|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potenje dojenčka
17.7.2010 12:27:03   
biga
A je normalno, da se štirimesečni dojenček poti bolj od mamice? Namreč, moja hči je skoz mokra po glavici in zatilju ter vratu. Ko se doji, že tako in tako, zato ji dam pod glavico oz. na mojo roko pleničko, a nič kaj ne pomaga. Potem jo včasih ponoči prestavim v mojo posteljo, da zaspi nazaj ob dojenju, pa ima mokre še rokice, ki so hkrati hladne od potu. Smotano je, ker jo švicanje očitno moti, saj se kar naprej čoha po glavici. Ima zelo dolge in veliko lask. Nazadnje sem ji glavico mazala z Locoidonom, ker se je spraskala tudi do krvi. Ima diagnozo atopični dermatitis, mogoče to tudi prispeva kaj. S tem, da ima kožo drugod čisto lepo. V stanovanju imamo resda vroče, a vklopimo klimo, da je malo bolje. Ponoči spi v kratkem bodiju in dolgih tankih hlačkah. Kaj lahko naredim, da ji olajšam vroče dni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potenje dojenčka
17.7.2010 12:31:28   
Bonnie_RR
Moja je sicer stara mesec in pol, ampak ji je bilo tud vroče in se je potila, zato jo imamo sedaj samo v pamerski in ji veliko bolj paše. 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potenje dojenčka
17.7.2010 12:35:26   
marjetica8
Normalno, normalno. Dojenčkov organizem še ne zmore tko uravnavat temperature, zato je treba pazit da ne zakuha. Naš je mel lani ob tem času tri mesce. Sem ga oblačla v bodije brez rokavov, v senčki sem mela bazenček s hladno vodo - je fuuul užival, pa za pit sem mu poleg mleka dajala še prekuhano vodo, al pa bebe čaj. Ampak če dojiš, rajš poveči število podojev - naš je bil dojen le polovično, zato sem mu dodajala tekočino.. Pa za ponoči jo mej samo v bodiju - ne rabi hlač, če je tko vroče. Pa malo laske ostrižt - mi smo našega glih včeri in se zdej fuuuul manj potiuser posted image

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potenje dojenčka
17.7.2010 12:38:01   
katy83
Tudi naš skoraj 4-mesečnik se full poti. Predvsem po glavici, obrazu in nogicah. Jaz ga skušam imet čez dan doma samo v plenički, pa 2x na dan ga malo okopam v vodi, ki ima 30 stopinj približno.
No, zaenkrat nama kar uspeva. user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: potenje dojenčka
17.7.2010 12:42:08   
smokyhawk
tud naš bo hmal star 4 mesece in se že od rojstva poti ko noruser posted image sedaj pa še bolj,glavco ma skooos mokro pa ma kratke laske,pa nogice pa rokce ma tud potne,nemorš neč nardit ko je taka vročina,sam pač čim manj cot na sebe pa veliiik tekočine.jaz mu jo tudi devam zram ker se itak delno dojima,pa še tedi ko se ga ne vzamem v naročje ampak se uležem na pojstlo in on zram mene in vlečeuser posted image .ker takoj ko ga vzamem v naročje sma gnila oba....midva imama tudi vroče v sobi ko peees,sn včeri zmerla temperaturo v sobi 29stopinj.no je blo popoldan to...tko da zvečer je kako stopinjo manj ker preluftam sobo ponoči.spi pa samo v plenički,je še pred kratkim spal v bodiju brez rokavov ampak sem vidla da mu ne paše.tko da mu zdej dam sam plenico gor pa v kinderped,pa ga nič ne pokrivam un se pa raztegne ko avtobususer posted image user posted image

< Sporočilo je popravil smokyhawk -- 17.7.2010 12:45:10 >

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: potenje dojenčka
17.7.2010 12:43:16   
smokyhawk
pa 2x na dan ga malo okopam v vodi, ki ima 30 stopinj približno.


aja to pa obvezno tudi.....user posted image

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
18.7.2010 10:08:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smokyhawk)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: potenje dojenčka
19.7.2010 11:00:59   
kristinaj
če ima dolge in polno lask jo najprej ostriži, tudi jaz sem našo pri okoli 4m......a se ti ne zdi, da jo imaš preveč oblečeno, tanke dolge hlače pri 30 stopinjah ??!!!!
jaz imam doma klimo na 28 in razvlaževanje uklopljeno in je lih prow za majčko brez rokavov ali brez... govorim za tamale...
tvojo kokico dej spat samo v bodiju brez rokavov in nič drugega, pa če je toplo imej še klimo vklopljeno tudi ponoči....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?