|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali poznate Alii?
9.3.2011 12:11:28   
janjja
No zdaj me pa res zanima, glede na to da se poskušam po porodu zopet spraviti na stare kile in ta Alii tako reklamirajo, ali je že kateri uspelo sploh spraviti kakšen kg več  dol z njimi? Povsod pišejo samo kakšni so stranski učinki nikjer pa ne zasledim dejanskih rezultatov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali poznate Alii?
9.3.2011 12:43:52   
PinaNina
Kontra vprašanje : Ali hodijo na svtu sami suhi ljudje ?

Ps: če bi znašli čudežno tabletko, potem na svetu ne bi bilo toliko debelih.


Predvsem zmerna mera, občasno kakšen pregreh, gibanje- pa če tudi ''samo'' sprehod in bo bolj trajno, kot kakšna stroga dieta potem pa po kratkem času še več kil gor.
Naj ti to zaupam, da sem sama imela krizo lani od novega leta pa tam do oktobra, ma ni šlo dol pa ni šlo. Potem sem padla dobre 2 kg iz danes na jutri. Zdaj gre počasi dol a ne stojim pri eni težji kot lani.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali poznate Alii?
10.3.2011 9:25:16   
miapia
Ja, se strinjam s tabo PinaNina. Čudežne tabletke (žal) ni in vsi ti preparati so ogromna tržna niša, zavajajo ljudi, za uporabnike pa je to zgolj izgovor, da živijo tako kot prej. Kilograme boš izgubila z drastično spremembo prehranjevalnih navad (hrana in tekočina) za vedno oz. for a life time, da boš bolje razumela. In gibanje oz. aktiven način življenja, kar pomeni, da ne poležavaš doma iz dneva v dan. Da greš raje po stopnicah, če je le možno, da ne zapelješ direkt v trgovino, ampak narediš par korakov peš, sem pa tja v kak hrib, na kolo, na daljše sprehode itd. Verjemi mi, ti povem iz prve roke, čeprav jaz nisem tako začela živeti zaradi poporodnih kg, ampak iz zdravstvenih razlogov. In to mi je rešilo življenje. Zavedati se moramo, da hrana ni le hrana, lahko je tudi dejansko strup in poguba. Moto naj ti bo, "jem zato, da živim" in ne "živim zato, da jem".

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali poznate Alii?
10.3.2011 9:37:09   
Barbara_L
Da, jaz imam izkušnje z njimi. LAhko na ZS.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali poznate Alii?
10.3.2011 19:49:56   
janjja



IZVIRNO SPOROČILO: miapia

In gibanje oz. aktiven način življenja, kar pomeni, da ne poležavaš doma iz dneva v dan. Da greš raje po stopnicah, če je le možno, da ne zapelješ direkt v trgovino, ampak narediš par korakov peš, sem pa tja v kak hrib, na kolo, na daljše sprehode itd. 

Hja ko bi ti vedla kolk se jaz gibljem - kera druga bi bla ko glista :) Malo je tudi v genih in telesni strukturi veš, 

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali poznate Alii?
11.3.2011 9:19:33   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: janjja




IZVIRNO SPOROČILO: miapia

In gibanje oz. aktiven način življenja, kar pomeni, da ne poležavaš doma iz dneva v dan. Da greš raje po stopnicah, če je le možno, da ne zapelješ direkt v trgovino, ampak narediš par korakov peš, sem pa tja v kak hrib, na kolo, na daljše sprehode itd. 

Hja ko bi ti vedla kolk se jaz gibljem - kera druga bi bla ko glista :) Malo je tudi v genih in telesni strukturi veš, 


Ja, se popolnoma strinjam. Potem je problem drugje. Tudi jaz sem včasih trdila, da ima pri meni še zrak kalorije, samo zdaj vidim, da temu ni tako. Rdeča nit je prehrana in popolnoma nič drugega. Pa pustimo izjeme pri bolnih ljudeh, da se ne bo katera spet kje spotaknila ob kakšno besedo. Zdrav način življenja ni samo jesti namesto belega kruha polnovreden kruh, ampak marsikaj drugega. In 10 km tega kot izgovor, da požreš vse kar je mogoče tudi ni zdrav način življenja. Meni se prav smilijo ljudje, ki se mučijo s telesno aktivnostjo samo zato, da ne občutijo slabe vesti, ko ugriznejo v kaj sladkega.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali poznate Alii?
14.4.2011 13:58:12   
pomladnica
Lepo pozdravljene!

Obveščam vas, da sem nasedla reklami na internetu in naročila Acai Berry Thin. Ob sprejemu pošiljke me je motilo že to, da nisem mogla ugotoviti, kdo mi ga je sploh poslal.
Zdaj ga jemljem že tretji teden, shujšala sem slab kilogram. Pa ne zaradi kapsul, hkrati sem namreč spremenila tudi prehrano. Jem več sadja in zelenjave, redno grem zvečer na enourni sprehod. Kapsule bom porabila, ker vsebujejo snovi, ki lahko telesu koristijo (ali pa tudi ne. Najnovejše raziskave so potrdile, da telo umetnih stvari ni sposobno vsrkati in izkoristiti...). Nadaljevala bom s hojo in bolj zeleno prehrano.
Zanimiv je uvodnik Bogdana Novaka v zadnji Odprti kuhinji (priloga Nedela), se popolnoma strinjam, kar pravi o hujšanju: najbolj učinkovita dieta je francoska- mangerie plus se ghiblji. kLJUB VSEMU- NE ODNEHAJTE!

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?