|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   opel ali kia
11.8.2010 10:41:38   
legenda_m
tisti ki se spoznate opel zafira ali kia ceed sw
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: opel ali kia
11.8.2010 11:15:00   
Sanjela
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

tisti ki se spoznate opel zafira ali kia ceed sw

Odvisno za kakšne potrebe imaš avto.Nisi pa izpostavla kakšno opremo ima zafira,ker je več vrst.Najnovejša zafira ja bi jo imela.če je velika družina.Drugače pa kia ceed definitivnouser posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: opel ali kia
11.8.2010 11:39:26   
*pepelka*
Kia ima zagotovo več opreme za svojo ceno, vsaj tko je blo, ko smo to mi primerjal, spolh kar se tiče opreme glede varnosti

< Sporočilo je popravil *pepelka* -- 11.8.2010 11:40:17 >

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: opel ali kia
11.8.2010 11:53:54   
Sanjela
Ja za taki denar in opremo,ki jo ima kia 100%ne dobiš zafire.
Tak,da sploh nebi jaz premišljevala in kr vzela kiouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: opel ali kia
11.8.2010 11:54:40   
kakadoo
Odločala sva se ravno med tema dvema in izbrala KIO.
Sva zadovoljna.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: opel ali kia
11.8.2010 22:22:05   
krtek 1
Imamo Opla Zafiro 2007 letnik in ima vso opremo,tempomat,parkirne senzorje,navigacijo,zračne blazine,šest prestav,naklon zadnjih sedežev,...smo zelo zadovoljni

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: opel ali kia
11.8.2010 22:47:32   
Sanjela
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

Imamo Opla Zafiro 2007 letnik in ima vso opremo,tempomat,parkirne senzorje,navigacijo,zračne blazine,šest prestav,naklon zadnjih sedežev,...smo zelo zadovoljni

Saj zafira ni slab avto,ker ima vso opremo ima jo tudi kia takšno samo v ceni je pa precejšnja razlikauser posted image
Jaz sem gledala zafiro l.2009 in pa kio 2009 ki imata obe polno opremo pa,če bi kupovala nov avto bi se odločla za kio definitivno že zaradi cene.


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: opel ali kia
12.8.2010 21:39:56   
krtek 1
No,mi smo se odločili za Opla,ker je bil nam cenovno dostopen in ker je eden redkih enoprostorcev v takšnem cenovnem razredu(dobili bi še Senika,ampak nam ni všeč).Na Kio pa še pomislili nismo,ker ima mož prepričanje,da to ni dobra znamka avtomobila(in jaz mu zaupamuser posted image ).Smo se pa odločali med Thouranom in Zafiro.

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: opel ali kia
12.8.2010 23:36:07   
Sanjela
Ja to je pa šovinizem.Pri OPLU se plača ime in oprema pri KI-I pa oprema ne ime.pravzaprav pa sploh ni važno kaka znamka je.Ja pol pa Škoda tud ni avto zanjga,ker je Škoda ni ime tak ko  opel,ford mercedes tukaj se  plačuje ime oprema pa je ista ko pri škodi al pa ki-i.


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: opel ali kia
14.8.2010 13:36:27   
Dudica1
Po novem imamo opel Zafiro...in smo zelo zadovoljniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: opel ali kia
14.8.2010 17:16:52   
krtek 1
Škoda je zelo dobra znamka avtomobila.

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: opel ali kia
16.8.2010 16:22:45   
aknela123
zakaj pa se same ženske pogovarjate na očkovem forumu? user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: opel ali kia
17.8.2010 1:20:40   
Poka
Zdejle me boste ubil... user posted image Ampak mi je smešno nekaj - OPEL in KIA avte vozijo sami taki, ki ne znajo vozit... user posted image Sam to se sploh ne zafrkavam, ampak zdaj ne vem - a imam res tako srečo, da ko naletim na kakega mučkavca na cesti, ki ovira promet - v to se raj ne vpiknt, ker PREpočasna vožnja, pa npr. čakanje pri zeleni luči, dokler se rdeča ne prižge, pa potem speljevanje, pa gledanje v desno stran pri vključevanju na prednostno cesto pri zavijanju desno, ipd. JE oviranje prometa in jaz imam tako srečo, da ko naletim na take je OPEL ali KIA... Poleg tega sem imela dva soseda, štorasta (opaaaa, tri sosede moškega spola), dva z OPLOM, en s KIO, en je imel pa še neko škodo in vsi trije parkirajo pol ure in že na videz so taki zmučkanci (čeprav dva od njiju sta ful OK človeka in nadpovprečna na drugih področjih, kratka nič proti, tretjega pa ne poznam dobro, sam se mi zdi, da ne zna žarnic menjat).

In ne vem zdaj, a je kaj s temi avti narobe, al zakaj je tako - v glavnem sem hotela kupit dokaj novega opla in ko sem ga želela peljat, to ni avto za mene... Obnaša se tako okorno nekako... Moj prvi avto je bil sicer OPEL, ampak fuuuul star in lahek, tako da pospeške je imel dobre, sam so na koncu deli pleha kar odpadli in zarjaveli.

Še ena slaba izkušnja s strani mojega fanta sicer - na avtocesti je bil udeležen v verižnem trčenju kar nekaj avtomobilov, povprečno recimo, da so se zaleteli nekje največ 30 km/h, še to ne... Na izvoznem pasu. Od vseh nekaj okrog deset avtov raznih znamk in starosti, je ena KIA, nova!!! pazi to... DOBESEDNO RAZPADLA na posamezne dele, vrata so padla stran, havbo je zmečkalo čist na sedeže, zic se je utrgal, pa menda naslonjalo za glavo... Moj je šel hitro iz avta pomagat ženski v KII, ker si je mislil, da ne bo preživela, v bistvu glede na stanje avta, čudno da je.

Kar se tiče voznikov teh avtov je mogoče moj predsodek (ne resno, poznam samo dva, ki sta to vozila in znata vozit, moj kolega in user posted image jaz user posted image ), kar se tiče varnosti, je pa to vse res.

Poleg tega je zanimivo obnašanje ostalih v prometu do ostalih voznikov - ko sem jaz vozila OPLA, ki je bil star, grd avto, se je kdaj zgodilo, da mi je kdo popipkal, češ kaj delam... Moja vožnja se dejansko sploh ni spremenila od takrat, vozim normalno v naseljih, na regionalnih cestah mogoče do 100 km/h, ampak v povprečju še vedno 90, spleljujem hitro, tu in tam prehitim kak avto na preglednih delih ceste,  na avtocesti pa do 150 km/h - ampak res v redkih primerih (če pozabim), probam se držat pravil, že zaradi ostalih v prometu, pa se mi je dogajalo, da so me, ko sem imela OPLA vsi hoteli prehitet (šel je 180 km/h in takrat sem ga včasih do konca gnala, neumno ampak glede na to, da imamo v družini s tem probleme, se mi je zdelo normalno, nisem preveč razmišljala z glavo). Zdaj imam pa v bistvu en tak redek primer športnega avta, ki sicer vsi mislijo, da je bil ful drag in da je ful nov, pa ni ne eno, ne drugo, gre pa sicer ko raketa (ampak tega zdaj ne delam več) in kljub temu, da vozim normalno (130 km/h, 120 je oviranje prometa), se mi vsi umikajo.



(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: opel ali kia
17.8.2010 6:51:13   
kakadoo
Ampak mi je smešno nekaj - OPEL in KIA avte vozijo sami taki, ki ne znajo vozit...


Ti si pa najbrž blazno fajn na casti kaj user posted image  
zgolj si se zapičla v ta dva avtomobila ker si verjetno slučajno enkrat al pa dvakrat naletela na tazga voznika.....
Tud js imam prepričanje da so ženske - sploh take - ki se po forumih hvaljo kako fajn vozjo -
največje gosi na cesti, ker mislijo da zadevo obvladajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: opel ali kia
17.8.2010 7:48:43   
Anonimen
Poka tako izkušnjo imam jaz s starimi ati in mamami v VW ali v Škodah ... ma če kdo mučka kej spredaj bo sigurno kak star ata s klobukom v golfu al pa škodi user posted image .

Med tema dvema pa ne vem kaj bi izbrala ... kii v prid govori 7 let garancije pa baje se je ta znamka na spložno zadnja leta ful popravila ... Opel je pa pač nemc ... trd pa oglat ... ma ne vem ... men so bližje japonci pa bi si za drugi avto raje kakega avrisa al pa civica izbrala ...

(odgovor članu kakadoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: opel ali kia
17.8.2010 9:23:16   
Sanjela
Tud js imam prepričanje da so ženske - sploh take - ki se po forumih hvaljo kako fajn vozjo -
največje gosi na cesti, ker mislijo da zadevo obvladajo
Glede na ta stavek pa bolje,da se ne spuščam,ker mi je že itak tlak dvignilouser posted image
Jaz sem profesionalna voznica že kar nekaj letuser posted image in na cesti seveda srečujem,raznorazne štore in idiote z raznoraznimi avti,tako,da poslploševanje opla in ki-euser posted image ja ne vem.Ljudje imajo razne avte,ki ne znajo vozit.Nič ni narobe z tema dvema avtoma.Moški naj se ne hvalijo kak znajo voziti,ker po moje je kr tam nekje.Kar se tiče opla ni več tako trd,kot je bil nekoč.Sem vozla zafiro novejšo in je bla ful okretna,tak da tisti ki ni vozo novejšega naj bo raje tiho,ker pojma nima.
Od vseh nekaj okrog deset avtov raznih znamk in starosti, je ena KIA, nova!!! pazi to... DOBESEDNO RAZPADLA na posamezne dele, vrata so padla stran, havbo je zmečkalo čist na sedeže, zic se je utrgal, pa menda naslonjalo za glavo... Moj je šel hitro iz avta pomagat ženski v KII, ker si je mislil, da ne bo preživela, v bistvu glede na stanje avta, čudno da je
Pri taki hitrosti,se kaj takega ne more zgoditi ki-i.To pa pretiravaš,ker ne more biti res.Taki avto že testa v fabriki nebi prestal.A  mogoče veste,da majo kij-e nemški motor?Dokončana je v Nemčiji pa pol je tud stestirana,tak da ne mi pravit,kak je raspadala.Pol mora biti oring nesreča,da se tak zmučka.Jaz sem mela sposojen avto DAEWOO LANOS za tri dniuser posted image .Seveda peljem proti križiču,ker imam zeleno luč in sem sama pospešim,da pridem še skoz zeleno ravno po cesti,ko se najde pametnjakovič MOŠKI valjda,hoče zavit levo in ne,da bi me počako se pri hitrosti 60-65km/h seveda,ker ne morem preprečit zaletim vanj v bok.Pri taki hitrosti v tem avtu,ki namreč prihaja iz istega ranga.ko ki-a bi mogla jast biti mrtva al pa težko poškodovana.Pa Mi havbo ni zmečkalo čist v sedeže še mašino mi ni potisnilo nazaj vrata so na avtu ostala zici so na mestu ostali ampak avto je bil zanič seveda,ker se to se ne splača popravljati,če ni čisto nov kar pa ta avto ni bil.Tak,da prosim lepo ne se pametne delat.
Bom raje nehala,ker mi že preveč puhti para iz glave ob takih komentarih.user posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?