|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povabilo na poroko-par vprašanj
27.4.2010 22:19:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko
... meni je to tak bedno rahlo, saj se ne gre za vas, ampak za njiju. 

Točno tako.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: povabilo na poroko-par vprašanj
28.4.2010 9:31:58   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Tako je, če gre za eleganten večerni tip poroke, potem res otroci niso zaželjeni, saj nobenemu ne pade na pamet pripeljat otro na nek ples Lionsov, ali podelitev Viktorjev, ali? Če p gre za sproščeno poroko, kjer je za otroke poskrbljeno, pač ni težav. AQmpak mislim da bi gostje v takšni situaciji morali respektirati želje mladoporočencev in ne zgolj sebično gledat ali z otroci ali pa nobenega...meni je to tak bedno rahlo, saj se ne gre za vas, ampak za njiju. user posted image


to ciljaš na ful fensi šmensi varianto poroke kar je vsekakor drugače kot praznujemo mi, 130 ljudi, fešta dva dni in otroci zaželjeni

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: povabilo na poroko-par vprašanj
28.4.2010 9:58:42   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Tako je, če gre za eleganten večerni tip poroke, potem res otroci niso zaželjeni, saj nobenemu ne pade na pamet pripeljat otro na nek ples Lionsov, ali podelitev Viktorjev, ali? Če p gre za sproščeno poroko, kjer je za otroke poskrbljeno, pač ni težav. AQmpak mislim da bi gostje v takšni situaciji morali respektirati želje mladoporočencev in ne zgolj sebično gledat ali z otroci ali pa nobenega...meni je to tak bedno rahlo, saj se ne gre za vas, ampak za njiju. user posted image


to ciljaš na ful fensi šmensi varianto poroke kar je vsekakor drugače kot praznujemo mi, 130 ljudi, fešta dva dni in otroci zaželjeni


Absolutno, če pač tako praznujete je pač absolutno, da imate otroke zraven in so pač zaželjeni. Ne zdi se mi pa prav, da se obsoja tiste, ki pa recimo hočejo imet fensi šmensi poroko in pač otroci niso zaželjeni.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: povabilo na poroko-par vprašanj
28.4.2010 10:48:58   
babyloverka
ne ravno da jih obsojam, jih poskušam razumet ampak jih ne razumem user posted image  mogoče pa res meni manjka kaj v glavi user posted image  ampak meni otroci nikoli niso predstravljali odvečen faktor na poroki user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: povabilo na poroko-par vprašanj
28.4.2010 11:27:56   
vesna_b
alja - 50 eur po osebi je več kot dovolj, za moje pojme. za tamalo ni treba dajat.
jaz bi jo s sabo vzela, če bi imela družbo, sam če je poroka z otroci, potem družba bo...

meni se tudi zdi, da dajo otroci svoj čar poroki. ko so tako preprosti, veseli, polni energije... ma če bi bila jaz povabljena na poroko brez tamale, bi fejst študirala, ali naj grem, ali ne... ok, naša je manjša še. sam sva bila lani na poroki, in je bila čez dan z nama, zvečer jo je prišla pa moja mami iskat.

midva se poročiva letos, in imava varuško v restavraciji. ne čez dan, ampak potem, ko pojejo, in ko jih dajo starši v sobo spat, da lahko mi, "tastari", naprej feštamo...

za oblečt pa - ne kompliciraj. sigurno imaš v omari kake elegantne hlače, ali pa krilo, pa si kupi sam novo bluzico, tuniko, majčko... in to bo to. saj ne rabiš met novega...

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 28.4.2010 11:28:50 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?