|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   am am am
8.9.2010 11:47:14   
eva Ana
Ojla!
Moja enoletnica ima zadnje čase "nenormelni" naval na hrano. Je vse po vrsti.
15 minut po kosilu jo že sliši AM Am Am...enostavno ne sme stopit v kuhinjo ker bi skoz jedla. S partnerjem imava vedno v kuhinji skrito iz pultov vso hrano vse krožnike in posodo.
Nima preveč kg (9720g in 75cm) je čist lepa punčka s trebuščkom...je pa me strah za naprej. Niti slučajno ne pričakujem, da bo manekenka!
A mi lahko svetujete kaj naj ji dajem za prigrizke? Ko že hoče am, da ji dam nekaj pustega.   Al kakšen dober nasvet?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: am am am
8.9.2010 11:49:26   
eva1
vrjetno ima poskok v rasti..moji so tudi včasih nenasitni, spet drugič pa poje k en ptiček...za jest ji daj, če je lačna ...

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: am am am
8.9.2010 11:51:26   
Volga
zamoti jo s čim, 15 minut po hranjenju pa res ni normalno, da prosi za hrano.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: am am am
8.9.2010 12:02:55   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

vrjetno ima poskok v rasti..moji so tudi včasih nenasitni, spet drugič pa poje k en ptiček...za jest ji daj, če je lačna ...


Se strinjam. Imajo taka obdobja.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: am am am
8.9.2010 12:06:23   
vesna_b
pri nas so šli v promet rozini in suhi jabolčni krhlji - sam kupim tiste, brez lupine :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: am am am
8.9.2010 12:29:55   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

vrjetno ima poskok v rasti..moji so tudi včasih nenasitni, spet drugič pa poje k en ptiček...za jest ji daj, če je lačna ...


Se strinjam. Imajo taka obdobja.


to je res. pri nas so obdobja ko poje konkretno in obdobja, ko skoraj strada za moje pojme..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: am am am
8.9.2010 12:31:37   
kristinaj
mogoče pa premalo poje... naša po kosilu dobista kšno kinder čokoladico, jajček, ta velika še kakav preden je šla spat..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu eva Ana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: am am am
8.9.2010 14:47:48   
jajula
kaj pa če je žejna?

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: am am am
8.9.2010 14:51:35   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

zamoti jo s čim, 15 minut po hranjenju pa res ni normalno, da prosi za hrano.

na to sem tudi jaz pomislila - da ji je enostavno dolgčas


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: am am am
8.9.2010 21:48:30   
marjetica8
Naš šestnajstmesečnik je isti. Skoz bi jedu! Pa je daleč od debelosti - so mu v pasu vse hlače široke. Pomoje gre tudi za poskok v rasti. Jst rešujem tko da mu dam kako sadje med obroki. Mamo doma vrt in ogromno sadja in greva kr ven, pa vzameva vsakega po malo - eno jagodo, par zrnc grozdja, eno malino...pa ma dost za en cajt, pol je pa že čas za obrok in dobi kej bolj konkretnega. Gledam da je čim manj cukra in predelane hrane. Mislim da prej ratajo debeli od predelane hrane, kokr od domačega sadja in zelenjave....pol pa nej am am kr naprej če hočeuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: am am am
10.9.2010 19:49:19   
Hope2
Naš je bil isti, vse do 16 meseca, bi samo am am, ap vse kar si mu dal, vse je pojedel, nič prebiral, izbiral... v glavnem jedec na kvadrat in na 5 minut bi kaj žulil. Pa se je začelo vse počasi spreminjat in zdaj noče skoraj nič več jest, izbirčen, z žlico letamo za njim, da vsaj nekaj poje. Če vidi hrano se joka in kriči ne, ne. Potem mu nekak uspem dat žličko v usta in okusi, pa poje. Sicer še non stop govori da bi jedel in hodi v hladilnik, ampak karkoli mu ponudiš, je ne, ne, neuser posted image .
Prej smo se sekirali in zdaj se sekiramouser posted image . Če nima problemov s težo, daj otroku za jest, glej le, da bo vmesni obrok zdrav in da bo jedel tudi glavne obroke. Če je možno pa ga zamoti z igro ali s čim drugimuser posted image . Še prekmalu bo minila ješčnost in bodo spet drugi problemiuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 10.9.2010 19:50:14 >

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: am am am
14.9.2010 9:46:39   
koala
Moj sin že od nekdaj je večkrat in po malo. Med obroki dobi sadje ali pa kakšno sadno ploščico.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?