|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laktoza
30.7.2010 14:03:07   
katjuša97

Pozdravljene!
Zdravnik sumi da  naš petletnik ne prenaša laktoze v mleku. Zdaj sma na dieti. Težava pa je, da ima mali zelo rad jogurte in ostale mlečne izdelke. v trgovini nisem našla (razen mleka in navadnega jogurta) nobeni drugi izdelkov  brez laktoze. Zanima me, če kdo ve kje se, če splo se dobijo kakšni izdelki brez laktoze?

zanimajo me tudi vaše izkušnje in znaki, ki ji imajo otroci ko jejo navadno mleko.

Lp in hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laktoza
30.7.2010 14:19:14   
alda
Pri nas ima starejša dg: laktozna intoleranca:
Sliši se hudo, pa ko se navadiš niti ni ,
Jaz sem veliko stvari dobila v Sparu:npr margarino, piškoti,..
smo pa trenutno v fazi, ko poskušamo jest vse kar nam pride pod roke/puberteta/, in HB nima težav.
Pri nas se je predvsem bolezen kazala kot driska, bruhanje, izpuščaji, vročina v črevesju...
Smo pa bili 1x vLj PK, kjer nam je prijazna dietologinja, dala veliko literature, nas poučila o načinu priprave hrane .,dietne liste-jedilnike,...

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu katjuša97)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laktoza
30.7.2010 18:46:34   
ledenaa
Kupiš fermentirane izdelke

ja ,se dobijo,v šparu,merkatorju itd

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laktoza
30.7.2010 19:20:33   
Sacherca
http://www.spar.si/spar/trgovinskaznamka/freefrom/brezlaktoze.htm


Njihova linija,kar nekaj izdelkov....

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?