|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začnem 11.10 z montignac dieto
9.10.2010 10:10:29   
Žaka
POZDRAVLJENE1

Se mi katera pridruži? Jaz začnem v ponedeljek.Sem po porodu in imam 81-82 kg.Rada bi se jih znebila 15 kg.
Štartam v ponedeljek,tako da ste vabljene da skupaj shujšamo.
Lep dan

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začnem 11.10 z montignac dieto
9.10.2010 10:22:46   
RAKICA1
Žaka pridruži se katerim drugim jih je veliko ki smo ene že odprej ene pa v kratkem kakor so začele ker če nas je na forumu več je večja motivacija ker na začetku nas je ponavadi veliko nakonc pa vedno vstrajamo par.Tako če imaš voljo kot jo imamo nekateri se pridruži katerim drugim boš videla da je lažje če bo več motivacije vem pa dobro kako je hujšati po porodu ker jaz drugič trenutno hujšam po porodu dvakrat pa nisem no sedaj sem tudi po porodu in sem lepo zgubila že ampak imam kar še nekaj tako da vstrajam da pridem do idealne teže.Tvoja je pa odločitev veliko sreče ti želim pri hujšanju mogoče se nam kje pridružiš jaz sem pri velikih ki pišem

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začnem 11.10 z montignac dieto
9.10.2010 11:10:07   
Žaka
Hvala rakica

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?