|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moje dolgočasno spolno življenje
28.10.2010 9:42:00   
ronja
Ne razumem: ali ona noče ali tebi ni?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moje dolgočasno spolno življenje
28.10.2010 11:54:00   
Anonimen
Ja ti moški verjetno to po svoje razlagaš, če bi vprašali njo pa bi verjetno povedala pa svoje. Imata otroke? Koliko pa? Mene je sam porod in s tem povezani prvi meseci odvrnilo od seksa. Zaspala sem utrujena od vsega vsak večer. Libido je pri meni tudi manjši, kot pred 'širitvijo' družine.
In ja ti lahko marsikaj postoriš in tudi naredi, si napisal, ampak ali dejansko potem manj dela pade nanjo? Morda ona takrat počiva, gre na pedikuro, masažo, bere knjigo? Če je tako potem je nekaj z njo res narobe. To je drugo kot pa preobremenjenost, ki se je ne znebiš kar tako, da enkrat nekdo namesto tebe kaj pospravi ali skuha.
Pa tako je, da kakorkoli obrneš pade na žensko več stvari.
Povej ji, kako čutiš. Če je vsaj približno normalna, te bo skušala razumeti, razumi pa tudi ti njo. Če si bral še druge teme, vidiš da nekaterim ženskam pač sex ni ful neki wauuuuu, pa partner žal nima nič pri tem, pa ga skušajo zadovoljiti drugače. Jo brezzveze siliti in ji celo očitati ali groziti, da ti je to premalo, boš samo stvari še poslabšal. Jaz bi se tega lotila na drugem koncu, kako pa boš pa moral sam iznajti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moje dolgočasno spolno življenje
6.11.2010 21:58:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mogoče sm se narobe izrazla ampak sm mislila rečt,da mogoče te bolj zadovolji moski ki je že imel ženske,ker pač iz izkusenj ve kako in kaJ..kot pa moski ki je prvič s tabo in se na tebi uči?...



Ne, ni nujno. Lahko ti povem tudi iz lastne izkušnje. Pred leti sem bila z moškim, ki je bil 10 let starejši od mene in tudi izkušen; ampak ko sva bila prvič skupaj, je priznal, da je živčen. Bal se je, da me bo razočaral. No, ni ne razočaral, sem pa vseeno pričakovala malo več, ker je bila privlačnost med nama precej očitna.

Na drugi strani pa je recimo moj mož: ni imel prav veliko žensk pred mano, nekaj pač ... in marsikatera se mu ni predala, kot bi se lahko. Še mene je presenetil, kakšne občutke je prebudil v meni - glede seksa, seveda - do kakšnih višav sva sposobna iti. Po mojem je veliko odvisno od tega, koliko se s partnerjem pač ujameta. Moraš biti pač radoveden in pripravljen poskusiti kaj novega.



ampak, jaz mam komplekse glede zunanjosti ( svoje )... mogoče je to tudi problem...



Verjamem, da ima marsikatera ženska težave s tem, ampak menim, da se s tem ne bi smele obremenjevati. Spet bom govorila iz svoje izkušnje. V naši familiji se recimo nikoli nismo pogovarjali o spolnosti, zato sem radovednost tešila ob knjigah. In čudno mi je bilo, češ, kako lahko zaradi strasti čisto izgubiš glavo, orgazma si sploh nisem znala predstavljati. Nikoli nisem bila lepotica, nenehno se borim s preveč kilogrami. In sodeč po ravnanju ljudi sem sklepala, da moškega lahko vzburi le lepa ženska. No, šele okoli 20. sem ugotovila, da ima lepota bore malo vpliva na to. OK, itak da moške pritegnejo dobro zgledajoče ženske, ampak prav moške sem že slišala reči "tista huda bejba nima pojma o seksu". Včasih manj lepe ženske izžarevajo več seksapila, ker se pač dobro počutijo v svoji koži, lepe pa očitno mislijo, da se jim ni treba dosti truditi (pa ne zdaj razumeti, da vse mečem v isti koš - izjeme se pač vedno najdejo).

Mislim, da moraš najprej nehati razmišljati, kako ti ni do tega. Stvari, ki jih počneš v domišljiji, zavestno spravi v realnost. Reci si, da ti je to všeč in najbrž ti bo celo postalo. Ne vem, meni je všeč početi stvari, ki so všeč mojemu partnerju. Njegov užitek postane tudi moj, ker vem, da sem ga jaz spravila tja ... Ne vem, nekje moraš pač začeti, malo se pogovori s partnerjem, povej mu, kaj bi ti bilo všeč, da počne s tabo. Gotovo bosta našla kakšno varianto, da se bosta oba predala užitkom. In predvsem, sprosti se in ne tuhtaj preveč.

Malo mi je čudno, ko poskušam nekaj svetovati, sem pa radovedna, kako se bo odvijalo. Vsekakor sporoči user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moje dolgočasno spolno življenje
6.11.2010 22:46:01   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Evo, zdej pa da vidim kako bo zenski um razvozlal tole uganko. S punco imava nekako podoben problem, a sva si v razlagi vsak na svojem bregu. Sam sem mnenja, da je precej kriva njena slaba smopodoba, ceprav nima glede na njeno uspešnost in urejeno življenje za to nobenega razloga. Prosil sem jo, če lahko izpostavim ta problem, ker ga ona verjetno nikoli ne bi.
Vcasih se šalim, da sem že napol ženska, ker delam v pretežno ženskem kolektivu, celo wc v pretežni meri uporabljam sede (mi je pač udobneje), a po drugi strani v šali (čeprav je pa res) rečem tudi, da sexam vsak, a le če bi imel mesec dva dni. Resnično se med nama zaradi tega pojavljajo precejšnje težave, sem pa toliko bolj zmeden, ker ne vem s čim naj še pridobim puncino naklonjenost.
Takole je. Dobesedno poleg redne službe opravljam še privat posel, ki mi vzame tudi precej popoldanskega časa. A to ne pomeni, da sem zdoma do večera. Približno trikrat na teden me dočakajo nekje ob 16. 30 in 17. 00. Redko tudi pozneje. Po potrebi me zamenjajo tudi sodelavci .
Dobro. V prostem času (večinoma vikendi) uživam v gospodinjenju (kuham, spedinam hiso v nulo, od oken do prahu, opravim vse okoli bajte...), vse kar bi se potreboval pa je vsaj dvakrat daljši mesec za sex, da bi se lahko pohvalil ne z dvema ampak vsaj štirimi dnevi.


Dobrodošel v klubu bednikov ! user posted image Tudi jaz sem ( pa tolk žensk okol ) nabasal ravno takšno .user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moje dolgočasno spolno življenje
8.11.2010 14:34:26   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Evo, zdej pa da vidim kako bo zenski um razvozlal tole uganko. S punco imava nekako podoben problem, a sva si v razlagi vsak na svojem bregu. Sam sem mnenja, da je precej kriva njena slaba smopodoba, ceprav nima glede na njeno uspešnost in urejeno življenje za to nobenega razloga. Prosil sem jo, če lahko izpostavim ta problem, ker ga ona verjetno nikoli ne bi.
Vcasih se šalim, da sem že napol ženska, ker delam v pretežno ženskem kolektivu, celo wc v pretežni meri uporabljam sede (mi je pač udobneje), a po drugi strani v šali (čeprav je pa res) rečem tudi, da sexam vsak, a le če bi imel mesec dva dni. Resnično se med nama zaradi tega pojavljajo precejšnje težave, sem pa toliko bolj zmeden, ker ne vem s čim naj še pridobim puncino naklonjenost.
Takole je. Dobesedno poleg redne službe opravljam še privat posel, ki mi vzame tudi precej popoldanskega časa. A to ne pomeni, da sem zdoma do večera. Približno trikrat na teden me dočakajo nekje ob 16. 30 in 17. 00. Redko tudi pozneje. Po potrebi me zamenjajo tudi sodelavci .
Dobro. V prostem času (večinoma vikendi) uživam v gospodinjenju (kuham, spedinam hiso v nulo, od oken do prahu, opravim vse okoli bajte...), vse kar bi se potreboval pa je vsaj dvakrat daljši mesec za sex, da bi se lahko pohvalil ne z dvema ampak vsaj štirimi dnevi.

 
Dobrodošel v klubu bednikov ! user posted image Tudi jaz sem ( pa tolk žensk okol ) nabasal ravno takšno .user posted image


verjetno si zaradi tega ''nabasanja'' tudi anonimen


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?