|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sem prav jezna...
15.11.2010 10:01:33   
ona
Tole mi že živce para,da čakam 5 minut,da se mi splog RR odpre,da ne govorim o odpiranju drugih vaših strani user posted image user posted image user posted image
Sem prav mogla novo temo odpret,ker res traja že predolgo,da se poštimauser posted image
Ne vem,kako ne morete v tolikem času popravit spletno stran,ker to ni več normalno!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sem prav jezna...
15.11.2010 10:31:37   
end1
meni dela OK

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sem prav jezna...
15.11.2010 10:33:28   
Aninchy
Pri meni je tudi zdaj ok, par dni nazaj je bila pa KATASTROFA!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sem prav jezna...
15.11.2010 11:37:00   
žab*ca
Ravno sem hotla pojamrat,da je sicer naš računalnik hiter kot strela,ampak ta ringaraja mi pa gre tudi meni na živce,ker čakam in čakam da odpre temo.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sem prav jezna...
15.11.2010 11:46:48   
m_o_i
sem ze enkrat napisala, pa se bom ponovila-ocitno je tale forum namenjen moderatorjem, racunalniskim maherjemuser posted image  itd.

uporabnikom definitivno ni! ker vsa tale obvescanja, prosnje, moledovanja so (ocitno) hrana za lastnika portala...



_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sem prav jezna...
15.11.2010 12:25:30   
Jerneja_
Ona spremljamo težave na drugi temi, tam je tudi odgovor.

Za napake se opravičujemo in delamo na tem da sistem postavimo v normalno delovanje.

Hvala za razumevanje.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
15.11.2010 19:27:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sem prav jezna...
16.11.2010 8:03:16   
Jerneja_
Hvala za polžka user posted image .

Delajo strokovnjaki, problem je v strežniku.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sem prav jezna...
16.11.2010 9:21:05   
mateyka
ful lep polž.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sem prav jezna...
16.11.2010 14:14:12   
Peli
Jest s hitrostjo odpiranja nimam težav, me pa že nekaj dni spravlja ob živce, ko napišem res dolg post, ko ga hočem oddat, pa mi sporoči napako. Seveda se to ne zgodi če napišeš par vrstic user posted image .
Sicer sm se sama navadla na kopiranje, ampak vseeno, bi se to lahko zrihtal user posted image , seveda pa se to ne dogaja samo meni, kar nekaj punc jamra.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
16.11.2010 18:49:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sem prav jezna...
16.11.2010 18:53:21   
*miska.mcc*
men pa zdj ze kake 2 dni ok dela.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sem prav jezna...
16.11.2010 19:27:07   
m_o_i
men je tazadn zivc iz pete vceraj potegnilouser posted image  in sem sla pisat g. Gotovac/u (nasla sem ga med taglavnmi za slovenski RR)
upam, da ne bo kaj narobe, ce skopiram njegov odgovor sem.

moram povedat, da sem odgovor dobila v roku ene ure user posted image

in ceprav se vedno nekaj steka, sem malo bolj mirna; ocitno se res trudijo! se najbolj mi je pa vsec hiter odgovor, kar je definitivno drug obcutek kot (ne)azurni odgovori moderatorjev, ki dajejo mislit, da vpijemo v prazno....

Draga Brigita,

žal vam ne morem dati natančnega odgovora, kdaj bo vse delovalo, kot je prej. Vsak dan poskušamo z novimi rešitvami, ki pa so za zdaj samo delno uspešne - strežniki še vedno delujejo neoptimalno. Verjemite, da nam ni vseeno za tole res neprijetno zadevo. Trudimo se po najboljših močeh in verjamem, da ob kmalu portal deloval, kot je treba.

Lep pozdrav,
Krešo


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sem prav jezna...
17.11.2010 8:33:20   
Jerneja_
M_O_I pozdravljeni, na drugi temi vas stalo obveščam, da temo spremljamo in da se trudimo, da napako odpravimo. Na žalost se ne morem strinjati z vašo izjavo, da sem neažurna. Takoj, ko so težave nastale sem obvestila programerje in vas obveščala. Razumem, da je uporaba portala motena in da je zadeva res zoprna.
Upam, da se stanje kmalu normalizira in da bomo, kot običajno uporabljali forume in celoten portal. user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?