|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   očka pri porodu
5.2.2011 19:25:46   
superstar7
Upam da ne odpiram nove teme za brezveze. Sem nova tu... Me pa zanima kako je s potrdilom za očka, če želi biti pri porodu. Pri prvem je bil zraven, a smo založili potrdilo o opravljeni materinski šoli. Kaj pa zdaj?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: očka pri porodu
5.2.2011 19:41:10   
kiara85
drugič naju sploh niso nič vprašali o potrdilu-v celju. vrjetno predvidevajo, da je že bil privič zraven

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: očka pri porodu
5.2.2011 19:51:53   
Precious
Kjerkoli boš v Sloveniji rodila brez skrbi očka je lahko pri porodu tudi brez potrdilauser posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: očka pri porodu
5.2.2011 19:56:39   
Teni_
Jaz sem šla na novo dvignit kar tja, kjer sem dobila prvo potrdilo. Tako mi je bilo tudi rečeno.

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: očka pri porodu
5.2.2011 20:54:27   
deveta
Rodila sem v izoli.Nihče ni vprašal očka če ima potrdilo. Sem pa ga imela jaz (za vsak slučaj) v torbi za v porodnišnico, ker on bi ga verjetno pozabuuser posted image . No na koncu je v torbi tudi ostalo, ker niso vprašali po njem.
Vendar tudi po moje ga ne morejo zavrnit, če poveste da ste ga založili ali pa pozabli al pač karkoli.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: očka pri porodu
5.2.2011 20:59:58   
K_a_t_i
Lj - naš očka je šel samo plačat še enkrat. Ker potrdila tudi nismo hranili. Niso nič komplicirali.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: očka pri porodu
5.2.2011 21:24:24   
superstar7
O super. Mi bomo v Lj rodili ampak 1. je moral pokazat list user posted image se mi zdi. Itak sem jim mogla s popadki v sprejemni cel življenjepis povedat. Nesramnost do konca. Komaj čakam da jih čez dobrih 8 mes. spet srečam user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: očka pri porodu
7.2.2011 17:17:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

O super. Mi bomo v Lj rodili ampak 1. je moral pokazat list user posted image se mi zdi. Itak sem jim mogla s popadki v sprejemni cel življenjepis povedat. Nesramnost do konca. Komaj čakam da jih čez dobrih 8 mes. spet srečam user posted image


To pa ne razumem najbolj, mene so vprašali po boleznih mene in mojih ter partnerjevih staršev, posebnostih, alergijah, ipd. Vse to vprašajo z dobrim namenom, ne ker bi bili nesramni.
Drgač pa v Lj. greš v materinsko šolo gor na blagajno še enkrat plačat tisto potrdilo in to je to.

(odgovor članu superstar7)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: očka pri porodu
13.2.2011 22:20:21   
superstar7
Mene so prašale kje živim če pri starših al s partnerjem. Prašale so me tudi kako bom otroka preživljala (kaj jih to briga) in ker me je tko bolel da sem težko govorila so mi še rekle ja gospa kako boste pa rodila če vas že to boli. V glavnem komaj čakam oktober, sam naj proba še kakšna kaj zinit za posledice se izgovarjam na afekt.user posted image
Aja pa še to. najprej so še mislle da se norca delam iz njih ker se mi trebuh ni poznal in so me že hotle vn nagnat. Dobr da je moj govoru namesto mene, ker če ga neb blo bi ziher na pločniku rodila.user posted image

V glavnem... Ljubljanska porodnišnica je ok če zanemarim tiste medicinske sestre z nižjo izobrazbo. Babica in ostali so bli pa super. Pa tud potem ko sem bla že v sobi je blo ok. Samo sprejemna se mi je zamerla do konca.


_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: očka pri porodu
15.2.2011 10:31:25   
pasijonka
Še nisem rodila in verjetno tudi ne bom v LJ, smo pa na šoli za starše dobili "obvestilo za očete pri porodu" z navodili za obnašanje in izjavo, ki jo mora oče podpisati, če želi biti zraven. Ko sem jo prebrala, sem jo zabrisala direktno v smeti, ker mi je med vrsticami izzvenela nekako takole: "Če že ravno morate biti zraven, vedite, da ste v napoto, zato delajte natanko to, kar vam bomo rekli, drugače vas bomo odstranili iz porodnega bloka." Nobene dobrodošlice in vzpodbude, ker bodo porodnicam v veliko oporo ni zaznati iz tega dopisa, zgolj aroganca in jasno predpostavljanje avtoritete. Saj ne bi smela biti presenečena, glede na celoten sistem....

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: očka pri porodu
15.2.2011 11:06:12   
nusi
pasijonka - a to je izjava za LJ? Mojga v Postojni noben ni nič vprašal in mu dajal za podpisat, dali so mu obleko in ga pripeljali noter.

(odgovor članu pasijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: očka pri porodu
15.2.2011 12:06:54   
pasijonka
Jup, to je izdelek PO LJuser posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: očka pri porodu
22.2.2011 20:56:06   
monika trtnik
a mogoce katera ve koliko je potrebno placati za ponovno potdilo,ko je prisoten 2. pri porodu?HVALA

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: očka pri porodu
2.3.2011 11:54:06   
superstar7
Mi za 1. nismo nič plačali. A to je treba plačat?user posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu monika trtnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: očka pri porodu
21.3.2011 20:49:36   
phelps
Mi smo plačali potrdilo, a v P (NM) ni nihče preveril... So pa tudi meni dale babice neke vprašalnike, ipd... Je prišel porodničar, mi strgal papirje iz rok in rekel, da gremo po hitrem postopku v porodno sobo user posted image

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?