|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nič več jasno
17.8.2010 21:00:56   
*lena*
prosim, da mi razložite:

riževa kašica:  je narejena iz riževih kosmičev plus mleko  - ali kosmiče zmelješ??
                       nerejena iz kupljene rićeve kašice - jo lahko mešaš z zelenjavo, sadjem


Na kakšen načij dodajate za večerjo: kašica plus sadje in zelenjava al samo kašico

Kaj pa za kosilo jo tudi ponudite??

Meni se zdi vse tako zakomplicirano. Uvajam zelenjavo, potem sem ji pa mislil dodajati kašico za večerjo. Je to OK??

hVALA

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nič več jasno
18.8.2010 7:19:00   
Hope2
Jaz sem uporabljala samo kupljene riževe kosmiče (zgleda kot npr čokolino) imaš od milupe, holle... ki so brez mleka, brez sladkorja, brez vseh dodatkov, brez glutena. Holle ima še prosene kosmiče, so trudi brez glutena in dodatkov. Holle kupiš v babycentru ali pa v kalčku.

Te kosmiče sem mešala z adaptiranim mlekom- dobiš mlečno kašico, npr za večerjo ali zajtrk. Če si črpaš svoje mleko, lahko uporabiš svoje mleko. Taka kašica ne sme stat dolgo, jo mora takoj pojesti.

Kosmiče lahko seveda mešaš tudi s sadjem ali zelenjavo. Je bolj nasitno, ampak pazi, ker zapira. Hkrati pa zakrije pravi okus sadja in zelenjave in ker je ob uvajanju pomembno tudi, da spoznava okuse, je treba biti previden čisto na začetku, kasneje ni več problem.

Za večerjo ni nikoli jedel sadja in zelenjave, ker napenja in lahk ima težve in slabše spi. Za večerjo je mlečna kašica. Torej kosmiči z mlekom



(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nič več jasno
18.8.2010 8:38:25   
mateyka
Jaz sem uporabljala samo kupljene riževe kosmiče (zgleda kot npr čokolino) imaš od milupe, holle... ki so brez mleka, brez sladkorja, brez vseh dodatkov, brez glutena. Holle ima še prosene kosmiče, so trudi brez glutena in dodatkov. Holle kupiš v babycentru ali pa v kalčku.

Te kosmiče sem mešala z adaptiranim mlekom- dobiš mlečno kašico, npr za večerjo ali zajtrk. Če si črpaš svoje mleko, lahko uporabiš svoje mleko. Taka kašica ne sme stat dolgo, jo mora takoj pojesti.


mi enako. s tem, da še zdaj dam kako žlico ali dve v mleko pred spanjem, ker ni velika jedka kašic na žlico.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?