|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pastorek
25.2.2011 10:18:46   
stepski volkec
Sem očim 4 letnemu otroku in se razumemo na vseh področjih.
Imam pa en problem. Vsakič ko gre otrok k svojemu očetu čez vikend se vrne popolnoma spremenjen in agresiven do vseh.
Zadnjič ko sva se "špilala" in mi je skočil na hrbet me je začel daviti,ko pa sem ga vprašal zakaj to počne,mi je dejal da mu je očka rekel da me mora zadaviti.user posted image
In to ni edini primer,ko ga oče ščuva proti nam vsem.

Kaj storiti v takem primeru?

Hvala za odgovoreuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pastorek
25.2.2011 10:37:25   
gita10
Moj brat je tudi očim eni krasni punčki in dogaja se zelo podobno. Vsakokrat ko pride iz obiska pri biološkem očetu je zelo podobna zgodba . V bistvu se ne da nič kaj veliko narediti, ker tudi ko je svakinja govorila z njim je on to zanikal. Omejevati stike je pa tudi hudo nevarno. Jaz mislim, da otroci čez čas spoznajo in ločijo kaj je prav in kaj ne. Upam, da se in tebi in mojemu bratu, čimprej zgodi,da si bosta otroka na jasnem, da vidva samo ljubita njihove mame in s tem tudi njih ter da jim  želita vse najboljše.  

(odgovor članu stepski volkec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pastorek
25.2.2011 12:30:09   
mojamura
stepski volkec, saj je bilo tudi pri nas podobno. jaz imam sina iz prejšnjega zakona. še preden sem spoznala zdajšnjega partnerja, je sin vedno, ko je šel k svojemu očetu na obisk ali čez vikend, prišel domov agresiven drugačen...z novim partnerjem sva skupaj od sinovega 6-ega leta starosti.
pomagali so pogovori dolgi pogovori o vsem skupaj. tudi čas naredi svoje. sedaj bo ta sin star 14 let in zdaj lahko gre k očetu, pa ni več panike.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu stepski volkec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pastorek
28.2.2011 22:27:44   
klupko
IZVIRNO SPOROČILO: stepski volkec

očka rekel da me mora zadaviti.user posted image



Oprosti, ampak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
To ni več normalno kako daleč seže ljubosumje.user posted image

(odgovor članu stepski volkec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?