|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptamil 3 - kdaj nehati?
30.4.2010 13:54:47   
PetraSkok
pozdravljene, zanimajo me vaša mnenja, in sicer,

doma imamo 15 mescev staro punčko. Že zelo dolgo se zbuja konstantno okoli 05.30 do 06.00 in hoče takoj jesti (sicer spi celo noč). Do sedaj sem ji zjutraj dajala flaško Aptamila, sedaj pa sem razmišljala, da bi ji počasi začela ukinati ta Aptamil. (drugače čez dan ima normalne obroke).

- poizkusila sem z navadnim alpskim mlekom 3,5 (nardila par požirkov in ugotovila, da to ni to, začela jokat in sem ji morala dati Aptamil.

Zanima me, ali naj nadaljujem z Aptamilom (in kako dolgo še glede na njeno starost) in ji pustim da ga pije kolikor bo pač sama hotela ali kaj sploh storiti? Stvar je v tem, da se zelo zgodaj zbuja in hoče takoj jesti.


Vesela bom vaših mnenj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aptamil 3 - kdaj nehati?
30.4.2010 15:46:46   
kakadoo
Hmm... Ne vem zakaj bi ji ga morala ukinjati?
Naša je stara 22 mesecev pa ga še vedno pije.
sicer zvečer pred spanjem - ampak ga hoče. Sama reče
da bi mleko pila. Pa ji ga ne odrekam. In mislim da je bolj zdrav kot Alpsko.
Pa tudi pediatrinjo sem vprašala kako je s tem... Veš kaj mi je odgovorila?
"Za otroka bi bilo najbolje, da čim dlje pije adaptirano mleko". In ko sem le vrtala vanjo,
do kdaj naj bi to bilo... Je rekla da do tretjega leta. Tako da mislim, da ni nič narobe
če tvoja malčica pije mleko. Zakaj pa ne.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aptamil 3 - kdaj nehati?
30.4.2010 22:00:40   
PetraSkok
hvala kakadoo za odgovor!

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aptamil 3 - kdaj nehati?
1.5.2010 0:01:36   
VesnaLana
Mi smo imeli Novalac in pediatrinja je rekla, da naj ga pije dokler ji paše, ker je boljše od navadnega mleka ker ima dodane vitamine AD3. Lana je pila nekje do drugega leta za večerjo, potem je prenehala sama od sebe.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aptamil 3 - kdaj nehati?
3.5.2010 14:32:48   
Hope2
Naš 17 mesečnik še tudi pije zjutraj AM in bo vse dokler bo hotel. Mlečne jedi, pa mu delam z navadnim

(odgovor članu VesnaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aptamil 3 - kdaj nehati?
4.5.2010 10:39:50   
koala
Moj je pil adaptirano mleko do dopolnjenega drugega leta, sicer je pil milumil pa vseeno.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
6.5.2010 13:36:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aptamil 3 - kdaj nehati?
18.6.2010 13:55:50   
sjmm
naš junak ima 16 mesecev in dokler bo hotel piti AM mu ga ne bom odrekala, sej ostalo naredim s Planika mlekom...za v flaško zjutraj in zvečer pa še am.....če ne bo sam zavrnil...sm nameravala tja do 3 letauser posted image

_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aptamil 3 - kdaj nehati?
8.7.2010 13:52:28   
dreamhorse
Tudi moja pije mleko ponoči in zvečer, pa sem vedno mislila, da bi ji mogla že dat stran. Pa ima komaj 13 mesecev. Torej, mlekeca še veselo naprej.

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aptamil 3 - kdaj nehati?
19.8.2010 22:01:32   
urshak
Pred dvema tednoma mi je znanka biologinja prijazno povedala, da alpsko mleko ni primerno za otroke, ker se z UHT tehnologijo uniči ves kalcij v mleku, je rekla, da je boljši kar navadni ali pa aptamil.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?