|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Balkonska ograja: klasika ali siporeks?
31.3.2010 13:26:23   
bella02
Hej!
V planu je ograja za balkon in teraso. Mož navija za klasiko, jaz pa sem kar bolj za zidano s siporeksom. Fasada je v planu čez kako leto, tako da to ni težava. Kaj pa funkcionalnost? S siporeksom malce zapreš razgled, pridobiš pa bolj intimnost. Kaj menite? Prosim za nasvete! Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Balkonska ograja: klasika ali siporeks?
31.3.2010 13:32:34   
2violina
  • Klasika.
  • Balkon poln cvetočih rož.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Balkonska ograja: klasika ali siporeks?
31.3.2010 14:03:39   
Angel_Tian
Klasika vsekakor lepše izpade. Ravno sosed si je dva balkona s siporeksom zazidal - meni grozno user posted image

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Balkonska ograja: klasika ali siporeks?
31.3.2010 14:09:07   
rija
odvisno od same hiše.
daj neko fotko gor, pa da presodimouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Balkonska ograja: klasika ali siporeks?
31.3.2010 14:37:56   
vanilla
Slabost siporeksa: če imaš siporeks okrog in okrog pa samo kake luknce za odtekanje vode (ko dežuje) potem imaš sr.an.je, ko ti sneg not zapade in ga lahko samo z lopato ven zmetaš user posted image .
Mi imamo klasiko, pa sm bedak celo zimo mela še bambus okrog in okrog in ko je sneg not zapadel sem skor znorela od tega pucanja. Po več kot pol metra ga je not nametalo. Enako bi blo s siporeksom.... Ker pač veter ne bi imel možnosti pihati skozi in bi se samo nabralo.... Torej če jaz ne bi mela te bambus ograje naštelane gor pol tut snega ne bi mela notri, ker bi itak večino izpihalo skozi rešetke ograje.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
31.3.2010 15:04:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vanilla)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Balkonska ograja: klasika ali siporeks?
31.3.2010 15:06:06   
Poka
user posted image Še en razlog več, zakaj nisva delala balkonov. Kdo sploh še hodi na balkone?

Ko pa že vprašaš- po mojem je to odvisno od tega, kaj hočeš imet in kaj ti je všeč. Ne vem kaj misliš s klasiko - jaz si to predstavljam balkon s tisto alpsko ograjo, fuuuuuujjj user posted image Razen če misliš rostfraj, steklo ipd... Pol je to boljše kot siporeks, če pa med alpsko ograjo in siporeksom, pa raje siporeks.

(odgovor članu vanilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Balkonska ograja: klasika ali siporeks?
31.3.2010 23:29:56   
grezilo
Za oko odvisno in od investitorja. Se lepo kombinira siporeks in inox; siporeks sam , a nekako izoblikovan. Potrebno je paziti na odvodnjavanje in samo izvedbo tlaka na balkonu. Zaščita tudi.

LP

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Balkonska ograja: klasika ali siporeks?
1.4.2010 8:55:24   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

user posted image Še en razlog več, zakaj nisva delala balkonov. Kdo sploh še hodi na balkone?

Ko pa že vprašaš- po mojem je to odvisno od tega, kaj hočeš imet in kaj ti je všeč. Ne vem kaj misliš s klasiko - jaz si to predstavljam balkon s tisto alpsko ograjo, fuuuuuujjj user posted image Razen če misliš rostfraj, steklo ipd... Pol je to boljše kot siporeks, če pa med alpsko ograjo in siporeksom, pa raje siporeks.


Vsak ima svoj okus. Jaz bi ubijala za čudovito alpsko hiško z lepoooooo leseno ograjo... Se jih ne morem nagledat v kakšni luštni alpski vasici.user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Balkonska ograja: klasika ali siporeks?
1.4.2010 23:39:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: norge


Vsak ima svoj okus. Jaz bi ubijala za čudovito alpsko hiško z lepoooooo leseno ograjo... Se jih ne morem nagledat v kakšni luštni alpski vasici.user posted image



ja, samo bella je iz LJUBLJANE user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?