|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
24.8.2010 14:23:21   
kakadoo
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

Mene pa nekaj zanima..
Ok, možu že poveš v kateri sobi si...
Kaj pa če slučajno tašča al pa kdo drug začne kopkat kje ležiš...
Al pa če slučajno pokliče na oddelek.. A ji bodo sestre dale info kje ležiš?
Al pa če se kar nalima tam pa gre po sobah gledat.. a jo bodo
ustavli pa ji rekl da so obiski samo za očije?
Saj zdaj v jeseni bodo verjetn spet poostril zadevo?


Tašča ne bo niti do šteng prišla, kaj šele do oddelka. Bodi kr brez skrbi.



user posted image user posted image user posted image user posted image   DOBRA!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
24.8.2010 21:41:11   
Anonimen
Jp, zarad varovanja os. podatkov ne more nihče niti zvedet, da si tam in že rodila, če se tako odločiš in jih opozoriš. Ob sprejemu se dogovori te zadeve. Sem osebno poslušala pogovor receptorke in radovedne ženščine na telefonu, ki je vrtala pa ni dosegla nič. Preprosto ji je rekla, da ženske ni na sprejemnem seznamu in da pokliče kasneje. user posted image

(odgovor članu kakadoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
25.8.2010 10:22:30   
PC Baby
Sem bla včeraj v porodnišnici in verjemi, da ne do stopnic, ampak niti do lifta na vhodu ne bo mogla prit, ne da bi je varnostnik nasadu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
25.8.2010 10:41:17   
kakadoo
Super user posted image  vem da ko sem prvič rodila, so se mi vsi nalimal.. od tašče, tasta, brat od moža z ženo, pa še
moja mami pa fotr... tamala se je začela dret k je bla lačna in js nej dojim medtem ko me 6 komadov zija v joške user posted image  ja ful prijetn res user posted image  tko da res močno upam da lahko pridejo samo partnerji. No + otročki če jih že kej imaš.
Sam kako pa imajo pol urejen ta sistem... A jim varnostnik odpre vrata in jih zasliši kam so namenjeni? Pa jih pol skensla? Al kako? Kako je pa s tistimi ženskami, ki imajo kakšen pregled pa tooo? K moja tašča je lih tok vsiljiva da se bo zihr kej druzga spomnla če ji bom rekla da so obiski prepovedani. Bo pa unmu na vratih natvezla da gre na kšn pregled al pa kej tazga.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
25.8.2010 11:26:41   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo
Sam kako pa imajo pol urejen ta sistem... A jim varnostnik odpre vrata in jih zasliši kam so namenjeni? Pa jih pol skensla? Al kako? Kako je pa s tistimi ženskami, ki imajo kakšen pregled pa tooo? K moja tašča je lih tok vsiljiva da se bo zihr kej druzga spomnla če ji bom rekla da so obiski prepovedani. Bo pa unmu na vratih natvezla da gre na kšn pregled al pa kej tazga.



Mene tudi tole zanima. Sicer imam rok čez dobra 2 meseca, verjetno bodo do takrat še kaj poostrili. Lani, ko je kolegica rodila sem se oglasila pri njej za 5 minut, ker je pač ležala tam več kot 3 dni, in je njena cimra imela 10 ljudi okoli sebe, pa glasni in neuvidevni do konca.

Prvi dan po porodu mi glih ni, da bi me vsi hodili gledat, razen partnerja seveda.



(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
25.8.2010 14:38:28   
PC Baby
Kolikor jaz vem, so pregledi naročeni dopoldan, ob 15tih ko začnejo obiski pa ni več "zunanjih" pacientov. Jaz sem bla tokrat slučajno tam še ob treh, ker sem čakala moža, da konča službo in me pride iskat in zadeva je zgledala takole: mal pred tretjo je bla že cela horda ljudi spodaj v avli pred lifti. Varnostnik jim je naročil, naj se umaknejo od dvigal, ker do treh ni dovoljeno gor. Potem pa je vsako žensko vprašal kam gre (ker ženske itak ne smejo na obiske, ker se na daleč vidi, da niso ne očka, ne otroček...ha, ha) in je vsaki povedal, da ne more gor. Ena je bla ful pametna in je rekla, da samo nekaj odnese hčerki, kar so ji naročili zdravniki pa ji je prijazno reku, naj mu napiše njeno ime in ji bojo oni gor odnesli.

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
25.8.2010 14:53:09   
Renesme**
Meni se pa zdi čisto prav, da na obisk lahko pridejo samo očki+ otroci (vprašanje če bodo obiski za otroke okt, nov. še dovoljeniuser posted image ). Meni je sicer prvič pasalo, da je prišla moja mami, ampak da bi pa cela žlahta prišla to pa ne, pa ne toliko zaradi mene ampak zaradi sostanovalk...če ti že ni prijetno dojit, ko tvoji obiski buljijo vate, je še toliko manj prijetno če še sosedinih 6 gledauser posted image .

Jaz vem, da pri meni, tudi če se bo k sosedam uštulil še kdo...bom sestro poklicala in lepo povedala, da tudi k meni ne hodijo drugi....žal!

Je bila pa tudi moja tašča vsa užaljena (že prvič), ko sem povedala, da ne sme pridet na obisk v porodnišnico, zdaj pa že ve, da so pravila strožja, ker lani tudi k svoji hčerki ni mogla it na obiskuser posted image , pa je probalauser posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
25.8.2010 15:03:07   
PC Baby
Jst bi kr še enkrat popadke dobila, če bi se moja tašča pojavla v porodnišnici.

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
25.8.2010 15:05:49   
kakadoo
user posted image user posted image user posted image  ja js močno upam da res ne bodo spuščal notr user posted image
sm prou vesela da bom letos pozimi rodila user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
25.8.2010 22:24:16   
tannya

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Jst bi kr še enkrat popadke dobila, če bi se moja tašča pojavla v porodnišnici.


Matr si me nasmejalauser posted image user posted image user posted image . Se kar podpišem pod to kar si napisala. Jaz bi v tem primeru tudi še enkrat popadke dobila.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
8.10.2010 17:40:21   
Roberta69
Kako je pa z obiski v OKTOBRU?

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
8.10.2010 21:18:25   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

Kako je pa z obiski v OKTOBRU?


Tako kot v septembru.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
8.10.2010 23:13:05   
tinula
Benika, kako pa je bilo z obisku v septembru?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
8.10.2010 23:33:03   
benika
Na obisk so lahko prišli partner in otroci (pod pogojem, da so zdravi).

(odgovor članu tinula)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
9.10.2010 15:53:31   
tinula
Hvala. Ta kombinacija mi je najbolj všeč, ostali lahko počakajo:)

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
14.10.2010 11:43:44   
MissLady
haha kolk ste me nasmejale tole s taščamo....
moja je k sreči 1300 km stran... tko da skor sigurn ne bo prišla na obisk user posted image

Sicer pa tud jst upam, da ne spuščajo vseh obiskov v sobe.... ker jaz vem da jih nebom mela, eventuelno če bosta enkrat prišli sesta in mami ... pa še njima bom rekla, da več kot enkrat za pol urce, nimata kej iskat ....

Sicer pa MOČNO upam, da otroci bojo lahko prišli ... ker mojega sinčka bom pa tolk pogrešala, da bom šla pa kr dol do vratarja k njemu, da ga polubčkam ... če ga ne bojo spustil k meni, pa tud če je une 15 min mož pri dojenčku

_____________________________

27.9.2007 sem prvič občutila čisto srečo, ko sem prvič prijela svojo štručko.
27.10.2010 pa se nam je pridružil še en sonček in sedaj je naše življenje še svetlejše in še toplejše, saj nam svetita kar dva sončka.

(odgovor članu tinula)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
14.10.2010 21:56:52   
benika
Sicer pa tud jst upam, da ne spuščajo vseh obiskov v sobe.... ker jaz vem da jih nebom mela, eventuelno če bosta enkrat prišli sesta in mami ... pa še njima bom rekla, da več kot enkrat za pol urce, nimata kej iskat ....


Beri 2 posta višje prosim. Ne sestra in ne mama nista tvoj partner, zato v P nimata kaj početi. Če velja za vse, bo veljalo to tudi zate. Otroci pa lahko pridejo (pod pogojem, da so zdravi).

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
16.10.2010 15:29:25   
kaja01
meni je omejitev obiskov čisto všeč...sem ležala nekaj dni na opazovanju in je blo prav luštno, da se po sobi ni sprehajala cela horda ljudi...vendar...

ker nimam partnerja, do mene ni smela niti mama, če sem kaj potrebovala in so mi domači prinesli, sem mogla it sama do vratarja, zelo neprijetno z bolečinami !!!, ker sestre niso dovolile, da mi to prinesejo do sobe...

kar je malo grozna misel, da bom ležala po porodu tri dni brez enega samega obiska, če bom kaj potrebovala, sploh ker bo to moj prvi porod...


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
16.10.2010 21:00:03   
nusi
kaja - mislim, da v tem primeru ne bi smel biti problem, samo opozori jih na to user posted image

(odgovor članu kaja01)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
16.10.2010 21:49:39   
benika
kar je malo grozna misel, da bom ležala po porodu tri dni brez enega samega obiska, če bom kaj potrebovala, sploh ker bo to moj prvi porod...


V tem primeru prosi oddelčnega zdravnika, da ti napiše dovoljenje za obisk določene osebe.

(odgovor članu kaja01)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
16.10.2010 22:13:06   
Getreal
OK ena off topic user posted image ------> Waw kakšna strogost vlada v Ljubljani! Meni se zdi to super! Pozdravljam takšno miselnost.
Jaz sem rodila v Postojni, pa ni blo ne duha ne sluha o kakšni posebni "filtraciji" obiskov. Ne me razumet narobe - Postojna je sicer the best, samo kar se pa tiče obiskov so res malček nenatančni in to zna bit precej moteče.
Vse smo sicer izpolnile tisti list komu dovolimo obisk, ampak mogle bi videt mojo cimro kako je pogledala, ko se je v sobi narisala neka njena sošolka iz osnovne šole, s katero sploh nista meli stikov, pa je slišala dobesedno na ulici, da je cimra rodila pa je pršla malo "firbce past" user posted image priceless...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
17.10.2010 10:35:26   
Anonimen
Ja, oddelčni naj ti napiše dovolilnico. Zakaj bi morala biti čisto sama 3 dni? Kar vprašaj tam.

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.7.2011 20:39:38   
lunica12
Pozdravljene!! Mene pa nekaj zanima glede obiskov v porodnišnici ljubljana..A mogoče katera ve kakšno je sedaj stanje glede obiskov,je še zmeri samo partner in otroci?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
5.7.2011 20:43:41   
lunica12
Sem že zasledila tako da se opravičujem user posted image

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: obiski v porodnišnici ljubljana
18.7.2011 14:38:34   
rose99
Jaz sem bila v Porodnišnici LJ skoraj mesec dni na E oddelku. Moram priznati, da je osebje dokaj v redu, nekatere sestre so prijazne bolj, druge manj ( to je seveda povsod). Me je pa zelo jezilo glede obiskov; dovoljeni so samo za partnerje in zdrave otroke od 15h - 18h. Seveda se s tem strinjam, ampak očitno se je izkazalo tako, da ta zakon velja samo za nas, ki razumemo slovensko in spoštujemo pravila. Nekateri (ti so bili druge narodnosti) so lahko v sobe hodili kadar jim je pasalo. Npr. ob 9h zjutraj (zraven strici, bratje...) itd...tudi sestre niso naredile nič, češ bodo obvestile zdravnika- pa ni bilo nič. Mojega partnerja so sicer vrgli ven, ker je pome prišel uro pred obiski, tako da je moral čakati pred porodnišnico!!!
Nočem o podati rasističnega mnenja, ampak zakon mora veljati za vse enako!

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?