|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hotel Haliaetum- Simonov zaliv
12.3.2010 7:10:34   
nbiba
ima katera izkišnje z hotelom Haliaetim v Simonovem zaslivu? Zanima me hrana, sobe, bazen...Je primeren za starejše ljudi? Tja bi namreč poslala za en teden mamo in očeta.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv
14.3.2010 21:34:45   
nara123
Jaz ti lahko rečem,da je hrana odlična in predvsem pester izbor jedi vse je samopostrežno,sobe so meni sicer boljše v depandansah(večje) je pa prednost hotela da imaš zajtrk v jedilnic pri recepciji na ostale obroke hodiš v restavracijo nad plažo,če pa si v depandansi pa imaš vse obroke v restavraciji.
Skratka SUPER,lansko leto smo bili 2x čez poletje tam in letos gremo zopet...... 

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv
4.5.2010 21:51:18   
Pinkyca
v kratkem gremo tja 3 letnikom ... torej ima še katera kakšne izkušnje ... bazen npr.?

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv
10.6.2010 7:49:02   
ThinkPink
Mene tudi zanima...gremo konec meseca s skoraj 3 letnico. Če je katera bila, me zanima predvsem kakšna je plaža...

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv
10.6.2010 13:36:42   
aleži
Think Pink

V San Simonu imaš:
- tobogan
- mivko v vodi in igrala na mivki
- "mini Izolo" kjer lahko rišejo, igrajo
- restavracijo (pomfri, pizzo, sladoled...)
- bar
- sprehajalno pot do Svetilnika kjer so tudi igrala in urejeno koplišče
user posted image
 
user posted image
 
 
Brezplačno ne vem če je, ker lani se je plačalo. Lahko se pozanimaš in vprašaš, ker si gost hotela, če greš zastonj. Drugače je tudi med San simonom in marino kopališče brezplačno s kamenčki, brez igral.
 
Hotelskega bazena ne poznam, sicer pa izkoristi morje.
 
 


< Sporočilo je popravil aleži -- 10.6.2010 13:39:34 >

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv
19.6.2010 8:10:29   
sisi*
Plaža je zastonj za hotelske goste.
Hrana je super, velika izbira in samopostrežna. Nas so dali v hotel Mirta (to se tam odločijo ali te dajo v Mirto ali Haliaetum) in so bile sobe zelo prostorne. Mi imamo dva otroka pa smo imeli veliko prostora. hotel Mirta je tudi čisto prenovljen. Zelo lep.
Bazen je pač eden, plavalni. Ampak za prvo silo je vredu. vVendar je poleti zaprt.

Plaža je meni vredu. Majhni kamenčki ob morju. Za otroke lahek dostop. Veliko sence lahko najdeš. Na plaži imaš tudi peskovnik, kjer se lahko otroci igrajo. In vse kar je že Aleži napisala.

Nam je bilo všeč.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv
24.1.2011 9:58:34   
PC Baby
A so sobe in sanitarije v hotelu čiste? Mislim dovolj čiste, za plazečega se otroka?

< Sporočilo je popravil PC Baby -- 24.1.2011 9:59:02 >

(odgovor članu sisi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hotel Haliaetum- Simonov zaliv
17.3.2013 21:46:52   
PC Baby
OK, to, da je čist, sem že ugotovila na drugih forumih. Danes smo pa bli tam malo v izvidnici in je bla plaža precej umazana, igrala čisto uničena in že nevarna. Je že res, da še ni sezone in da lahko to še popravijo, me pa vseeno zanima če kdo ve kako je na plaži poleti in pa če je ful gužva?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Hrastnik
photo
Hrastnik leži v eni izmed prečnih dolin v Posavskem hribovju, 63 kilometrov vzhodneje od Ljubljane. Ozemlje občine meri ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?