|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje večerno plavanje?
23.1.2011 21:12:33   
Anonimen
Ekola ... odločitev je padla ... težo bo treba zreducirat za kar nekaj kilogramov in ker vem, da samo z dieto ne bošlo lepo dol, bi se rada tudi gibala .. in od vsega gibanja imam plavanje še najraje ... torej če katera ve, me zanima kje v okolici Domžal imajo kake pokrite bazene, kjer lahko nabiraš dolžine in da obratujejo čim dlje v večer .. recimo do desetih, enajstih zvečer? Ima Atlantis tak bazen ali imajo tam samo bazene za namakanje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje večerno plavanje?
23.1.2011 21:30:11   
nestea
Živjo, tudi jaz imam takšne načrte, le v prvo prestavo moram še dati, user posted image . Razmišljam o Termah Snovik, imajo nočno kopanje ob sredah, petkih in sobotah, od 20-22.ure. Lahko se skupaj lotiva tega projekta. Če imaš ti kakšno boljšo idejo, prosim sporoči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje večerno plavanje?
23.1.2011 21:37:59   
Anonimen
U ne ... Snovik me pa ne vleče ... sem že veliko slabega o teh termah slišala in mi res ni za tja it ... Jaz sem bolj o Tivoliju Atlantisu ali celo o Kranju razmišljala ... v bistvu mi je atlantis še najbližje, samo ne vem, če imajo tak štirioglat bazen, al so res sami taki zaviti, kjer ne morš normalno dolžin nabirat.

(odgovor članu nestea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje večerno plavanje?
23.1.2011 22:23:58   
anckabancka
Če bi mogla hujšat (na srečo mi ni treba) ne bi hodila plavat. Ker sem po plavanju ponavadi noro lačna.
To je samo moje mnenje user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje večerno plavanje?
23.1.2011 23:21:17   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Če bi mogla hujšat (na srečo mi ni treba) ne bi hodila plavat. Ker sem po plavanju ponavadi noro lačna.
To je samo moje mnenje user posted image



No jaz hodim plavat, pa morem reč, da skor nikol ko pridem dam nisem lačna...drugo je če se čez dan namakamo v kakšnih termah, ampak če grem zvečer plavat, pa plavam 1 uro, pol sigurno ne pomislim na hrano ko pridem dam...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje večerno plavanje?
24.1.2011 6:57:22   
*pepelka*
kaj pa mogoče bazen na fakulteti za šport

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje večerno plavanje?
24.1.2011 7:46:21   
Janya
Tivoli ima večerno kopanje in tam moraš res samo plavat, ker tja hodijo sami taki, ki nabirajo dolžine. Attlsntis takega bazena nima.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje večerno plavanje?
24.1.2011 8:25:18   
betty.ford
otika, kaj pa če šla na kakšno vodno aerobiko? meni se zdi še boljša kot samo plavanje. razgibaš celo telo in ker si v družbi se tudi drugače sprostiš.

poleg tega pa - mislim, da imaš še dodatno uro potem, ki jo pokoristiš za plavanje (no, tu nisem 100%, se moram še pozanimati)

evo, link: http://www.atlantis-vodnomesto.si/vsebina.php?idm=1016

mene zelo zelo mika.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje večerno plavanje?
24.1.2011 8:25:58   
nestea
Otika, kaj pa je s Snovikom? Jaz sem bolj nova v tem okolišu in ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje večerno plavanje?
24.1.2011 19:14:20   
Anonimen
Nestea ... folk se pritozuje nad mrzlo vodo in ozracjem, pa se kar nekaj znancev je tam gljivice staknilo :(

Bety ... ma neki mi ne pase ta vodena vadba. Sem tut na zumbo hodila in mi ne odgovarja ko moras ob tocno doloceni uri nekje bit in potem je tam se polno drugih punc, ki so vse fit in te cudno gledajo ko tam ritem lovis in to. Jaz bi raje odplavala tistih par dolzin in konc. Brez cvekanja in miljon ogledal po stenah itd. Poznamnamrec kar nekaj punc, ki so z vsaj 3x tedenskim plavanjem in malo brige glede prehrane super shujsale.

(odgovor članu nestea)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje večerno plavanje?
24.1.2011 19:24:04   
Anonimen
Otika, ti samo pogumno v bazen user posted image .

V Atlantisu lahko plavaš v bazenu z valovi, kadar ni veliko obiskovalcev (beri ne pozno popoldne ali čez vikend). Pač nabiraš kilometre gor in dol ob ograji user posted image  - na koncu je kilometrov isto kot bi plavala v enem dolgem bazenu. Ampak najbolj važno je gibanje in vztrajnost. Jaz obožujem plavanje in skočim v vodo ob vsaki priliki, dobesedno. Ampak primerno pokurjenim kalorijam tudi jem user posted image .

Blizu Domžal so še bazeni v Kranju.
Pa v Brezi je tudi bazen - ampak ga ne poznam. Tule je povezava: http://www.savnabreza.com/flash.asp.
Snovik meni ni všeč.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 24.1.2011 19:25:18 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




ime za fantka
N5ra

Katero ime za fantka je najlepše?

Lian (16%)

Zak (7%)

Val (30%)

Zan (22%)

Tian (24%)


Število vseh glasov: 491

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!