|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sankukai karate klub Forum
2.9.2010 22:25:04   
Špela4
Živjo punce!

Običajno samo prebiram te forume, sedaj pa sem tako navdušena, da moram tole deliti z vami.

V nedeljo smo bili v Arboretumu (Čarobni dan). Tam je imel Sankukai karate tudi svoje predstavitve za predšolske otroke v
obliki treninga. Sama sem bila mnenja, da je karate bolj za fante kot za punce in sem bila kar malo skeptična, ko sta moji dve
punci (4 in 5 let) želeli poizkusiti. Na moje veliko presenečenje, pa sta se čisto vživeli v trening. Trenerka je najprej poudarila, da se karate
ne sme uporabljati izven telovadnice, kar mi je bilo še posebej všeč. Potem pa so se veliko igrali ter naučili tudi nekaj osnovnih karatejskih gibov.
Trening je bil izveden trekoče, primerno starosti otrok ter na zanimiv način. Tudi mlajša hči je brez problemov sodelovala.

Sedaj pa skupaj odštevamo, da se v sredo udeležita prvega pravega treninga v njihovih prostorih v Savljah.

Če katero zanima, sem na intrnetu zasledila, da imajo prihodnji teden 6.-10.9.2010 teden odprtih vrat. Če sem prav razumela, lahko pride vsak
brezplačno na trening (po Ljubljani imajo več lokacij in mislim da delujejo tudi izven Ljubljane). Sicer si pa lahko tista, ki jo kaj več zanima sama prebere na: www.sankukai.org

Ali ima tudi katera od vas tako pozitivne izkušnje s tem klubom?

Vam še kaj več sporočim po našem prvem pravem treningu.

Lp vsem,

Špelca
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?