|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim novega ginekologa na območju Gorice
17.9.2010 9:03:51   
HHH
Ker se selim v bližino Gorice rabim novega ginekologa v tem koncu. Žal popolnoma nič ne poznam ne bolnišnic, ne zdravstvenih domov. Potrebovala bi res dobrega zaradi različnih ginekoloških težav. Punce prosim mi lahko kaj svetujete?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 18.9.2010 13:37:52 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabim novega ginekologa
17.9.2010 9:59:23   
marantz
Jaz sem pri Ireni Mohorko, v ZD Šempeter in ti je ne priporočam. Še posebej zato, ker berem da imaš razne ginekološke težave. Sej če si zdrav in rabiš samo občasne rutinske preglede je super, ker v njeni čakalnici nikoli ni gužve in običajno s pregledom hitro zaključiš. Sam ko se pojavijo problemi, pol pa kar neki mučka, pa s težavo te da na kake nadaljne preglede. Tudi pri obravnavi moje nosečnosti imam par pripomb, ampak to je že druga zgodba.

Največ pohval sem slišala na račun Alenke Zavrtanik Čelan (Bolnica Šempeter), sam najbrž ne sprejema novih pacientk. Vsaj pred dvema letoma ko sem jo jaz potrebovala jih ni. Tudi o Lari Beseničar (ZD Nova Gorica) sem slišala kar nekaj pohval.

Me prav zanima kje se boš vpisala, ker jaz sem pred dvema letoma kar iskala, pa me je potem Irena vzela, potem ko sem ji potrdila da še nimam osebne ginekologinje

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabim novega ginekologa
17.9.2010 11:33:48   
kristinaj
lara beseničar pregelj v zd nova gorica je super...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabim novega ginekologa
17.9.2010 11:55:38   
marantz
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

lara beseničar pregelj v zd nova gorica je super...


Ja, sam novih, kolikor vem ne sprejema!user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabim novega ginekologa
17.9.2010 12:31:24   
AinR
malo neumesno vprašanje - v katerem tednu nosečnosti ponavadi beseničarjeva naroči na prvi pregled?

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabim novega ginekologa
17.9.2010 16:12:41   
alda
Jaz imam dr Gergoleta v bolnišnici in je res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
če pa ima kaj fraj pa žal ne vem.
pokliči, ti bodo sestre pomagale, saj so v ambulanti zelo prijazne!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rabim novega ginekologa
18.9.2010 12:25:44   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: AinR

malo neumesno vprašanje - v katerem tednu nosečnosti ponavadi beseničarjeva naroči na prvi pregled?


Mene je naročila na prvi pregled nekje v sredini 8 tedna.

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rabim novega ginekologa
30.9.2010 18:11:19   
antonia
Dr. Beseničar, dr. Margič ZD Nova Gorica super, z ginekologi iz bolnice Šempeter zelo slabe izkušnje - dr. Grgolet osladen in zame nestrokoven.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?