|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vzeli smo dudo, sedaj pa štala....Kaj naj?
14.3.2011 12:17:58   
dreamhorse
Super, da ste pregurali brez dude...
In mi nismo imeli nobenih traum v vrtcu, ker se je hitro navadila. In z veseljem gre... Pa je šla pri 11 mesecih.
In če mora it v vrtec, ker je nimaš kam drugam dat, potem se to pač mora. Nikjer pa ne piše, da dudo MORA dat stran do 2 leta!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Vzeli smo dudo, sedaj pa štala....Kaj naj?
14.3.2011 12:58:50   
pety78
Nikjer pa ne piše, da dudo MORA dat stran do 2 leta!


Ne, lahko bi že pri 1 letu, ali pa pri letu in pol, lahko bi pri 3. letih. Sicer pa ni stara 2 leti, ampak bo čez manj kot 4 mesece že 3 leta in mislim, da je že čas, da je brez dude. user posted image

< Sporočilo je popravil pety78 -- 14.3.2011 13:08:19 >


_____________________________



(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Vzeli smo dudo, sedaj pa štala....Kaj naj?
14.3.2011 13:37:38   
dreamhorse
Seveda, super če si ji jo uspela vzet. Pravim za mojo, ki še ni dopolnila 2 leti, pa jo še ima... Pa jo naj še ima... To hočem povedat.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Vzeli smo dudo, sedaj pa štala....Kaj naj?
14.3.2011 13:40:01   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Seveda, super če si ji jo uspela vzet. Pravim za mojo, ki še ni dopolnila 2 leti, pa jo še ima... Pa jo naj še ima... To hočem povedat.

Ja, itak. Vsak po svoje pesmi poje.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Vzeli smo dudo, sedaj pa štala....Kaj naj?
14.3.2011 13:41:41   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Seveda, super če si ji jo uspela vzet. Pravim za mojo, ki še ni dopolnila 2 leti, pa jo še ima... Pa jo naj še ima... To hočem povedat.



Ja, seveda. Ma, saj sem že povedala, da je pač bila priložnost, zato ji je nisem več vrnila. Tako striktno pa tudi jaz nisem proti dudam. So mi mali prav fletni z njimi...user posted image user posted image .



_____________________________



(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 105
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?