soline.

Mi smo takrat šli s Kompasom, hotel je bil kar ok, imeli smo all, hotel je imel tudi bazen.


_____________________________

lp


(odgovor članu srša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zelenortski otoki
26.2.2010 17:22:33   
principessablu
kolegica se je ravno vrnila,pravi da je bilo super...ogledala si je mislim vse otok sal pa še neki,aja letela je pa z sunholidaysom...pravi da je za it pa full toplo....jaz bi tud šla..

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zelenortski otoki
2.3.2010 10:53:57   
Martinčka
jaz sem tudi bila tam že pred uf cca 5-6 leti... smo bili tudi na otoku Sal, čeprav me zdaj bolj vleče na Boa Vistouser posted image ...
takrat je bilo še vse v fazi razvoja turizma in je bilo sicer nekaj izletekov ampak nič kaj revolucionarnega.. vem da so bili eni izleti z džipi in izlet v glavno mesto ki je bilo res bolj za hec, pa izlet do enih solnih jam kjer imajo nekakšen wellness... zunaj hotelskih in agencijskih ponudb pa sem zasledila še potop z morskimi psi:)
no pa seveda lahko gerš na izlet na kakšne soseden otok z manjšimi letali...

mi smo bili tam cca 9 dni in smo šli samo do glavenga mesta in skoraj vsak večer v bližnjo vasico ki mi je bila veliko bolj všeč od glavnega mesta... pa splačalo se je iti v lokalno restavracijo na plaži na jastoge.. za 4 velike jastoge s prilogo in pijačo smo plačali okoli 90 eur.

jaz mislim da bom šla spet čez cca 2-3leta ker je blizu in so plaže res lepe... sem pa tudi jaz bila v novembru in je bilo vreme takrat še super... en teden kasneje pa vem da je bilo zelo slabo vreme.. tako da z vremenom je vedno tako da kakor imaš srečo:)

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?