|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba 2-3 let LJ
25.9.2010 14:43:40   
Roberta69
Pobrskala sem po forumu, vendar so vse informacije precej stare. Kakšne novejše izkušnje (recimo vsaj od lani), cene... Na spletnih straneh ponudnikov ni cenikov... Razmišljala sem recimo o ABC športu in Partizanu na Viču - imate kaj izkšenj s slednjima vadbama?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
25.9.2010 15:23:00   
hokejistka
Partizan Vič mene ni prepričal. Sva bili z user posted image  lansko leto poskusno in je nisem vpisala. Cena je pa kar ugodna, lansko leto je bilo okoli 80 eur na semester.

ABC šport baje kar pohvalijo, ampak nimam izkušenj z njimi.

Mi se vozimo v Šiško v GIB, ker naša zelo uživa. Cena je pa okoli 120 eur za semester enkrat na teden. Kar drago user posted image  Naša hodi že od začetka septembra, je pa s parkiranje tam včasih težava.

lp

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
29.9.2010 21:24:26   
ledenka
naš hodi na ABC šport, sicer skupina 1-2. Je kar luštno, malce se znori, pa še koristno je za gibanje. ta teden so začeli, tako da poglej urnike in pojdi na prvo uro, je zastonj. cena je pa 110 na semester.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
1.10.2010 14:16:47   
Roberta69
Mi2 sva do sedaj preizkusila ABC šport 2-3 in za mojega razgrajača vadba še zdaleč ni primerna. Bolj je primerna za mirnejše otroke... Starši so polovico časa z otroki sedeli na tleh in jih razgibavali v naročju, potem smo vsake toliko časa naredili kakšen krog... moj navihanček je vmes ene parkrat "pobegnil" po stopnicah gor, mami seveda za njim, veš čas laufal po telovadnici... so me prav "čudno" gledali s trebuhom (čez slab mesec rodim), ker sem še največ telovadila od vseh user posted image . Če bi bila vsaj telovadnica zaprtega tipa, v smislu, da ne bi bilo stopnic in povsod odprtih vrat, bi bilo čisto super, da bi imel v zimskih mesecih toliko prostora za norenje, ampak za to je pa tudi cena previsoka 2 x 110 € ali 1 x 200 €.


Jaz iščem bolj aktivno vadbo, kjer je veliko norenja, rekvizitov, itd., saj je moj mulček gibalno zelo spreten, po naravi pa zelo živahen user posted image .

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
18.10.2010 20:53:29   
Mašinka
Pozdravljene, mi smo sicer že šolarji, prejšnja leta pa smo telovadili na OŠ Trnovo (ŠD Triumf). S programom smo bili zelo zadovoljni, zato smo letos vpisali tudi našo mlajšo punčko, ki tudi z veseljem hodi na telovadbo (celoletna vadnina 190 €). Urice so bile zelo pestre z veliko poligoni in puncami, ki so dobro motiviralne naše malčke.

Mašinka

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
19.1.2011 10:23:28   
EleonoraT
Naša navihanka obiskuje skupino 2-3 let pri ABC Šport. Tudi lani smo obiskovali, ampak skupino 1-2 let. Ker smo iskali nekaj cenejšega, smo pri dveh drugih ponudnikih testirali še dve vadbi (poskusno po 1-krat), ampak je hči po obeh testiranjih rekla, da bi raje šla k Poloni (ABC Šport). Polona zna motivirati otroke, hči je res navita in jo moram včasih preusmerit k organizirani vadbi (ona bi raje plezala :-), ampak od vseh preizkušenih vadb imajo tu največ aktivnosti z minimalno premora. Hči je kar velika in je bila zelo štorasta. Smo za vikende aktivno delali druge vaje (npr. tek v klanček, skakanje po postelji :-), ampak ko smo poleti prekinili z vajami, se je na njeni "štoravosti" poznalo. Ko sem letos plačevala, me je malo bolela denarnica, ampak sem se raje odpovedala dvem ogledanim cunjicam :-)

(odgovor članu Mašinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
5.4.2011 22:18:24   
rifle
No in potem prideš pri ABC Šport v naslednjo starostno skupino 3-4 leta. Ko v začetku nekaj časa delajo skupaj otroci  s starši, nato pa pride komanda, da bodo od sedaj naprej starši zunaj pred telovadnico. In tako čisto slučajo pogledam (ker je šel en otrok na WC) kaj tam delajo. In kaj vidim sprehajati se morajo po bradli (to je na cca 160-170cm višine). Seveda smo z obiskovanje takšne telovadbe takoj zaključili saj nam je prvo varnost otroka, ki se ob padcu iz takšne višine resno poškoduje in osztane invalid za celo žiljenje, če sploh preživi. Ker mi jih je uspelo z mobilcem slikati lahko zadevo tudi pokažem, da nebi kdo mislil, da nakladam.
Potem mi je postalo tudi jasno, da tisto o poškodbah pri njihovih vadbah niso samo govorice temveč, da je stanje še precej hujše. Res pa je, da večina staršev tega sploh ne ve, ker lepo čiča pred vrati ali pa gre celo po opravkih.
Seveda, ko sem začel preverjati sem tudi videl, da nimajo nobenega zavarovnja,... Danes je pač vse samo del svobodnega podjetništva, kjer je pač dovoljeno vse,...

(odgovor članu EleonoraT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
7.10.2011 13:32:48   
mojamura
Najboljša telovadba za tako majhne otroke je iti na deželo na kakšen travnik, pa kako žogo s sabo vzet.....zamislite se malo no....a je vas kdo pri dveh do treh letih vpisal v telovadbo?? pa ne mislim zdaj na telovadbo kot tako....nasploh v kako dejavnost. mislim da smo starši obsedeni, ja dobesedno obsedeni z nekim diktatorstvom nekoga od zgoraj, ki mu slepo zaupamo-potrošništvo in kapitalizem pač...
namesto, da bi raje narisali sami kaj skupaj z otrokom, šli z njimi na sprehod  jim prebrali pravljico.

a ne vidite, da je to kar delate čisto potrošništvo...


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rifle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
12.10.2011 9:03:23   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

Najboljša telovadba za tako majhne otroke je iti na deželo na kakšen travnik, pa kako žogo s sabo vzet.....zamislite se malo no....a je vas kdo pri dveh do treh letih vpisal v telovadbo?? pa ne mislim zdaj na telovadbo kot tako....nasploh v kako dejavnost. mislim da smo starši obsedeni, ja dobesedno obsedeni z nekim diktatorstvom nekoga od zgoraj, ki mu slepo zaupamo-potrošništvo in kapitalizem pač...
namesto, da bi raje narisali sami kaj skupaj z otrokom, šli z njimi na sprehod  jim prebrali pravljico.

a ne vidite, da je to kar delate čisto potrošništvo...



Vsak dan se po 3 ure po travniku podit z otrokom meni ne znese, nikakor. Počnemo pa to dostikrat ob vikendih, ko gremo kam ven v naravo.

JBG, potrošništvo gor/dol. Včasih so bile dejavnosti brezpalčne, danes koštajo, pa kaj čem nardit?? IN zakaj se ti zdi, da gre tu za diktatorstvo?? Absolutno pretiravaš.

Sicer pa, vsak po svoje.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
12.10.2011 11:58:34   
mojamura
mogoče diktatorstvo ni najboljša beseda...
govori se na vsakem vogalu kako naj vzgajamo otroka, da jih ne smemo kaznovati omogočiti vse in še več....zakaj?? glasbena šola, gimnastika, atletika....branje pred 6-imi leti...permisivna vzgoja kupi mi komplet hello kity...jaz pa bi spider mana.

glej kaj se dogaja s smrkci...odkar so prišli v kinu so merkatorjeve slikice in albumi, narašča št. plišastih smrkcev itd itd


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Telovadba 2-3 let LJ
12.10.2011 12:34:29   
Ženkica
To je pa odvisno od vsakega posameznika (starša) koliko podleže "trendom" oz. koliko se pustijo
vrtet okoli prsta svojim otrokom.

Če mi pa hči sama pojamra, da ji je dolgčas, kljub temu, da jo poskušam na več načinov animirat, potem se mi ne zdi
nič narobe, če jo vpišem še v kakšno športno dejavnost.



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?