|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žabe - kdaj?
12.10.2010 9:33:03   
špelin@
Evo, včeraj sem našemu malemu zmrzljivčku prvič v tej sezoni pod trenirko oblekla žabe user posted image V vrtec gremo peš, bile so samo 3 st. C in me je brez žab pod kavbojkami ornk zeblo v noge. Ta srednji hčeri žab nisem oblekla, ker je bolj vroče sorte in je ne zebe rado. Ta večja pa je menda še brez žab, je ne kontroliram, kaj obleče, ker zna sama presodit, kdaj jo zebe user posted image



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Žabe - kdaj?
12.10.2010 13:34:00   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

Mene pa zanima, kako je s slačenjem/oblačenjem žab v vrtcu. Jaz mu jih čez zimo za notri nikakor ne bi oblačila, ker se bo v igralnici skuhal, zunaj zna biti pa kar mrzlo. Večina otrok v sinovi skupini se zna nekako sama obleči (vzgojiteljici ju ves čas spodbujata k temu), vsaj kar se jaken, čevljev tiče (naš se še ne zna), čeprav za žabe težko verjamem, da bi si jih znal otrok sam nadeti, še za odraslega je kar "podvig"... Kako je to pri vas? Čeprav, če bi vzgojiteljici 15 otrokom oblekli/slekli žabe, bi za to porabili čisto preveč časa user posted image . Sem že razmišljala, da bi mu jaz nadela ala pajkice varianta in potem onidve čez recimo debelejše/smučarske hlače, ampak pajkice se mi zdijo pa za čez zimo za posedanje po mrzlih vrtčevskih tleh tudi premalo...

Pri nas so lani imeli v vrtcu samo žabe pa body. So bili pa še vsi v plenicah, tako da se jim ni bilo treba samim slačit/oblačit. Za ven so čez oblekli hlače, ki so jih imeli v garderobah (ali pa kombinezon, ko je bil sneg). Letos bom našemu kupila "dolge gate", sem videla v HM take lepe pajkice varianta, ker ga ne mislim matrat s slačenjem in oblačenjem žab vsakič, ko gre na wc.

aja, žab še ne nosimo. Zaenkrat se mi zdi trenirka in dokolenke dovolj. Jakno ima pa malo daljšo, da ima tudi rit pokrito, ko gremo (peš) v vrtec user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 52
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?