|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vam je tole všeč?
12.4.2010 10:28:29   
mateyka
a so blazine pritrjene na podlago? ker če ne, bodo pri nas bolj kot ne vedno na tleh user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vam je tole všeč?
12.4.2010 10:41:18   
rija
SO so pritrjene, sicer je tudi pri nas krizauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vam je tole všeč?
12.4.2010 12:58:22   
Hope2
Všeč mi je edino zadnje stanovanje, okna, razgled, parket, stene. Pohištvo oz sedežna pa ne. Ni praktična za nas. Pes, dete- NO WAY. Smo se ušteli in smo v vikend kupili sedežno iz takega materiala. Dojenček polil oz bruhal, zdaj polije kako tekočino ali hrano pritisne gor, pes prinese pesek, vsi še prinesemo drobtine, prah, pršice itak svoje naredijo.... in vse to se lepo zažira v tkanino in v kavčuser posted image .

Da mi ga kdo podari, ga ne bi imela. Razen če bi bila samska in deloholik, da me itak ne bi bilo nič domauser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 12.4.2010 13:00:39 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vam je tole všeč?
12.4.2010 15:22:10   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Zbit omet mi ni niti malo všeč - sedežne so pa uauuuu. user posted image



Meni tut.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vam je tole všeč?
12.4.2010 21:12:34   
tofsi
Meni je všeč, če imate dovolj veliko dnevno sobo. Na sliki je super. Mislim, da se dobijo stenske obloge, ki zgledajo kot, da je položena stara opeka.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vam je tole všeč?
12.4.2010 21:16:53   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hmmm....ena res ogromna kotna in tabure je bila 1800 eur in nekaj...črna in zgornji del sivo/črno...ful lepa res...pa niti se mi to ni zdelo tako zelo velikovuser posted image


sem mislila da boš rekla vsaj 2500€.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vam je tole všeč?
12.4.2010 21:42:39   
rija
saj, jaz sem bila tudi kar presenečena, ko sem videla cenouser posted image  

in še zanimivost za vse, ki bi kupovali v kiki: dajo tudi na obroke, tudi slovencem user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vam je tole všeč?
12.4.2010 22:43:17   
Ribi Bibi
Sklepam, da te zanimajo sedežne, ne celoten interier. Meni so ful luštne, sploh svetla. In če so blazine pritrjene in material trpežen sploh ne bo problema. Pa udobno zgleda user posted image . Jaz bi jo takoj imela user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vam je tole všeč?
13.4.2010 7:08:13   
eternety
Meni so sedežne všeč. Mislim, da sem v Rutarju videla nekaj podobnega.

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vam je tole všeč?
13.4.2010 9:35:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi

Sklepam, da te zanimajo sedežne, ne celoten interier. Meni so ful luštne, sploh svetla. In če so blazine pritrjene in material trpežen sploh ne bo problema. Pa udobno zgleda user posted image . Jaz bi jo takoj imela user posted image


interier je itak tak, kot pač je.

blazine so pa seveda pritrjene. in ja, fuuuuuulllll je udobnauser posted image  kot nalašč za svaljkanje nas trehuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 15:41:32   
Julija08
Za pogledat mi je všeč, ne bi pa nikoli imela v tem stilu. Mi deluje čisto nedomače...user posted image

Pa še pri psu in otrocih, ne vem no, bi bil raztur...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 15:44:44   
**Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Za pogledat mi je všeč, ne bi pa nikoli imela v tem stilu. Mi deluje čisto nedomače...user posted image

Pa še pri psu in otrocih, ne vem no, bi bil raztur...


Meni se nič ne zdi, da bi taka sedežna trpela ob otrocih. No pri psu mogoče zaradi krempljev.

Drugače pa kakšen je tvoj stil?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 15:50:36   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**


IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Za pogledat mi je všeč, ne bi pa nikoli imela v tem stilu. Mi deluje čisto nedomače...user posted image

Pa še pri psu in otrocih, ne vem no, bi bil raztur...


Meni se nič ne zdi, da bi taka sedežna trpela ob otrocih. No pri psu mogoče zaradi krempljev.




A imaš psa, otroka in tako sedežno? Pes prinese en kup peska, prahu gor, vsaj naše izkušnje so take, dlake se zarijejo na pol not, jih ful težje posesaš.... Kremplji tu sploh ne igrajo vloge, saj ni mačka. Otrok polije marsikaj gor, vsaj naš, ker ima dovoljenje jesti prigrizke tudi na kauču. To vse pronica skozi tkanino, uf samo pomislit ne smem, ko je parkrat polil oz bruhnil po kaučuuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.4.2010 15:59:45 >

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 15:53:29   
baguSka
ja HUUUDA je!!! sploh ta temna!! ampak pri nama bi prisla v postev le navadna (ne L varianta) + 2x tabure...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 16:02:04   
Julija08

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**


IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Za pogledat mi je všeč, ne bi pa nikoli imela v tem stilu. Mi deluje čisto nedomače...user posted image

Pa še pri psu in otrocih, ne vem no, bi bil raztur...


Meni se nič ne zdi, da bi taka sedežna trpela ob otrocih. No pri psu mogoče zaradi krempljev.

Drugače pa kakšen je tvoj stil?



Moj sin vse raztura in čist nič ne pazi, v bistvu je pes manjši problem, ker je lepo vzgojena in itak ne skače na sedežno. Tamal pa skoz kaj packa, pa poliva....

Mi deluje preelegantno za nas, jaz sem bolj za kako klasično sedežno v npr. oranžni, bež barvi, pa brez kakih nogic. Te fancy mi delujejo nedomače...za pogledat je pa zelo lepa....

Mi smo taki da se radi vržemo vsi na kavč in se crkljamo, sladkamo...pa nimam lih sterilno vse...tuki bi se pa kar bala da ne bi vse popackali...prelepo je...

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 16:03:23   
baguSka
user posted image

evo tole gledam... pride 799€... ampak je premal siroka... user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 16:03:31   
Julija08
Pa usnja sploh ne maram...bljak, ker poleti se limaš gor, pozimi je hladno. V bistvu usnja ne maram nikjer (razen usnjenih čevljev user posted image )

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 16:05:00   
baguSka
jst bi vsaj 3m in pol nekje rabila... tole je pa samo 2.22... user posted image

matr NIKJER ampak res NIKJER, ne najdeva sedezne zase!!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 16:05:46   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Pa usnja sploh ne maram...bljak, ker poleti se limaš gor, pozimi je hladno. V bistvu usnja ne maram nikjer (razen usnjenih čevljev user posted image )


sej tuki ne lezis na usnju... ampak na tekstilu.. user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 16:13:12   
baguSka
čeprav gledam zdej tisto kotno, da se da kote tud posebi nabavt..... hmmm, me prav firbec, kot stane vsak del posebi!? ker tega pa na netu ni...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 16:20:13   
**Tinkara78**

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: **Tinkara78**


IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Za pogledat mi je všeč, ne bi pa nikoli imela v tem stilu. Mi deluje čisto nedomače...user posted image

Pa še pri psu in otrocih, ne vem no, bi bil raztur...


Meni se nič ne zdi, da bi taka sedežna trpela ob otrocih. No pri psu mogoče zaradi krempljev.




A imaš psa, otroka in tako sedežno? Pes prinese en kup peska, prahu gor, vsaj naše izkušnje so take, dlake se zarijejo na pol not, jih ful težje posesaš.... Kremplji tu sploh ne igrajo vloge, saj ni mačka. Otrok polije marsikaj gor, vsaj naš, ker ima dovoljenje jesti prigrizke tudi na kauču. To vse pronica skozi tkanino, uf samo pomislit ne smem, ko je parkrat polil oz bruhnil po kaučuuser posted image


Otroka imam. Naša sedežna preživela - usnje in tudi pri babici- tekstil. Pa je tudi bruhnila.

Kremplje omenjam zato, ker smo imeli nemškega ovčarja in ko je skočil na mene in tudi kam drugam so se poznale prav črte od krempljev.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vam je tole všeč?
14.4.2010 16:49:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

jst bi vsaj 3m in pol nekje rabila... tole je pa samo 2.22... user posted image

matr NIKJER ampak res NIKJER, ne najdeva sedezne zase!!!user posted image


bagus, veš kak je ta širokauser posted image  ful, res ful.
se pa da zlagat kot lego kocke, ni da ni...in vse se da povezat.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?